>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

..pytanie o covery

Y 1

yeuop

Użytkownik
Czesc, jestem calkowicie nowy. Forum sobie czytam od jakiegos czasu, ale nigdy sie nie udzielalem.
Prosze o wyjasnienie jednej kwestii z coverami. Mysle, ze mniej wiecej zrozumialem, o co w nich chodzi, natomiast nigdzie nie natknalem sie na omowienie tego, co dzieje sie w przypadku, gdy przegrywamy covera.
Nie wiem, czy dobrze kombinuje (moze wlasnie w tym tkwi problem), ale jesli chcemy sobie odbic strate, to w kolejnym meczu (granym coverem) nalezaloby postawic kilkakrotnie wiecej. Czy tak?
Co robicie po przegranym coverze?
No i jeszcze jedna rzecz mi przychodzi do glowy.
Najczesciej spotykalem sie z proponowanym modelem, by obstawic jedna druzyne oraz remis. Wiadomo, zysk bedzie wiekszy. Ale czy w ogolnym rozrachunku nie byloby prosciej postawic na obie druzyny (oczywiscie o ile beda sensowne kursy, ktore to umozliwia)? Wowczas zysk mniejszy, ale przypuszczam, ze czestszy.
Przepraszam za tak niski poziom pytan, no ale kogo ja mam pytac.
Pozdrawiam
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- pozwól że zadam ci pytanie.. Co zrobisz w momencie kiedy zagrasz u swojego
bukmachera zakład Draw no Bet i przegrasz ? Odpowiem za ciebie.. Albo podwoisz
stawke przy następnym typie, albo jak grasz płaską stawką to jedziesz dalej
aż do wyjścia na plus.
Cover
używamy kiedy bukmacher u którego gramy, nie ma w ofercie do wybranego
przez nas zdarzenia draw no bet (dnb), taka alternatywa.. takie jest moje zdanie.
Ja wybrałem inny sposób grania tą metodą. Mianowicie live w meczu piłki
nożnej oczywiście po 60 minucie gram kto strzeli kolejnego gola.
Tu oczywiście za drobne, nie ma co szaleć ze stawkowaniem.
Weźmy na ten przykład :

* kiedy gramy na &quot;niefaworyta&quot; do strzelenia kolejnej bramki za 100j, do wygrania 157,14j
* kiedy gramy na &quot;faworyta&quot; do strzelenia kolejnej bramki za 100j, do wygrania 110,00j
* brak bramki i przegrana.. hmmm to już wiąże się z twoimi ambicjami i doświadczeniem.
Możesz zagrać kolejne zdarzenie podwajając stawkę grając tą metodą, czyli progresja lecz
gram na zakładach bukmacherskich ładnych parę lat i powiem ci, gdzie uważam że
większość użytkowników się ze mną zgodzi że progresja prowadzi do zguby, chyba że depozyt
jaki złożyłeś u bukmachera daje ci ogromne pole manewru.
- to jest moje alternatywne granie, lecz wracając do twojego pytania jak się odkuć..
--&gt; nie ma znaczenia co grasz.. czy są to zdarzenia 1X2, cover czy Bóg jeden wie
co tam edi8 wynalazł.. Odegrać się możesz grając wyższy kurs, podwajając stawke czy
grać płaską stawką aż do wyjścia na plus..
 
Y 1

yeuop

Użytkownik
No dobrze, ale mi wlasnie o to chodzi. Jesli na coverze uda sie zarobic np 20% na czysto (chyba realna kwota), to o ile padnie remis (czy opcja, ktorej nie obstawilismy), to bedzie trzeba w nastepnym zakladzie dac 5x wyzsza stawke, zeby w ogolnym rozrachunku wyjsc na zero ;-) A toz to przeciez masakra jest.
 
Do góry Bottom