>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie do tych co użyli vouchera??

luniu 20

luniu

Użytkownik
Witam, otóz mam pytanie dlaczego poblokowali konta za uzycie tych wczorajszych bonów. Skoro któs pisał z suportem ze nie bedzie zadnych konsekwencji.??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Odpowiedź jest prosta. Promocja nie była dla Polaków. Możecie mnie teraz wyśmiać ale ostrzegałem Was przed tym w temacie o bonach.
Co do samego supportu być może osoba która tak powiedziała miała małe rozeznanie a decyzja wyszła z góry ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
czyli nie blokują kont ? ja mam bon jeszcze z czeskiej promocji bo wczoraj nie zrealizowałem żadnej i mam pytanie...
Czy można jeszcze ten bon zrealizować dzisiaj ?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja wiele razy tam wplacalem i wyplacalem, wczoraj wbilem bon rumunski i czeski, ugralem na ruletce 50zl i nic nie zablokowali.
 
frans 0

frans

Użytkownik
czyli nie blokują kont ? ja mam bon jeszcze z czeskiej promocji bo wczoraj nie zrealizowałem żadnej i mam pytanie...
Czy można jeszcze ten bon zrealizować dzisiaj ?

Można pod warunkiem, że bon jest jeszcze ważny!
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
ja wiele razy tam wplacalem i wyplacalem, wczoraj wbilem bon rumunski i czeski, ugralem na ruletce 50zl i nic nie zablokowali.
No to ty wbiłeś sobie dwa bony i nie blokneli ci... to ja już nic nie rozumiem napisałem do supportu zobaczymy co odpiszą... jakby ktos mógł wejsc na czata i podpytac support byłbym bardzo wdzięczny, sam nie moge bo mi się czat nie ładuje
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja wam, powiem ze niektorzy chyba nie za duzo mysla.po co pisaliscie do nich ze kody macie z forum, a oni odpisali, ze blokuja bo bonus byl nie dla polakow bo na forum pisalo w jezyku czeskim.jakby ktos powiedzial ze dostal sam kod z bonusem od kolegi to by nie zablokowali napewno.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ja wczoraj dostalem ten bonus w wysokosci 13.86zł postawilem mialem 50 rano sie loguje a tu konto zablokowane. A kolega z nimi pisal co 2 bony uzuł i on ma wsystko w pozadku tak wiec nie wiem od czego to zalezy.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
ja wczoraj dostalem ten bonus w wysokosci 13.86zł postawilem mialem 50 rano sie loguje a tu konto zablokowane. A kolega z nimi pisal co 2 bony uzuł i on ma wsystko w pozadku tak wiec nie wiem od czego to zalezy.
A pisałes do supportu w tej sprawie , daczego jednym blokują konta a innym nie??
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
ja myślę, że to jest tak:
jeżeli już kiedyś wpłacałeś kase do bah lub wypłacałeś i wszystko było w porządku i nie miałeś z nimi żadnych poważnych komplikacji to żadnych problemów z bonami nie powinno być.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Ja też z nimi żyję bardzo dobrze...lecz jeszcze nie skorzystałem ze swojego bonu ponieważ Transakcja wypłaty u mnie jest w toku :p Jak wypłacę to skorzystam na pewno jeżeli jeszcze będę mógł. ;-)
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Ja skorzystalem z tych bonow z umiarem i konto smiga bez zarzutow. Do tej pory mi nie blokneli, to mysle ze bedzie ok. Zadnej kasy do tej pory do nich nie wplacalem. Jesli komus blokuja to byc moze po 10 bonow doladowuje na jedno konto lub z jednego IP doladowuje kilka kont na ten sam adres.
 
Do góry Bottom