>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o STS'a.

Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
W tych naszych polskich bukmacherach pobierany jest ten podatek 12% prawda? Czyli jeśli gram np. w STS&#39;ie, wygrywam powiedzmy 5tysięcy i wypłacam to prosto na konto bankowe to żadna skarbówka nie może się do mnie przyczepić bo bukmacher potrącił podatek, tak?

I jak to wygląda później, muszę się jakoś rozliczać z US jeśli gram w STS&#39;ie?


Nigdy nie miałem konta u Polskiego buka, cały czas gram u tych &quot;nielegalnych&quot; ale dla spokoju pomyślałem o stsie, wiem, że kursy biedne, zabierają te 12% i do tego jeszcze oferta też nie powala ale jestem w 100% czysty wypłącając wygrane z stsa na konto bankowe?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec ustawowego obowiązku pełnego rozliczania się z graczem w imieniu fiskusa przez organizatora gry, zarówno w zakresie poboru podatku obrotowego 12% oraz ew. 10% podatku od wygranych ponad 2280zł - to nie istnieje wymóg zgłaszania wygranych w PIT, choć dla zabezpieczenia się na wypadek ew. zapytań/wezwań ze strony US, można pobierać od firm bukmacherskich imienne zaświadczenia o wygranych.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Co do stawki, grając np. single płaską stawką powiedzmy 500zł czy zdarzyło się komuś, że dostał limit co do stawki za jaką może obstawiać lub ilości kuponów?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Skyrimka,
dodamy dwie rzeczy...

1. Jeśli wygrywasz duże pieniądze, to u nas możesz odebrać potwierdzenie wygranej, które możesz zawsze okazać US.

2. Wprowadzamy politykę, aby stałych Klientów limitować jak najrzadziej.
 
A 5

adam160

Użytkownik
WsparcieSTS, a czy jest taka możliwość: Dziś przykładowo wygrywam 100 tys. możliwość odebrania zaświadczenia o wygranej pokazuje się na stronie przez bodajże 24h i z jakiegoś tam powodu nie zgłosiłem chęci otrzymania takiego zaświadczenia. Za pół roku skarbówka pyta skąd mam tyle kasy. Czy wtedy jest też możliwość otrzymania takiego zaświadczenia ? Czy raczej trzeba brać na bieżąco ?
 
Do góry Bottom