>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Już wczoraj miałem to robić, ale daję czas do dziś wieczór. Jeżeli nie podobieracie się w pary, sam Was podobieram, jak pisałem wcześniej.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jeszcze taka mała wątpliwość co do regulaminu. Jak to w końcu jest jeśli chcę podać przypuśćmy 4 typy z biathlonu: 2 na piątkowe biegi sprinterskie (dajmy na to po 1 na sprint pań i panów) oraz 2 na sobotnie pościgowe (sytuacja analogiczna do piątku). Moje pytanie brzmi czy muszę je umieścić w jednym poście czy w dwóch bo już sam się gubię. W adnotacji do regulaminu jest wyraźnie zaznaczone, że w takiej sytuacji piszemy 2 posty, jednak już w temacie na 1.kolejkę widzę wyraźnie wpis o jednym poście przysługującym danej drużynie na kolejkę. Co należy zatem rozumieć przez kolejkę? Czy cały weekend biathlonowych zmagań czy konkretny dzień rywalizacji? Proszę o rozwianie moich wątpliwości. Z góry dziękuję za odpowiedź;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No w 2 postach, inaczej nie da rady, bo przed sprintem nie ma kursów na pościgowy. Jeden post na dane zawody/konkurencję, na jeden dzień.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo jezeli dzisiaj podałem 4 typy na Biathlon to w pierwszej kolejce nie moge już nic wiecej ? Czyli nie moge stawiać jutrzejszego biegu na dochodzenie ?
No tak, jeżeli podaliście 4 to wykorzystaliście Wasz limit na daną dyscyplinę na daną kolejkę.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
W temacie Biegi Narciarskie prosze skasowac post nr 29 a w poscie nr 30 dopisac daty
Nazwa drużyny: nWo
Biegi narciarskie - Mężczyźni - 15 KM Free - Davos 12.12 14:30
1)Petter Northug - Pietro Piller Cottrer 1 @ 1.85
Biegi narciarskie - Kobiety - 10 KM Free - Davos 12.12 11:30
2)Charlotte Kalla (Top3) @ 1.55
Tobet
___________________________
Z gory Dziekuje


Olo // poprawione
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Trochę bałaganu zrobiłam, bo zapomniałam dopisać buka i godizn, więc zrobiłam to poprzez zacytowanie, wybaczcie ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W Biathlonie chyba powinna moja druzyna miec ✅ 110 a nie ✅ 10
pozdrawiam
12. Typy podliczane są jak w Typach Dnia, czyli każdy typ grany jest płaską stawką - 100j. Do tabeli wpisujemy zysk z typu, czyli 100*(kurs-1). W przypadku nietrafionego typu gracz otrzymuje -100 punktów. Tak samo w przypadku nieregulaminowego bukmachera. Minimalny kurs typu to 1.40, a maksymalny 6.00.

Brak bukmachera, też jest nieregulaminowy, bo:
8. Co musi znajdować się w poście z typami:
Na początku musi znajdować się nazwa drużyny. Pozostałe informacje:
Data zdarzenia, dokładny typ, kurs oraz nazwa bukmachera, od którego dany typ pochodzi, czyli nazwę sponsora naszego konkursu, firmę Tobet.
 
inter 5

inter

Użytkownik
Podając typy na narciarstwo alpejskie omyłkowo podaliśmy inny dzień rozgrywanych zawodów typy są na jutro tylko, że jest błąd w dacie na te pojedynki, jeżeli mógłby to ktoś poprawić byłbym wdzięczny. Mroczni władcy ostatni post w narciarstwie alpejskim.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chcialem dodac ze wszystkie kursy mojej druzyny pochodza z tobet
Należy to podawać w czasie pisania posta, ewentualnie zgłaszać przed rozpoczęciem się zdarzeń, później już postów nie edytuję (poza podliczaniem), żeby uniknąć nieporozumień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom