>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie dotyczące bonusu

D 0

dallas41

Użytkownik
Witam,
Czy jeśli zignoruje bonus to nie będzie problemu z wypłaceniem pieniędzy?
Słyszałem, że trzeba wykonać trzykrotny obrót depozytem i bonusem po kursie nie mniejszym niż 1.50 aby móc wypłacić pieniądze, a ja nie chce ryzykować przegranej i chce poprostu pominąć ten bonus.
 
M 2

michup

Użytkownik
Trzykrotny obrót trzeba dokonać bonusem aby go wypłacić a nie całym depozytem i bonusem. Bonus nie ma nic wspólnego z wypłatą reszty pieniędzy.
 
M 2

michup

Użytkownik
Wydaje mi się że jednak mam rację. Do tej pory gdy dostawałem bonus (50 pln zazwyczaj) to musiałem postawić w sumie 150 zł (3x 50) aby go wypłacić, reszta kasy nie miała nic do rzeczy. Kurs minimum 1.5 i co ciekawe do obrotu bonusem nie kwalifikują się zakłady na wygraną w baseball&#39;u :p ale teraz i tak jest już po sezonie.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
A mi się wydaję że to jednak Agent00typer ma rację więc daj już spokój, a jak chcesz więcej info to napisz do nich na czacie. Mało wiesz a wprowadzasz zamieszanie.
Kolega mówi o bonusie startowym a Ty mówisz o bonusie lojalnościowym. Lojalnościowy obraca się tak jak mówisz czyli bonus x 3 a startowy bonus+depozyt x 3.
Jestem ekspertem bo gram w kręgle. Dziękuję dobranoc.
 
M 2

michup

Użytkownik
Ale ja nie pisałem że jestem ekspertem więc niepotrzebnie się spinasz. Nie staram się wprowadzić zamieszania ale skoro tak uważasz to ty masz problem nie ja. Poza tym autor tematu nie napisał o jaki bonus mu chodzi więc po co te nerwy?
 
cala 37

cala

Użytkownik
A mi się wydaję że to jednak Agent00typer ma rację więc daj już spokój, a jak chcesz więcej info to napisz do nich na czacie. Mało wiesz a wprowadzasz zamieszanie.

Kolega mówi o bonusie startowym a Ty mówisz o bonusie lojalnościowym. Lojalnościowy obraca się tak jak mówisz czyli bonus x 3 a startowy bonus+depozyt x 3.

Jestem ekspertem bo gram w kręgle. Dziękuję dobranoc.
Taki bystry jestes a na proste pytanie nie umiesz odpowiedziec.
Do autora tematu: Nie musisz nic obracac,wplacasz i grasz
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Cala powiedz mi człowieku o co Ci chodzi? Ja nie odpowiadałem autorowi tematu tylko wyjaśniłem kwestię rozmowy michup i Agent00typer
Co do autora to jeśli wpłaci pieniądze i nie skorzysta z bonusu to i tak wpłatę musi obrócić po minimalnym kursie 1.01 przed wypłatą. Jeśli to zrobi to nie będzie żadnego problemu z wypłatą, ewentualna weryfikacja danych: list, telefon, dowód &lt;- niepotrzebne skreślić. Nie może sobie wpłacić np 1000 zł zagrać za 100 zł po 1.01 i wypłacić bo po prostu mu cofną albo będzie miał problemy ze względu na pranie pieniędzy. Nie raz to przerabiałem.
Także to Twoje nic nie obracasz jest błędne.
Więc jeśli chcesz kogoś poprawiać to zrób to porządnie.
BTW nikt tu się nie spina wprowadziłem troszkę sarkazmu do rozmowy a Wy już się denerwujecie...
 
Do góry Bottom