>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o Moneybookers

wojta_sz 6

wojta_sz

Użytkownik
Teraz chce wyplacic pieniadze z buka na MB, a potem za to cos kupic przez neta np. na allegro. zaplatata za towar jest na konto bankowe, to moge normlanie zrobic przelew z MB na konto bankowe?
 
wojta_sz 6

wojta_sz

Użytkownik
Mam jeszce dwa pytania co do MB. ????
1. ile kosztuje wyrobienie karty i na jakiej jest to zasadzie, kurier do mnie przyjezdza
2. jak chce zwiekszyc limit i oni mi przysylaja list, to to jest list polecany? i czy place za jego wysylke?
 
favago 69

favago

Użytkownik
1. ile kosztuje wyrobienie karty i na jakiej jest to zasadzie, kurier do mnie przyjezdza
Nic. Jedyna opłata to 10 euro rocznie. Karta jest wysyłana do Ciebie. A czy to kurier, czy tradycyjna poczta, to już nie wiem.
2. jak chce zwiekszyc limit i oni mi przysylaja list, to to jest list polecany? i czy place za jego wysylke?
Nic nie płacisz za list. Szybszym sposobem na weryfikację danych jest wysłanie skanu dokumentów.
 
wojta_sz 6

wojta_sz

Użytkownik
ten ist bedzie polecony czy zwykly?
ok, a wtedy bede mogl isc do bankomantu normalnie i wyjac pieniadza albo zaplacic w sklepie z zakupy?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ok, a wtedy bede mogl isc do bankomantu normalnie i wyjac pieniadza albo zaplacic w sklepie z zakupy?[/quote]

Ba, nawet ferrari możesz kupić w salonie....
 
Do góry Bottom