>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o limity

S 37

spec19883

Użytkownik
w bukmacherce siedzę dłuższy czas,ale nigdy nie grałem za wyższą kasę i dlatego mam takie pytania.
Jeśli zagram u jakiegoś bukmachera x kwotę w przedziale 500-1000 zł i wygram np. 2000 zł czy odrazu zostanę zlimitowany?Czy zależy to od buka?A jeśli zagram tak tylko raz u tego buka x i wygram taką kwotę co podałem wyżej niezlimitują mnie i normalnie wypłacę kasę i zagram tak podobnie np.za 2 tyg. u tego samego buka czy wtedy mogą nałożyć mi limit?Jakieś wasze doświadczenia związane z tego typu sprawami,opinie,porady.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
stawka 500zl i przykladowo wygrana 2000zl to nie jest tak duzo , zaden bukmacher nie nalozy Ci limitow bo to sa smieszne pieniadze dla niech jakbys gral przykladow za 50 tys zl to wtedy,ale w Twoim przypadku nie musisz sie nieczego obawiac bo te kwoty nie sa duze;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zaden bukmacher nie nalozy Ci limitow bo to sa smieszne pieniadze dla nich
A chcesz się założyć ?? W Betsson nigdy nie zagrałem za więcej niż 500 pln i mam limity kilkuzłotowe (grałem 90% live), w Betclic też nie grałem za więcej poza paroma przypadkami, a mam limit na kupon na poziomie 20 pln i czasem nawet tego mi nie przyjmowało, choć przy składaniu jest &quot;maks.stawka na kupon 20.00), więc taki pewien to bym nie był...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tam gdzie ja gralem czyli bah, bet365 , gralem rowniez w betcliku, gralem codziennie jeden mecz za 1000zl , jedna seria jest nawet w moim temacie z kuponami, i jakos nigdy mi sie nie zdazylo, ale jesli mowisz ze tak jest w betssonie to napewno tak jest
 
Do góry Bottom