>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
olo może mała zmiana zasad żeby nikt nie pauzował, porostu drużyna która pauzuje stawia mecze ale nie dostaje dużych punktów tylko ako.
dlaczego: a to dlatego ze przy tak z organizowanej 2 fazie często o awans z 2 miejsca będzie decydowało ako, bo będzie równa ilość punktów i jedna z drużyn będzie pokrzywdzona bo nie co dzień są takie same dyscypliny jednego dnia są łatwiejsze do typowania drugiego dnia trudniejsze
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
olo może mała zmiana zasad żeby nikt nie pauzował, porostu drużyna która pauzuje stawia mecze ale nie dostaje dużych punktów tylko ako.

dlaczego: a to dlatego ze przy tak z organizowanej 2 fazie często o awans z 2 miejsca będzie decydowało ako, bo będzie równa ilość punktów i jedna z drużyn będzie pokrzywdzona bo nie co dzień są takie same dyscypliny jednego dnia są łatwiejsze do typowania drugiego dnia trudniejsze

Teraz już nie będzie żadnych zmian, tak jest ok, losowanie było, nie ustawiałem sobie grup i terminarza patrząc na dyscypliny, żeby ktoś miał gorzej.

Zostanie tak jak jest.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
na prawie 150 użytkowników biorących udział, zauważyłem że znalazło się kilku dla których czytanie ze zrozumieniem i akceptacja tego co się przeczytało stanowi wielki problem ????
nikt Wam na siłę nie kazał brać udziału w konkursie !!!
przeczytałeś rega zaakceptowałeś to go stosuj !!!
a nie marudzisz i psujesz innym zabawę !!!
sorki za offtopic ???? ale takie zachowanie jest denerwujące ????
ale regulamin sie akceptowało ten co był na początku a nie późniejszy.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Widze ze w co kolejke to inne zasady czy jest to normalne???robicie tylko nie potrzebne zamieszanie ustalenie raz zasad było by zdecydowanie bardziej rozsądne
 
G 35

gesio

Użytkownik
Olo_13 , powiedz mi co to ma byc? ... -

grupa 6...
1. Ice Hockey - Men&#39;s Preliminary Round - Group A Game 1
16.02 12:00
Poniżej/powyżej: 5.5 Typ: over - @1.60

a mecz itp to nie łaska już podać ?
 
horus 129

horus

Użytkownik
Olo_13 , powiedz mi co to ma byc? ... -

grupa 6...
1. Ice Hockey - Men&#39;s Preliminary Round - Group A Game 1
16.02 12:00
Poniżej/powyżej: 5.5 Typ: over - @1.60

a mecz itp to nie łaska już podać ?
Aff... zapomniałem podac, chodziło o spotkanie USA - Szwajcaria. No nic, mój błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom