>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Będzie dla 16 drużyn faza grupowa, 4 grupy po 4 osoby, na system pucharowy mamy za mało dni do dyspozycji.
Mi sie wydaje że własnie systemem pucharowym było by szybciej, 16 drużyn czyli 8 par, dalej 1 albo 2 kolejki i awans ten z lepszym ako, po 1 lub 2 dniach mam 8 drużyn. Systemem 4 grupy po 4 drużyny mamy 3 kolejki i po nich mamy dalej 8 drużyn ale jeden dzień dlużej ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A kto powiedział, że dalej przejdzie 8 drużyn??
Pucharowy jakby runda trwała 1 dzień to zaraz by były wrzaski, że to przypadek itp. 2 dni też nie pasuje, musiałaby trwać 3, do 2 wygranych.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wtedy kiedy Benek się wytłumaczy dlaczego poprawił 2 posty, ja nie mam zamiaru się za niego tłumaczyć, nie poprawiałem.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
A kto powiedział, że dalej przejdzie 8 drużyn??

Pucharowy jakby runda trwała 1 dzień to zaraz by były wrzaski, że to przypadek itp. 2 dni też nie pasuje, musiałaby trwać 3, do 2 wygranych.
No właśnie przydało by sie dopisać ile przejdzie dalej bo nie wiadomo czy 2,4 czy może 8
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Od razu zaznaczam, żeby nie było gadania, że nie umiemy się bawić, bądź też nikt nas nie zmuszał do brania udziału w konkursie itp itd... Bo to nie na tym rzecz polega.

Witam. Wczoraj rano rozliczyłeś kupony z 4. kolejki drużyn &quot;siedmiu w jednym mantlu&quot; i &quot;strażnicy cnoty&quot; jako przegrane, bo podali złą kolejkę przy kuponie. Dzisiaj patrzę i widzę, że Benek_19 anulował Twoją decyzję,edytował im kupony i zaliczył im AKO. Przecież kupony miały być edytowane tylko w pierwszej kolejce. O co chodzi w tym wszystkim? Prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam.

Link do tematu: http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-2-grupa-3-a-41603.html
To pytaj Benka on jest tak samo decyzyjny jak ja.
Witam. W związku z tym chciałem zapytać czym się kierowałeś poprawiając posty tych dwóch drużyn(miało to obowiązywać tylko w 1 kolejce)? Czemu zmieniłeś decyzję Olo_13 i to już gdy trwała 5.kolejka? Ja całą taktykę tej kolejki dobrałem pod sytuację, którą zastałem. Ty nagle budzisz się późnym wieczorem i wszystko wywracasz do góry nogami. Przecież, gdyby od razu mieli te kupony nas plus ja zagrałbym inny kupon, bo wiedziałbym, że muszę wypracować większe AKO, a nie tylko wygrać bezpośredni pojedynek w ostatniej kolejce. To nie jest fair. Prosiłbym o odpowiedź, czemu zmieniłeś decyzję Olo_13 skoro była zgodna z Regulaminem. Pozdrawiam.
Ponieważ chodziło jedynie o numer kolejki.

Pozdrawiam.
Ni z gruchy, ni z pietruchy, gdy rozgrywa się mecz decydujący o awansie, drużynie przeciwnej inny admin zalicza typy z dnia poprzedniego, choć przy pierwszym podliczaniu typy nie zostały zaliczone, z racji źle wypełnionego kuponu. Co to jest? PZPN? naginamy przepisy dla dobra &quot;rywalizacji&quot;? i ile jest tych instancji odwoławczych? Olo_13 nie zalicza po czym Benek_19 jednak zalicza... :spokodfhgfh: Jeśli to jest tylko numer kolejki, to czemu jak ktoś AKO nie zapisze to też ma mieć nie zaliczone, przecież brakło tylko kilku cyferek a i tak admini sami muszą sobie policzyć. Na dodatek zaliczenie poprzedniego kuponu, odbyło się wtedy kiedy podczas spotkania z nami rywale mieli stosunek typow wygranych do przegranych 0:3. Buziaczki :*
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Dodam, że Olo_13 zgodnie z Regulaminem nie uznał tych dwóch kuponów. Po czym przed 23:00 jak po ogień wpada Benek_19 i bez podstawy regulaminowej zmienia wcześniejszą decyzję czym wypacza wynik rywalizacji. Jak już napisałem na PW... &quot; pomimo okoliczności wyjątkowych są rzeczy, których sie nie robi&quot;. Zastanawia mnie to tym bardziej, że wcześniej naszą grupą zajmował się głównie Olo_13 i Benek_19 nie był tak gorliwy w podliczaniu wyników naszej grupy. Dziwnie aktywny się zrobił, gdy trzeba było dla kogoś nagiąć Regulamin.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jezu ludzie. To jedynie numer kolejki :!: Buk, AKO, dane kuponu z konkurencjami, kursami, godzinami i datami były dobre. Nie bądźmy przesadni. Gdyby nie chodziło o Wasz awans to na pewno nawet nie zwrócilibyście uwagi na to.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Benek_19 gdyby było tak jak piszesz to z pewnością Olo_13 by te kupony uznał. Nie uznał. Regulamin jest jasny. Chciałbym poznać podstawę regulaminową, z której w tym wypadku skorzystałeś. Możesz ją podać? Przypomnę, że edycja postów była dopuszczona tylko w 1 kolejce!!!!

BTW Ciekawe czy gdyby tu nie chodziło o nasz awans też byś zmienił wcześniejsze decyzje. Przypuszczam, że nawet bys na to nie zwrócił uwagi.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Siedmiu w jednym mantlu i Imperatores Team. Zmieniłem jak było. Decyzja do wieczora może być zmieniona, ale na pewno nie przeze mnie ;)
Pozdrawiam.
 
J 19

jajo

Użytkownik
5 kolejka:
Rock - Rozvadownia Team 17,42 - 5,91
Cwajka Betting - Napinacze neostrady 4,30-9,00

Przechodzą dalej:
Rock
Napinacze
Tylko, że kurs 9,00 ustrzeliliśmy my (Cwajka Betting) i to my powinniśmy wygrać ten pojedynek i wydaje mi się, że także awansować. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie odwołania ????
pozdrawiam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
5 kolejka:
Rock - Rozvadownia Team 17,42 - 5,91
Cwajka Betting - Napinacze neostrady 4,30-9,00



Przechodzą dalej:
Rock
Napinacze

Tylko, że kurs 9,00 ustrzeliliśmy my (Cwajka Betting) i to my powinniśmy wygrać ten pojedynek i wydaje mi się, że także awansować. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie odwołania ????
pozdrawiam

Z tej grupy poza ekipą Rock dalej przechodzi ekipa Rozvadownia Team, zadecydowała suma AKO, gdyż oni, Wy i Napinacze mieliście tyle samo punktów.
 
G 35

gesio

Użytkownik
skoro dalej przechodzi 6 osob (4x 1 miejsce i 2x 2 miejsce) to rozumiem ze miejsca 7-8 zajmują dwa pozostale 2 miejsca... ???
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Gratuluje duetom, które dalej awansowały! ???? Niestety głupi błąd z 1 kolejki zadecydował o awansie, ale trudno, za błędy się płaci. Dzięki wielkie za konkurs, bardzo fajny i przyjemny, był bodziec do większego zainteresowania się sportami zimowymi. Ponadto typowanie w parach jest to bardzo fajna metoda, także jakiś konkurs również spróbujcie tym sposobem. Powodzenia dalej, głównie teamowi &quot;Stokrotka&quot;, którzy mieli bardzo fajne typy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom