>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie na temat LIVE-a

T 0

thical

Użytkownik
Sluchajcie zastanawiam sie nad jedna rzecza poniewaz jestem w trakcie zakladania konta i jeszcze nie moge grac na baw , chodzi o to ze wczoraj byla wysmienita sytuacja na na LIVE w meczu FC THUN vs AJAX gdzie przy remisie 2-2 kursy wskoczyly mniejwiecej po 4.5 na jedna i druga druzyne niepamietam jaki byl kurs na remis w kazdym razie chcialem zapytac czy na LIVE mozna postawic na wszystkie opcje ? na 1 potem szybko na 2 i na x bo gdyby wyszlo ze remis ma kurs powyzej 3 to warto bylo by na wszystko postawic np. 100 i zawsze cos bysmy wygrali. Ja wczoraj w myslach postawilem na thun i ajax bez remisu i gdybym mial juz konto bym byl do przodu :p
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Ajax strzelił obydwie bramki około 90 minuty, a więc kurs na remis w tym momencie był zapewne w granicach 1.10. Nie wiem kto w tej sytuacji podjąłby się zagrania wszystkich trzech opcji po 100 PLN. W tym momencie raczej nikt już się nie spodziewał, że Ajax zdoła wygrać ten mecz. :wink: A nawet jeśli wcześniej zagrałbyś na remis, to pewnie w tym momencie cieszyłbyś się już z wygranej i raczej nie ryzykowałbyś stawiania na 1 lub 2. :wink:
 
T 0

thical

Użytkownik
Pytam tylko czy mozna ogolnie stawiac w jednym meczu na wszystkie opcje ? (czy to jest wogole mozliwe)
A 2-2 bylo duzo wczesniej w 90min. Ajax zaczal wygrywac
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Pewnie, że można, ale tylko przy założeniu, że każdy typ to oddzielny kupon. Na jednym kuponie nie postawisz wszystkich trzech opcji. :mrgreen: W dziale &quot;Systemy Gry&quot; jest temat &quot;PEWNA KASA CODZIENNIE na LIVE ???? &quot; - zobacz sobie tam, jak się stawia kilka opcji w czasie jednego spotkania.
 
Do góry Bottom