>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytanie o legalność

D 0

damianos500

Użytkownik
Cześć,to znowu ja ???? . Czytałem trochę tematów tu na forum i było kilka przypadków,że urząd skarbowy się przyczepił. Mam zamiar grać na BET365 za małe kwoty możliwe w razie wygranych za większe. Chodzi mi głównie o LIVE. Nic nie będzie jak np. kilka razy w miesiącu wypłacę sobie parę stówek czy wreszcie ktoś może się czepnąć? Czy może lepiej się zarejestrować na polskim buku i tam grać i oddawać ten złodziejski podatek?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cześć,to znowu ja ???? . Czytałem trochę tematów tu na forum i było kilka przypadków,że urząd skarbowy się przyczepił. Mam zamiar grać na BET365 za małe kwoty możliwe w razie wygranych za większe. Chodzi mi głównie o LIVE. Nic nie będzie jak np. kilka razy w miesiącu wypłacę sobie parę stówek czy wreszcie ktoś może się czepnąć? Czy może lepiej się zarejestrować na polskim buku i tam grać i oddawać ten złodziejski podatek?
Decyzja należy już tylko do Ciebie czy wybierasz granie w zagranicznych bukmacherach czy polskich gdzie płacisz podatek, skoro czytałeś &#39;&#39;trochę&#39;&#39; tematów to nikt tutaj nie da Ci na nic gwarancji musisz sam zdecydować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

damianos500

Użytkownik
Decyzja należy już tylko do Ciebie czy wybierasz granie w zagranicznych bukmacherach czy polskich gdzie płacisz podatek, skoro czytałeś &#39;&#39;trochę&#39;&#39; tematów to nikt tutaj nie da Ci na nic gwarancji musisz sam zdecydować.
A jak np. będę grał w FORTUNIE to nic mi zrobić nie mogą?
 
A 0

ariel_9

Użytkownik
W bukmacherze naziemnym pobierają od Ciebie podatek odrazu, ale o ile mi wiadomo, to jeśli planujesz wygrane większe niż 2.280 zł, to szykuj się na dodatkowy podatek w kwocie 10procent ???? , ale proszę o zweryfikowanie jeszcze tego, ponieważ tą informację znalazłem na innej stronie ????
Oczywiście możesz rozbić ten kupon na kilka mniejszych...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A jak np. będę grał w FORTUNIE to nic mi zrobić nie mogą?
A co maja Ci zrobić skoro to legalnie działający bukmacher ? Czasami zastanawiam się ile Wy macie lat zadając takie pytania i tu może byc problem. Bo jak jesteś niepełnoletni to sobie tam konta nie załozysz, chyba, ze na tate, mame wujka ujka itd. Do tej pory w Polsce nie było przypadku, żeby ktoś został ukarany za gre u bukmachera zagranicznego, ale nikt nie da Ci pewności, ze tak będzie cały czas.
jeśli planujesz wygrane większe niż 2.280 zł, to szykuj się na dodatkowy podatek w kwocie 10procent
Po prostu rozbijasz kupon na dwa i juz nie masz wygranej np 2300 tylko 1150 i nie ma ekstra podatku.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W bukmacherze naziemnym pobierają od Ciebie podatek odrazu, ale o ile mi wiadomo, to jeśli planujesz wygrane większe niż 2.280 zł, to szykuj się na dodatkowy podatek w kwocie 10procent ???? ,
W polskich firmach mamy dwa rodzaje podatku:

a/ obrotowy w wysokości 12% i pobierany z góry

b/ od wygranych ponad 2280zł - w wysokosci 10% i liczony od podstawy a nie tylko od kwoty ponad 2280zł
 
A 0

ariel_9

Użytkownik
Właśnie dlatego prosiłem o weryfikacje, a co z podatkiem od wzbogacenia, bo gdzieś przeczytałem, że od kwoty bodajże 50 tys też to obowiązuje
 
Do góry Bottom