>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie Co Do Handincap'u, Handincap w koszykówce

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czyli w przypadku gdy ja postawie na Juventut to na starcie mają 8,5 pkt? Dobrze zrozumiałem?
Po pierwsze to żaden Juventut , gdyż grasz mecz:

Joventut Badalona - CB Canarias

a więc jeśli grasz handicap 0:8.5 i typujesz na 1 , to gospodarz musi wygrać różnicą minimum 9 pkt bo 8.5 pkt ma odjęte od wyniku ( inaczej mówiąc goście mają dodane 8.5 pkt ) .


.
 
sasser 0

sasser

Użytkownik
Przeczytałem dotychczasowe wypowiedzi i chciałbym się upewnić co do mojego toku rozumowania. Załóżmy, że chcę dzisiaj zagrać taki mecz w Tobecie:
Washington Wizards - Miami Heat H(10.5 - 0) 1.91(1) 1.91(2)

Jeśli postawię na Wizards, to mogą oni przegrać maksymalnie 10 punktami, aby zakład był wygrany. Natomiast przy postawieniu na Heat, muszą wygrać przynajmniej 11 punktami, żeby zakład wszedł?


edit/
Dzięki.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeśli postawię na Wizards, to mogą oni przegrać maksymalnie 10 punktami, aby zakład był wygrany. Natomiast przy postawieniu na Heat, muszą wygrać przynajmniej 11 punktami, żeby zakład wszedł?
dobrze rozumujesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 445

cristovao

Użytkownik
Dawno nie odwiedzałem betsson i mam problem z nowym wyglądem, podam przykład zaznaczony na zdjęciu

czy to oznacza, że typuję zwycięstwo GSW a Pelicans mają na starcie odjęte -9,5?
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Jeżeli zaznaczyłbym 2 to tak samo? Typuję zwycięstwo Pelicans i mają odjęte -9.5 pkt na starcie?
nie , oni mają na starcie +9.5
Jak wygrają lub przegrają max. 9 punktami =&gt; wygrana Twoja
jak przegrają 10 lub więcej - przegrana zakładu
zreszta na logikę pytanie do twego posta
Jakie szanse Twoim zdaniem ma Pelicans na wygranie z GSW 10 lub wiecej punktami ?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
no to wiem ale jak oni zrobili w tym nowym wyglądzie, że to dla mnie jest pomieszane bo dla kogo jest to Line dla której drużyny? jest 0-9,5 czyli która drużyna startuje z -9,5? i ja co mam się domyślać? u bet/365 jest jasno, że drużyna 1 ma + a drużyna 2 - np. 5 pkt i wiem jak grać zakład handi
 
Do góry Bottom