>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

M 60,4K

mirun1

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego typu,omyłkowo dodałem typ z meczu który już się odbył.Dodam nowy typ na dzisiaj.Dzięki
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Nożna - Liga Narodów / Dywizja A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Austria
Typ:
BTTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Cztery z ostatnich pięciu spotkań między Francją a Austrią zakończyły się,strzeleniem goli obu drużyn, a cztery z ostatnich sześciu meczów Francji i cztery z ostatnich sześciu występów Austrii we wszystkich rozgrywkach również zakończyły się umieszczeniem piłki w siatce.
Austria zaczęła znakomicie od zwycięstwa 3:0 w Chorwacji, ale przegrała oba mecze z Danią
Wyniki Francji w tych rozgrywkach były znacznie poniżej oczekiwań, a mistrzowie świata są jedyną drużyną w grupie pierwszej bez zwycięstwa na swoim koncie.
Austria poczyniła postępy pod rządami Ralfa Rangnicka i jest w stanie zrobić niespodziankę w meczu. Francja jest jednak lepszym zespołem na papierze i powinna być w stanie zapewnić sobie niewielką wygraną w tym meczu.Myślę że wynik będzie 2:1 dla Francji,
dlatego typuje BTTS
Powodzenia
PS.Mam nadzieje że tłumacz google dobrze działa :)

100 - mecz odbył się w czwartek. W Typach dnia możemy podawać jeden Typ na dzień.
Usunięty. Na przyszłość uważnie podawaj typy, wiem, że to jest konkurs ale bez przesady.//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 872K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Do godziny, dwóch będzie aktualizacja tabeli za dni 1-27.

Sorry za obsuwę z aktualizacją za 1-25. Miałem w ostatnich dniach trochę spraw osobistych na głowie i mi po prostu wyleciało z głowy.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Pomyliłem godzinę... Mecz oczywiście o 20:30, prosże o korektę.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Jak kolega wyżej, również pomyliłem godzinę . Mecz o 18:30. Proszę o poprawienie.

Poprawione// neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
witam: moderator błędnie rozliczył mój typ z dnia 4 października/ pozdrawiam

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Witam. Proszę o poprawienie następującego fragmentu mojej analizy jeśli można ( na flashcore jest podany zły sędzia ) :

"Dzisiejsze spotkanie sedziuje T. Klima. Średnia kartek w tym sezonie pokazywanych przez niego wynosi 3.5 kartki na mecz, w zeszłym sezonie również podobnie bo 3,7 .
Mimo osoby sędziego i mimo małej ilości łapanych kartek Din. Zagreb ja wchodzę w kartki " na

" Dzisiejsze spotkanie sędziuje A. Treinanis. Średnia kartek w tym sezonie 5.5 , średnia z zeszłego sezonu około 5 kartek na mecz. Mimi małej ilości kartek łapanych przez Din. Zagreb ja wchodzę w kartki.


Poprawione || ibis - na przyszłość podaj podaj linka do Typu.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Vanish_07 16,2K

Vanish_07

Użytkownik

Proszę o usunięcie górnej części mojego posta i przepraszam za pomyłkę.

Albo dolnej, bez róznicy.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Zapomniałem w poście dopisać, o której rozpoczyna się spotkanie. Zmieńcie proszę tamten wstęp, na ten poniżej.

Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje afrykańskiej Ligi Mistrzów
Spotkanie: Young Africans - Al-Hilal
Godzina:
15:00
Typ: Young Africans
Kurs:
1.64
Bukmacher: totolotek

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Mecz przesunięty na godzinę 19:00. Proszę o poprawienie

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Organizatorzy zmienili godzinę meczu rozegrania z 19:00 na 3:34 tak więc propozycja przechodzi na kolejny dzień. Proszę o przerzucenie jej na kolejny dzień.


Przerzucone || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Witam.

Proszę o poprawę w mojej anliazie 2 rzeczy:
1. Typ ( Ma być powyżej 7.5 kartek, machnąłem się )
2. Ostatniego zdania analizy na zdanie : Wspomnę tylko, że w pierwszym meczu bezpośrednim padło aż 7 kartek, czyli było bardzo blisko pokrycia tej linii .

Poniżej link do mojej analizy

Z góry dzięki .

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zmiana godziny meczu na 2:30, propozycja przechodzi z 14.10.2022 na 15.10.2022. Proszę o korektę. Dziękuję


Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Proszę o poprawę typu na:
Typ: 2 i under 7.5
Pojawiła się literówka w typy dnia na 16.10.2022:

Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Anglia
Spotkanie: Aston Villa - Chelsea
Typ: 2 i under 7m5
Kurs: 1.93
Godz: 15:00
Bukmacher: Fortuna

Chyba chodziło ci o "under 2,5", a nie "under 7,5" i na taki zmieniłem//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
F 697,4K

ferguson2

Typer
Typ oczywiście uwzglednia dogrywke, zapomniałem dopisac ML

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 735,2K
Proszę usunąc mój 1 tym na dziś pod spodem jest prawidłowy,bo zła była linia punktowa i kurs.Ma być
Dyscyplina:Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 09:00
Spotkanie:Jilin -Qingdao razem z dogrywką
Typ: over 179,5 pkt
Kurs: 1,81
Bukmacher:Fortuna

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick Waldi1979 Waldi1979

Mogę zmienić kurs na zwycięstwo Widzewa. Wczoraj na Fortunie był 2.00 dzisiaj w Betfanie w Matchday Boost jest 3.00

 
psotnick 872K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick Waldi1979 Waldi1979

Mogę zmienić kurs na zwycięstwo Widzewa. Wczoraj na Fortunie był 2.00 dzisiaj w Betfanie w Matchday Boost jest 3.00

Niestety nie. Podałeś konkretny typ w konkretnym momencie i z oferty konkretnego buka, w pewnym sensie go sobie zarezerwowałeś w tym dniu w Typach Dnia. Nikt inny nie mógł podac tego konkretnego typu (wygrana Widzewa), bo ty go już podałeś. Więc ten typ zostaje przy tobie, ale z pełnymi konsekwencjami, czy to dobrymi czy mniej korzystnymi.
 
Do góry Bottom