>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-09-2023-środa.169050/post-7211812 do posta

proszę dodać kupon z typem, myślę że nie jest problemem to, że kurs zdążył spaść w ciągu 24h xd

Dlatego jest wymagane, żeby dodawać od razu, żeby kurs był identyczny, a druga sprawa to nawet jakbym chciał go uznać to nie mogę, ponieważ kurs nie spełnia wymogu minimalnego kursu 1,4 //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 397,5K

versa

Typer
Proszę o kasację poniższego z powodu przesunięcia meczu na dzień jutrzejszy...
Chyba przestanę typować te tenisy..


Jeżeli mecz jest przełożony z powodu pogody itp i odbędzie się powiedzmy do jakiś 24h to możemy poczekać z rozliczeniem typu, takie sytuacje szczególnie w tenisie są dość częste //Waldi1979

Edit: Usunięty, nie widziałem wcześniej, ze podałeś już typ zastępczy na dzisiaj //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 397,5K

versa

Typer
To ja pójdę w drugą stronę z fair play, Waldi mnie znienawidzi chyba 😂
Kupon rozliczony za +50, a powinno być za +150, ponieważ był zwrot, był kupon i była analiza :)


Poprawione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +958
versa 397,5K

versa

Typer
Raczej fakt kreczu w tym spotkaniu nie wnosi nic do tej propozycji pozytywnego, by rozliczać na +150, ponieważ typ został rozliczony jako przegrany -co widać zresztą na kuponie, typ odnośnie pierwszego seta, a krecz w drugim secie.
/ Naczelny detektyw forum.

 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Raczej fakt kreczu w tym spotkaniu nie wnosi nic do tej propozycji pozytywnego, by rozliczać na +150, ponieważ typ został rozliczony jako przegrany -co widać zresztą na kuponie, typ odnośnie pierwszego seta, a krecz w drugim secie.
/ Naczelny detektyw forum.

Dokładnie tak. Już zmieniłem.
 
ziroxxx 786,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Proszę o edycję postu:
- poprawka nazwy typu,
- poprawka kursu

Post:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Typ: liczba żółtych kartek - over 4,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...asy-15-09-2023-18-09-2023.169265/post-7213749
Analiza:

Wielkie Derby Śląska! Sam osobiście wybieram się na spotkanie i liczę na meczycho. Chciałbym zobaczyć otwarte widowisko. Sytuacja w tabeli dla obu ekip jest nieciekawa. Spotkanie po wielu latach na boiskach ligowych. Zapowiada się wyrównane spotkanie i liczę, że będzie też bardzo ostro. Ruch średnio 2,57 żk/mecz, Górnik 2,29 żk/mecz. Sędzią spotkania Pan Tomasz Musiał, który niestety nie szaleje z kartkami. Ostatnie 20 meczów to średnia 3,7 żk/mecz. Mimo to uważam, że zawodnicy wejdą na to spotkanie nabuzowani, poczują atmosfere WDŚ i złapią sporo kartek. Bilety wysprzedane, zapowiada się piękne świeto na stadionie Górnika Zabrze.
Kupon:
https://ibb.co/3Y1BWkP

zmienione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Proszę o skasowanie poniższego typu, gdyż zrobiłem błąd i pomyliłem ilość asów Kuby z blokami.


Usunięty//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer

Proszę o poprawienie rozliczenia, Superbet sugeruje się Optą przy typach na zawodników i Robert według Opty ma asystę, dzięki

https://optaplayerstats.statsperform.com/pl_PL/soccer/liga-mistrzów-uefa-2023-2024/eaf2z13av1rs0jbwnnxfapdec/match/fc-barcelona-vs-antwerp-fc/9lsx5c5u681enj0mcfyehlel0/match-summary

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 623,2K
Tak na marginesie wszystkie te nowe zasady liczenia punktów są bez sensu.Dawniej prosty i przejrzysty sposób był najlepszy.Teraz to zrobił się taki śmieszny konkurs.Dobre to jest to co jest przejrzyste i proste oraz stałe
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
versa 397,5K

versa

Typer
Zgadzam się bardzo, w zeszłym miesiącu to mnie "pokrzywdzilo" finalnie wyleciałem z topki, w tym miesiącu się dostosowałem i z niespełna 30% skutecznością zajmuje 3 pozycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Od października bukmacher Fuksiarz już nie będzie sponsorem tytularnym Typów Dnia, więc wracamy do standardowego podliczania typów, czyli punkty za kurs oraz punkty za link z analizą do swojego wpisu w dziale tematycznym, a co za tym idzie nie będzie też dodatkowych punktów za kupon zagrany w Fuksiarzu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +940
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik

Prośba o dopisanie bukmachera Betfan

dopisane // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Do góry Bottom