>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie o neostrade

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam nie dawno przedluzalem umowe z neostrada i chcialem zwiekszyc predkosc 1 320kb/s do 1mb po po pewnym czasie zadzwonili do mnie i powiedzieli ze taka predkosc nie bedzie chodzic bo za dalekmo mam do ich centrali ok 6 km. na umowie mam 1mb i rachunki przychodza za taka predkosc i w kompie mam nadal 320 i mam takie pytanie czy i jak zrobic abym mial wieksza predkosc...dodam iz osoby mieszkajace teoretycznie dalej od centrali maja po 512 a nawet 1 mb i im chodzi pozdraiwam
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
to ja mialem, tak ze mi zwiekszyli predkosc a nie bylo warunkow zeby to wogole dzialalo, i niby mialem to 512 ale internet mi sie rozlaczal caly czas albo wogole sie nie chcial modem zsynchronizowac, skonczylo sie na tym ze po wielu telefonach do tp, konsultatnt zapisal skarge ze nie dziala , i mozna bylo zerwac umowe nie ponoszac zadnych kosztow, wiec i tobie radze zadzwonic i powiedziec ocb, to ze nie masz teraz 1mb to nie kwestia ze za daleko mieszkasz tylko kwestia ze CI nie podniesli transferu, bo jakbys za daleko mieszkal to po zwiekszeniu po prostu by Ci zrywalo polaczenie ale, pisalo by ze masz te 1024 i tyle bys mial. jakby CI przerywalo polaczenie to mam juz na to patent ;]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
oki a zenek to najpierw trzeba do konsultanata czy na blekitna linie ? i ile czasu sie czeka na zwiekszenie co trzeba mowic i czy trzba do nich jechac ???? takic spraw nimi nie zalatwialem jeszcze ????
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
to jest pomoc techniczna z tego co pamietam 0 800 102 102. powiedz ze placisz za 1 mb a masz transfer 320, z tego co napisales to zrozumialem ze podpisales umowe na 1mb ale Ci wogole nie podniesli ? to jest cale tp ze zanim najpierw sprawdzic czy bedzie dzialac to podtykaja umowe pod nos
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
znaczy wiesz ja umowe przedluzalem przez internet ...pozniej cos bylo ze nie bedzie chodzic itp bo zadaleko no i teraz mam 320 choc na umowie 1mb
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
no ale umowa została zawarta wiec tak czy inaczej to ich wina, przeciez ty nie bedziesz biegał, dzwonil gdzies i mierzył szumy na lini..., dzwon do nich mowie Ci ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no w sumie tak....a ile sie czeka na zwiekszenie ?? kurde ja to tego nie czaje bo niby o wszystko przez telefon idzie niby kablami a tu jakis zasieg rozumi zeby to byl net bezrzewodowy typu iPlus albo cos takiego
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
bo prostu im dalej mieszkasz, tym masz wieksze zaklocenia na kablach, tzw szumy. mi powiedzieli ze mozes u mnie dzialac tylko 128 ;p kilka dni pamietam czekalem, u mnie umowe przywiozl kurier
 
unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Gosciu idziesz tam jesli placisz jak mowisz za 1 mb a masz taka kiczowata predkosc, walnij tym albo niech ci zmniejsza umowe(cene) albo nie iwme co bo to oni sie nie wywiazuja z umowy placisz to wymagasz ... za przeproszeniem ch*j cie obchodzi ze masz daleko do centali placisz to maja ci zapewnic to co w umowie.
Nie wiem, jaki masz charakter, ale ja bym sie zarl z nimi, rozwiazal umowe albo rzadal przyspieszenia transferu, ZŁODZIEJE.....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to mi powiedzieli ze max moge miec 512 tylko musze do nich pojechac (czyli tata) jakis ankes zmienic...a na drugi dzien dalej ode mnie podlaczono do mieszkan 1mb i 512 i chodzi dobrze tylko 1mb na maxa nie ciagnie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gosciu idziesz tam jesli placisz jak mowisz za 1 mb a masz taka kiczowata predkosc, walnij tym albo niech ci zmniejsza umowe(cene) albo nie iwme co bo to oni sie nie wywiazuja z umowy placisz to wymagasz ... za przeproszeniem ch*j cie obchodzi ze masz daleko do centali placisz to maja ci zapewnic to co w umowie.
Nie wiem, jaki masz charakter, ale ja bym sie zarl z nimi, rozwiazal umowe albo rzadal przyspieszenia transferu, ZŁODZIEJE.....
wiem ze to zlodzieje ...zaluje bo bym sobie chyba orange wziol a umowe bym rozwiazal tylko dostalem od nich lipny gadżet (mp3) ktore sie zepsulo i bbeda chcieli zwrotu tego
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
e tam, teraz masz pelne prawo do rozwiazania umowy, bo mozesz sie nie zgodzic z powrotem miec ta mala predkosc, ot taki mozesz miec kaprys , po prostu nie wywiazuja sie z umowy i ty nie musisz sie godzic na popdisywanie aneksu tylko umowe zerwac mozesz
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ok zadzwonilem ???? odezwala sie mila pani ???? i powiedziala ze sprawa zostanie wysjasnione moze nawet dzis ze technicy sie zajeli i moga dzwonic ???? powiedziala tez ze ta predkoc czyli 1.3 mb powinna sie zsynchronizowac bez wzgledu na odleglosc i ze to jest ich wina ze nie zwiekszyli mi predkosci
PS: dzieki chlopaki za pomoc browarek dla was ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
heh ja mieszkam wlasnie na wsi a wpisalem lublin bo jakos tak wyszlo ;] ale pomotane z tym zwiekszaniem...zadzwonilem rozlaczyli mi telefon i internet potem nie mialem nic 3 godziny zadzwonili i powiedzieli ze mam zadzwonic na 9393 i powidziec o sprawie zadzwonilem to znowu z 9393 kazala mi zadzwonic do obslugi klienta a tam wkoncu madry pan powiedzial ze on cos zrobi i wkoncu zadzwoni do mnie i trzeba bedzie do nich jechac ???? kto wie gdzie oprocz na krakowskim w realu maja jeszcze siedziby w lublinie ?? pozdr
 
Do góry Bottom