>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: Czarni Radom - Skra Bełchatów
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 Skra Bełchatów)
Kurs: 2.90
Godzina: 17:30
Bukmacher: STS

Typy podawane na dzien 05.03.2023 r. Oczywiście 3:0 dla Skry Bełchatów to możecie dopisać, ale to chyba wiadome.
Post automatycznie złączony:

Link do typu:

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ranczo0123 485,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ktoś za mnie zmienia kurs w moim typie.

Bo takiego kursu nie bylo w momencie podawania przez ciebie typu. Na drugi raz nie zawyzaj go sobie na potrzeby konkursu.
 
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Proszę o wpisanie kursu do mojego typu w „typy dnia niedziela 5 marca”. Kurs wynosi 1,92


Dyscyplina: Piłka nożna, Austria 1 liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: FC Liefering - Amstetten
Typ: Połowa z większa ilością goli - 2
Kurs:
Bukmacher : Betclic
Analiza:

Austria, dwa liga czyli od razu do głowy przychodzi over bramek, ale dzisiaj pójdziemy w inną stronę.

Drużyna przyjezdna w ostatnich 14 meczach pokrywała linie powyżej 2.5 gola w meczu a 12 z nich było nawet ponad 3.5.
Natomiast zespół gospodarzy w ostatnich dziesięciu meczach aż 8 razy wpadało powyżej dwóch bramek.
Liefering w lidze zdobyło 29 bramek z czego 19 po 45 minucie, sytuacja wyglada jeszcze lepiej u ich przeciwników, którzy strzelali do bramki oponentów 30 razy i 21 robili po powrocie z przerwy.

Po dłuższej analizie najwiecej bramek obie drużyny zdobywały po przerwie a w szczególności w ostatnim kwadransie i liczymy, że i dzisiaj tak będzie

Poprawione.
Na przyszłość podawaj linka do posta, a nie treść posta//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunxl 2M

sunxl

Typer

Proszę o poprawienie zakładu tutaj na: każda drużyna otrzyma powyżej 2 żółtych kartek.

Niestety błąd bukmachera i otrzymałem zwrot za linię niższą, dziękuję

Poprawione //Waldi1979
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik

Dodałem ten typ na dzisiaj ponieważ miał odbyc się o godzinie 17:00 w dniu dzisiejszym, a z tego co widzę odbędzie się o 02:30 w dniu jutrzejszym wiec jak możecie to dodajcie ten typ na jutro a dzisiaj coś poszukam chyba, że będzie on zaliczony jako Typ na dzisiaj to najwyżej zostawcie. Tylko proszę o wcześniej danie znać.

Przeniosłem do jutrzejszego tematu.//neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
sunxl 2M

sunxl

Typer

Proszę o zmianę kursu i bukmachera, ten sam typ znalazłem u bukmachera Totalbet z kursem 2.32, dzięki

Kurs podajemy na moment dodania typu, gdybyś zgłosił to kilka minut po dodaniu to ok, ale 3h, równie dobrze ktoś by mógł dodać typ dzień wcześniej i sprawdzać do meczu czy gdzieś wzrasta i pisać o zmianę //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Proszę zmieniać mój post „typy dnia czwartek 09.03” Więcej goli w drugiej połowie!

Zmienione, następnym razem proszę o link do postu.//neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dziękuję za przeniesienie postu. Proszę jeszcze o poprawienie godziny z 20.00 na 03.00. Dzięki!

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Jeśli to możliwe to proszę o poprawę typu. Bo w trakcie pisania analizy nie zdążyłem zmienić typu, gdyż przez przypadek nacisnąłem "odpowiedź".

Typ na jaki chciałbym zmienić:
Typ: Raducanu/+ powyżej 19,5 gema
Kurs: 2.65
Bukmacher: FORTUNA


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,5K

ogon_w44

Typer

Proszę o zmianę godziny w moim typie, bo zmieniła się na 16:15.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę o zmianę w dyscyplinie z tenis Miami na Euro kwalifikacje. Dzięki!

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Witam proszę o poprawienie typu błędnie podałem Polska 2,5 gola, a miało być Polska i over 2,5 gola w meczu. Polska i over 2, 5 gola w meczu po kursie 2,66.

Poprawione, na przyszłość podawaj link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Slawomirex 49,9K

Slawomirex

Użytkownik
Witam, omyłkowo nie zmieniłem kategorii w szkicu. Proszę o zmianę na Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa. Pozdrawiam

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Przypominam, że od dnia 31.03.2023 w konkursie nie można podawać typów z bukmachera STS.

Do osób, które podały wcześniej typ z tego buka napisałem pw, aby podali mi bukmachera z listy, która jest dozwolona, żebym zmienił, we wszystkich weekendowych konkursach dodałem post informujący, bo widać nie wszyscy śledzą zmiany w regulaminie konkursu, a biorąc udział w zabawie potwierdzają, że się z nim zapoznali. Od poniedziałku będą już z automatu punkty minusowe za podanie nieregulaminowego bukmachera.​
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Dopiero zwróciłem uwagę, że STS jest wykluczony. Prośba o zmianę:
- buka na: Fortuna
- typu na: Stoch 1-10
- kursu na: 2.50.

Dzięki.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Proszę o przeniesienie meczu Zapata - Hurkacz z dzisiaj na jutro tj 06.04.2023 r. Ponieważ mecz stał przeniósł właśnie na ten dzień a miał odbyć się dzisiaj. Dziękuję i pozdrawiam.

Przepraszam, że bez linków, ale dzisiaj naprawdę ciężko z czasem.

Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
poprawka na godz 17:30
thx


Poprawione | ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom