>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!


Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
pytanie odnośnie " 10. Dla kogo będzie rzut karny (gospodarze/goście/obaj) (2 punkty) "

widzę ze wiele osób zaznacza "brak" - a nie ma takiej opcji w odpowiedziach /opcjach wyniku - czyli z miejsca będzie 0 punktów jak rozumiem ?
 
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
pytanie odnośnie " 10. Dla kogo będzie rzut karny (gospodarze/goście/obaj) (2 punkty) "

widzę ze wiele osób zaznacza "brak" - a nie ma takiej opcji w odpowiedziach /opcjach wyniku - czyli z miejsca będzie 0 punktów jak rozumiem ?
Dzień dobry,

'brak' jest jak możliwą odpowiedzią.

Przykładowo w pkt 9 - rzutów rożnych może być również tyle samo dla obu zespołów.

Pozdrawiam.
 
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
majekx majekx odnotowaleś moje polubienie stronki? bo nie można do Ciebie PW :p
Tak, w klasyfikacji generalnej masz dodane 30 pkt. Przepraszam za brak możliwości wysłanie PW.. zaraz to poszukam w ustawieniach konta.


Na pewno po każdej kolejce będzie można zweryfikować kto ma ile pkt. - ewentualne pomyłki będziemy wyjaśniać :).

Pozdrawiam.
 
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Ponieważ już w pierwszy meczu mamy sytuację z dwoma żółtymi kartkami, do tego kilku nowych uczestników konkursu, chciał bym przypomnieć o zasadzie liczenia takich kartek:

mamy przypadek, że jeden z zawodników dostał dwie, żółte kartki w efekcie czerwoną. Liczymy to zgodnie z zasadą liczenia dla zakładów naszego sponsora:
https://www.iforbet.pl/pomoc-rodzaje-zakladow -> piłka nożna -> kartki i faule

Liczba kartek (czerwona kartka=2)
Typujemy liczbę (lub przedział liczbowy) odnośnie ilości przyznanych kartek w meczu (kartki dla zawodników rezerwowych, sztabu trenerskiego, osób funkcyjnych oraz pokazane po zakończeniu meczu nie są zaliczane). W tym zakładzie czerwona oraz druga żółta kartka liczy się podwójnie (jako 2 kartki). Jeden zawodnik może „zdobyć” maksymalnie 3 kartki (1 za pierwszą żółtą kartkę i 2 za drugą żółtą lub bezpośrednią czerwoną kartkę).

Pozdrawiam.
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam, kolego majekx muszę się przyznać do błędu chyba będziesz musiał mnie zdyskwalifikować, pomyliłem godzinę meczu i opublikowałem swoje typy po czasie, pozdrawiam .
 
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Witam, kolego majekx muszę się przyznać do błędu chyba będziesz musiał mnie zdyskwalifikować, pomyliłem godzinę meczu i opublikowałem swoje typy po czasie, pozdrawiam .
6 minut zabrakło. Niestety nie mogę uznać tego typu. Dzięki za informację. Zapraszam do typowania w kolejnych rundach konkursowych.

Pozdrawiam
 
R 18,1K

robak87

Użytkownik
Witam. W pytaniu 10 o rzucie karnym jest błąd w rozliczeniu karny był dla drużyny gości a rozliczone jest jako nikt . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +504
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Proszę o poprawkę "czy będzie rzut karny " na nie .
THX
 
Do góry Bottom