>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o Cashback

S 0

shiks

Użytkownik
witam

zapytam tutaj bo jesteście bardziej ogarnięci ???? niż czat live tam tylko regułki ????

zakład cashback


chcę puścić singla z oferty Nhl na zawodnika a mianowicie ilość punktów w meczu

są 3 opcje do wyboru

-2+ punktów w meczu
1-punkt w meczu
0-punktów w meczu

wychodzi że można puścić takowego singla bo mamy trzy opcje do wyboru??

i czy opcja -2+ oznacza 3 punkty w meczu,czy może dwa i więcej??

nikt na czacie live nie potrafi na to odpowiedzieć ????

pozdrawiam
 
T 133

thorngal

Użytkownik
A co do pierwszego pytania.. to tak.. jako zakład z wyborem trójdrożnym tego rodzaju zakład z całą pewnością spełnia wymogi promocji.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Jeśli zarejestruje się dzisiaj i zagram za 100zł handicap na piasta -1 po kursie 4.60 to w razie niepowodzenia normalnie dostanę ten cashback?
 
U 4

under555

Użytkownik
I ja się pod Cashback podczepię...
wiem,że można jeden typ ale czy można jakiegoś dubla/tripla postawić i liczyć na ewentualny cashback?
No i mam pytanie:
jeśli przegram i te 100zł, które wrzuciłem wróci mi na konto z powrotem to moge je od razu wypłacić ? (na swoje konto)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Odpowiedź tak na wszystkie pytania. Możesz dowolną taśmę złożyć, i zwrot jest w formie prawdziwych pieniędzy. Bez obrotu, odrazu do wypłaty. Minusem jest że wcześniej mięli cashback do 200zł. No i uważaj na internet, nie korzystaj z WiFi przykładowo na uczelni. Bo ktoś już mógł kiedyś korzystać z tego ip.
No i szkoda że taka oferta dostępna jest tylko jeden jedyny raz. Później betclic już nie daje bonusów.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Odpowiedź tak na wszystkie pytania. Możesz dowolną taśmę złożyć, i zwrot jest w formie prawdziwych pieniędzy. Bez obrotu, odrazu do wypłaty. Minusem jest że wcześniej mięli cashback do 200zł. No i uważaj na internet, nie korzystaj z WiFi przykładowo na uczelni. Bo ktoś już mógł kiedyś korzystać z tego ip.
No i szkoda że taka oferta dostępna jest tylko jeden jedyny raz. Później betclic już nie daje bonusów.
Odniosę się jedynie do ostatniego zdania. Jeśli u nich nie grasz przez długi czas, to przysyłają oferty bonusowe na maila. Przynajmniej mi się tak u nich zdarzyło. W Expekcie również.
 
U 4

under555

Użytkownik
UWAGA!
Mam dla Was newsa... może to być pomyłka ale potwierdzę to.
Zakładałem przed chwilą konto bo chcę casback 100zł... pisze jak w wół reklama z Borkiem i można do 200zł. Wlewam 200zł, mam screena na 200zl i zobaczymy co mi ewentalnie dadzą ????
PS. Konto w BC oczywiście moje pierwsze i w ogóle pierwszy raz ta strona z tego IP.
Jeszce dwa pytania:
1. Everton - C. Palace - Crystal + over.2.5 w meczu
2. No i typ na to,że jakiś zawodnik strzeli gola (nie wazna liczba ani nic;tylko,że strzeli)
Czy te typy pod cashback podchodzą?
1 chyba tak ale nr.2 nie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeszce dwa pytania:
1. Everton - C. Palace - Crystal + over.2.5 w meczu
2. No i typ na to,że jakiś zawodnik strzeli gola (nie wazna liczba ani nic;tylko,że strzeli)

Czy te typy pod cashback podchodzą?

1 chyba tak ale nr.2 nie
Odpowiem tak. Jeśli chcesz zagrać singla nr 1 to podchodzi on pod warunki cashback. Jeśli chcesz zagrać singla nr 2 to nie podchodzi on pod warunki cashback. Jeśli natomiast zagrasz dubla tego typu to podchodzi on pod warunki cashback ;)
 
U 4

under555

Użytkownik
Nie wiem czemu nie wszedł mój poprzedni post ale... nie wiem dlaczego ale pisze,że można za 100 back dostać a jak się wejdize w rejestr.acje to 200 pln ????
Próbujcie ????
 
Do góry Bottom