>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie do admina

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Czy mogę w swoim podpisie używać linka do mojego serwisu, nie o tematyce bukmacherskiej, a propagującym kulturę Japonii?
Nie chcę łamać regulaminu, dlatego się pytam...
Z racji, że piszę na tym forum, też je tworzę i chciałbym wykorzystać troszkę wasze pozycjonowanie ????
W zamian mogę dać button u siebie...
podpis daje mi tyle linków w FB do mnie ile napisałem postów... czyli 500 parę silnych linków...:| ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ok, dziękuję... dla was też to przyniesie korzyść, bo zabieram się do ostrego pozycjonowania, nowymi metodami ????

Umieściłem button w menu po lewej stronie...
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
czesc
Kontaktowalem sie z TBM w sprawie stworzenia ligi typerow &quot;orange ekstraklas&quot; TBM odpisal mi ze moze powstanie ale szukani sa sponsorzy do takiego rodzaju ligi. Moim zdaniem byla by to ciekawe , taka sama liga prowadzona jest w mlb i jak sie orientuje nie ma zadnych nagrod a cieszy sie dobrym zainteresowaniem ( sam zajmuje 25 miejsce hehe)
Myslalem zeby tylko podawac 1,X lub 2 i przyznawane by byly punkty jak w baseball 100 j zaklad -100 a plus podany kurs.
Wiem ze musialby ktorys z was podsumowywac kazdy dzien ale moge oferowac wam w tym swoja pomoc!
prosze o informacje ( jest troche czasu bo odwolali pierwsza kolejke)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
nie chciałem zakładać nowego tematu a ten jest prawie podobny..
gdzie jest Marcin-Odra? co się z nim dzieje? wie ktoś może? bo próbowałem się z nim skontaktować lecz nie odpowiada
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Marcin zagląda na forum codziennie, na gg również bywa. Są jeszcze dwaj Admini, poza tym od groma moderatorów więc jeśli masz problem to zapytaj, chyba że to musi być Marcin. Pozdrawiam ;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
właśnie o strefę zamkniętą chodzi a pisze że to do niego trzeba pisać. napisałem już w sobotę na prv ale odpowiedzi do teraz nie otrzymałem więc dlatego moje zapytanie o niego ;)
 
Do góry Bottom