>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o jackpota

kanonierx 19

kanonierx

Użytkownik
Mam pytanko, może trochę odbiega od tematu ale muszę zapytać.

Kilka dni temu na blogu betssona wpadł news, że gościu 0.25E zamienił na jackpota w hall of god. Tam jest jackpot progresywny, dlatego moje pytanie brzmi czy nie trzeba przypadkiem grać maksymalną stawką by wygrać jackpota? Czy akurat przy tym slocie nie trzeba maksymalnej stawki? Jak to wygląda w Mega fortune?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Tak samo. Kiedyś na najniższej stawce jakiś student wygrał (ze Skandynawii oczywiście) i opisywali to na swoim blogu również. Było mniej więcej tak, że wrócił lekko wstawiony po imprezie i chciał odebrać free spisny, potem jak grał już za wygrane z nich to trafił Mega Jackpot na MF
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mam pytanko, może trochę odbiega od tematu ale muszę zapytać.

Kilka dni temu na blogu betssona wpadł news, że gościu 0.25E zamienił na jackpota w hall of god. Tam jest jackpot progresywny, dlatego moje pytanie brzmi czy nie trzeba przypadkiem grać maksymalną stawką by wygrać jackpota? Czy akurat przy tym slocie nie trzeba maksymalnej stawki? Jak to wygląda w Mega fortune?

a co to ma znaczenie?
liczy się fart i szczęście czy akurat się trafi jackpota.
Grając niskimi stawkami to nikłe szanse ale większe stawki powodują że więcej się wygra nie czekając na jackpota.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
a co to ma znaczenie?
liczy się fart i szczęście czy akurat się trafi jackpota.
Grając niskimi stawkami to nikłe szanse ale większe stawki powodują że więcej się wygra nie czekając na jackpota.
wiecej wygrywa lub wiecej przegrywa zapomniales dodac ze zazwyczaj tego drugiego jest wiecej ;)
 
kanonierx 19

kanonierx

Użytkownik
a co to ma znaczenie?
liczy się fart i szczęście czy akurat się trafi jackpota.
Grając niskimi stawkami to nikłe szanse ale większe stawki powodują że więcej się wygra nie czekając na jackpota.
Jakaś (chyba lewa) strona podawała, że trzeba grać najwyższą stawką by go wygrać, no ale kto pyta nie błądzi. ✅

Dzięki wielkie ????
 
Do góry Bottom