>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
szary 0

szary

Użytkownik
no ja mniejwiecej 14:05 chcialem ustawic sobie typ w meczu borussia - hoffenheim 15:00 i niemoge i pozostaje mi tylko wiara ze 0:0 bedzie
Nic Ci nie pozostaje jeśli wcześniej nie typowałeś 0-0. Jeśli pierwszy raz wysłałeś typy to zwyczajnie nie zostaną one uznane. Z góry masz 0 punktów ????
 
trique 0

trique

Użytkownik
dlaczego w Lidze Typerów nie można juz podawac wynikow
28 Lut 2009
20:30:00 Auxerre 0 v 0 Toulouse - 0 0
1 28 Lut 2009
20:30:00 Alkmaar 0 v 0 Groningen - 0 0

do obu spotkan jeszcze ponad 30 min regulaminowe i juz zablokowane ? Trochę to unfair

jeden mecz od 21, drugi 20:45 ....
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Ponowie (jesli dobrze zrozumialem) powyzsze pytania:
1. Ile srednio w poprzedniej kolejce najlepszy typer uzyskiwal pkt? ????
2. Kiedy aktualizuje sie tabela wynikow/graczy? Po wszytkich meczach kolejki?
3. Mecze są blokowane jak widac wczesniej, natomiast w regulaminie jest to 30 min ;)?!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ponowie (jesli dobrze zrozumialem) powyzsze pytania:
1. Ile srednio w poprzedniej kolejce najlepszy typer uzyskiwal pkt? ????
2. Kiedy aktualizuje sie tabela wynikow/graczy? Po wszytkich meczach kolejki?
3. Mecze są blokowane jak widac wczesniej, natomiast w regulaminie jest to 30 min ;)?!
1. Różnie, zależy to głownie od ilości spotkań do typowania
2. Przeważnie po wszystkich spotkaniach, czyli w niedziele lub w poniedziałek
3. Mecze są blokowane 15-120 minut przed meczem, więc proszę typować wcześniej a nie czekać na ostatni moment
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Po podaniu typów w środku tygodnia dopiero dziś wieczorem wszedłem na stronę Ligi Typerów i zauważyłem, że ma się opcję podglądu wszystkich typów innych użytkowników(?!). Czy podgląd typu innego użytkownika na dane zdarzenie jest dostępny dopiero po zakończeniu czasu na wytypowanie danego meczu, czy jest dostępny cały czas i można się &quot;sugerować&quot; typami innych?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja mam taką uwagę na przyszłość, żeby system rozróżniał wytypowany wynik 0-0 i brak typu. Zalogowałem się właśnie na swoje konto i okazuje się, że zarobiłem 7pkt za dzisiejsze mecze podczas kiedy żadnego z nich nie tknąłem nawet bo nie miałem czasu. Wszystkie typy zostały policzone jako 0-0 no i wyniki okazały się na tyle sprzyjające, że wpadło aż 7pkt. Podejrzewam, że gdybym normalnie wytypował wyniki to zgarnąłbym mniej ????. Nie żebym chciał oddać te punkty, ale jest to dosyć absurdalna sytuacja ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będzie miało to żadnego wpływu na jakąkolwiek nagrodę czy też wysokie miejsce. W każdej edycji tak było i za każdym razem nikomu nie przeszkadzało. Tym razem udało Ci się trafić 7 pkt, ale następnym razem możesz nie trafić nawet 2.
Poza tym skrypt ligi typerów jest tak napisany i my nie mamy możliwości tego typu zmian.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Troche zdziwilo mnie ze mozna podgladac typy innych jak powyzej napisano i mialem wczoraj wrazenie ze mozna bylo to uczynic przed rozpoczeciem sie spotkania (prawdopodobnie sie myle).
Ale nie w tym problem. W tabeli &quot;moje typowanie&quot; zaraz a listą rezultatów jest wynik punktowy oraz &quot;bonus&quot;. Co on oznacza?
Wydawalo mi sie ze jest to dodatkowy pkt przyznawany za trafienie wyniku ale pkt te sumowane są w liscie obok zas w &quot;bonusie&quot; wszedzie wystepuje 0pkt ?!
 
losherlocklos 0

losherlocklos

Użytkownik
To ja przy okazji oznakowań, może moje pytanie jest banalne, ale co oznaczają kolumny &quot;F&quot; i &quot;A&quot; w tabeli graczy. Rozumiem, że kolumna Br+/- jest różnicą wcześniej wymienionych i ma wpływ na pozycję w tabeli w przypadku takiej samej ilości punktów.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
&quot;Zwycięstwo w kolejce&quot; dostaje tylko numer 1 czy cała 20?
Pewnie głupie pytanie, ale pierwszy raz gram taki turniej.
 
nowy987 0

nowy987

Użytkownik
Zwycięstwo dostaje tylko pierwsza osoba. Natomiast litery F i A oznaczają odpowiednio F- bramki trafione(dobrze wytypowane) przez Ciebie . Natomiast A są to bramki zle wytypowane(róznica pomiędzy tym co wytypowałeś a tym co było w rzeczywistości) i np jak wytypowałeś 2:2 a było 2:3 to do F zaliczone zostanie Ci 2 a do A 1
a ja zauważyłem teraz zmiany w podsumowywaniu tabeli tzn. wcześniej jak była identyczna liczba punktów od razu brało się pod uwagę Br a teraz na początku jest liczba wytypowanych poprawnie wyników. pozdrawiam
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Za nami pierwsza kolejka typowania. I chciałbym na przykład sprawdzic sobie jak typują druga kolejke poszczególni typerzy i chyba się nie da? Tylko widac ogólnie ile osób na jaki wynik postawiło i nic więcej?
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Za nami pierwsza kolejka typowania. I chciałbym na przykład sprawdzic sobie jak typują druga kolejke poszczególni typerzy i chyba się nie da? Tylko widac ogólnie ile osób na jaki wynik postawiło i nic więcej?
sprawdzić można,ale dopiero po zakończeniu kolejki,czyli jak już jest po rybach... tzn. po zakończeniu tego tygodnia typów będziesz mógł zobaczyć jak przykładowo ferdek3000 obstawiał mecz Wisły z Lechem.
Jak dla mnie to jest bardzo fajne,bo nikt od nikogo nie będzie typów podglądał,co najwyżej może w staty zobaczyć jak wszyscy typują,a jak nie raz sie przekonaliśmy nie zawsze opłaca grać się na masówki.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
jak dla mnie to statystyki ile osób jaki wynik obstawia też powinno być niewidoczne....
Niby tak ale wlasnie jak stwierdzono nie zawsze sie oplaca grac na masowki. To raz, a dwa to zaloze sie ze poszczegolne masowki wyniakaja z tego ze polowa graczy wlasnie w ten sposob gra co staje sie oplacalne dla indywidualistow ;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Niby tak ale wlasnie jak stwierdzono nie zawsze sie oplaca grac na masowki. To raz, a dwa to zaloze sie ze poszczegolne masowki wyniakaja z tego ze polowa graczy wlasnie w ten sposob gra co staje sie oplacalne dla indywidualistow ;)
zgadzam sie z toba w 100% ???? niektorzy za przeproszeniem niemysla to tak jak niektore osoby ktore graja za pieniadze prosza dobrych typerow o dobry typ na dany dzien bo sami nie potrafia przeanalizowac danego spotkania i sa poprostu slabi. Trzeba grac tez indywidualnie ????
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Punkty za mecz przyznawane są po zakończeniu całej kolejki czy po meczach które już się zakończyły :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom