>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o bony w BAH. (z jakich kampanii?)

Z 2

ziutek11113

Użytkownik
Jest jakaś możliwość aby zobaczyć jakie już bony wykorzystałem na BAH? bo nie pamiętam a chcę sobie jakiś bonus zakupić na allegro.
Na czacie dostałem informację że wykorzystałem w lutym bon &quot;czterech skoczni&quot;, oraz w grudniu bon &quot;Affiliate&quot;, Ale nie powiedzieli mi jakich miesięcy to były kampanie, ktoś może się orientuje? bo teraz nie wiem jaki bon kupić na allegro
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jest jakaś możliwość aby zobaczyć jakie już bony wykorzystałem na BAH? bo nie pamiętam a chcę sobie jakiś bonus zakupić na allegro.
Na czacie dostałem informację że wykorzystałem w lutym bon &quot;czterech skoczni&quot;, oraz w grudniu bon &quot;Affiliate&quot;, Ale nie powiedzieli mi jakich miesięcy to były kampanie, ktoś może się orientuje? bo teraz nie wiem jaki bon kupić na allegro
Ja natomiast zamiast kupować na Allegro wpłaciłbym te pieniążki sprzedawca nie powie Ci że to bon Schalke i potem będzie kłopot z wypłaceniem i płacz na forum. Dlatego uważałbym z kupnem bonu poprzez Allegro tyle w temacie..
 
rex 144

rex

Użytkownik
Jak kupie bon 20 zl i obrót jest 3 x razy to musze grac 3 pojedyncze mecze po minimalnym kursie 1.5 za 20 zl stawke kazdy mecz czy mozna rozlozyc stawke i ilosc meczy na raty np grać 30 meczy z rzedu za stawke 1zl i co drugi jak sie przegra to dalej mozna obracac ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak kupie bon 20 zl i obrót jest 3 x razy to musze grac 3 pojedyncze mecze po minimalnym kursie 1.5 za 20 zl stawke kazdy mecz czy mozna rozlozyc stawke i ilosc meczy na raty np grać 30 meczy z rzedu za stawke 1zl i co drugi jak sie przegra to dalej mozna obracac ?
Możesz rozłożyć stawkę jak chcesz.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Czyli chodzi o to aby w przypadku bonu 20 zł - można zawrzeć np. 4 zakłady każdy oddzielnie np.:

1 zakład - stawka 5 zł
2 zakład - stawka 5 zł
3 zakład - stawka 5 zł
4 zakład - stawka 5 zł

i Jeśli wszystkie powyższe wejdą to bon zostanie obrócony 3 krotnie ? bo 4 zakłady x 5 zł stawka = 20 zł
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ile razy masz obrócić? 3? a postawiłeś ile złotych? 20? wartość bonu * 3 (20*3)=60, a więc masz postawić 60, a postawiłeś 20, obrót wykonany? 60-20=0?
 
rex 144

rex

Użytkownik
A można obrócić w ten sposób np.:

1 zakład - 20 zł stawka - wygrany
2 zakład - 20 zł stawka - wygrany
i
3 zakład po 10 zł - wygrany
4 zakład po 10 zł - wygrany

??
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A można obrócić w ten sposób np.:

1 zakład - 20 zł stawka - wygrany
2 zakład - 20 zł stawka - wygrany
i
3 zakład po 10 zł - wygrany
4 zakład po 10 zł - wygrany

??
A jak myślisz drogi forumowiczu,można tak obrócić czy nie?
 
rex 144

rex

Użytkownik
Że można. bo ma być postawione ogółem 60 zł z tego 20 zł . Czyli mogę zagrać 62 mecze po 1 zł, z czego 60 musi wejść a 2 mogą nie wejść co da i tak kwote 60 zł . prawda?
 
Do góry Bottom