>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie odnośnie bonusa

S 0

sikor

Użytkownik
W sobotę wpłaciłem 40 zł i dostałem 40 zł bonusa...
Całą kwotę przegrałem....
Czy moge teraz normalnie wpłacić i grać normalnie bez żadnego obracania?
 
L 0

lemon

Użytkownik
jak 2 raz wplacisz i juz bedzie bez bonusa to nie ma ograniczen nie musisz to obracac iles tam rezy zeby wyplacic
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja też mam pytanie, ale w związku z tym obrotem kasy. Było to już poruszane na forum, ale nie rozjaśniło moich wątpliwości. Powiedzmy mam 3 x obrócić kase bonusa po min kursie 1,5. Tzn, że całego bonusa muszę 3x postawić, na kursik 1,5 czy mogę mając np 20 zł bonusa grać nim powiedzmy 10 x po kursie 1,5, ale nie za całość. Wtedy też po jakimś czasie obrócę go razy 3. To jak z tym jest właściwie??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli otrzymałeś te przykładowe 20zł bonusa, to musisz obrócić tą kwotą 3x czyli 60zł...
Możesz postawić więc 30 kuponów po 2zł z minimalnym AKO 1,5. Tak więc możesz go obrócić po jakimś czasie.
Nie chodzi o to abyś wszystką kasę przegrał na raz ;)
 
L 0

lemon

Użytkownik
hym wplacilem 300 zl bede mial 600 a wiec musze wyslac kupony o lacznej sumie 1800 zl hym troche ryzykowne tym bardziej ze nawet najlepszemu typerowi przydaza sie duzo bledow
 
skylo 0

skylo

Użytkownik
zwróć uwagę na to, że jak wpłacasz kase i nie dostajesz bonusa to i tak obracasz tą kasą aż uzbierasz powiedzmy dosyć dużą kwotę i dopiero wtedy wypłacasz. Biorąc udział w promocji podwajasz tylko stan konta a grasz normalnie jak bez niej, tyle, że mozesz sobie pozwolić na troszkę szaleństwa bo masz dodatkową kasę ???? , no i nie możesz wypłacić w dowolnym momencie to jedyny mankament :p
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Ja mam też pytanko, może było może nie. Wpłace np 30 zł i dostane 30 zł bonusa. I mam obrócić to 30 zł bonusa, czy mam obrócic bonus i kwote która wpłaciłem. Jednym słowem mam obrócić 60 zł czy 30 (bonus) ?
 
L 0

lemon

Użytkownik
Ja mam też pytanko, może było może nie. Wpłace np 30 zł i dostane 30 zł bonusa. I mam obrócić to 30 zł bonusa, czy mam obrócic bonus i kwote która wpłaciłem. Jednym słowem mam obrócić 60 zł czy 30 (bonus) ?


bonus i kwote wiec zaklady o wartosci 180 zl
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
mam pytanie bo chcicłbym skorzystac z tego bonusu +100% a dokonałem &quot;przedwpłaty&quot; i mam takie pytanie czy moge teraz grac tymi pieniędzmi i po upływoie tygodnia wpisze BONUS i kasa bedzie ?? Czy nie moge ich ruszać żeby dostac bonus ??
 
B 0

bad_magick

Użytkownik
Witam,

mam pytanie odnosnie tego bonusa jeszcze ;)
Tam w zasadach bylo ze trzeba ta cala kwote 3x postawic na kurs minimum 1,50. A co z sytuacja jesli ja postawilem sporo kasy na jedna walke z kursem powyzej 1,50, a zdarzenie zostało odwolane i przeliczone po kursie 1,00 ?
Czy to jest zaliczone do &quot;postawienia na kurs powyzej 1,50&quot; czy nie ?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam,

mam pytanie odnosnie tego bonusa jeszcze ;)
Tam w zasadach bylo ze trzeba ta cala kwote 3x postawic na kurs minimum 1,50. A co z sytuacja jesli ja postawilem sporo kasy na jedna walke z kursem powyzej 1,50, a zdarzenie zostało odwolane i przeliczone po kursie 1,00 ?
Czy to jest zaliczone do &quot;postawienia na kurs powyzej 1,50&quot; czy nie ?
Niestety nie jest zaliczone...
 
P 0

printman

Użytkownik
Dlatego ja wole już bez bonuda... Przynajmniuejn gram za swoje, poki mam (a juz nie mam)...:)

Pozdrawiam wszystkich betethołmiczów,
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
odnosnie bonusa najlepiej sie spytac w livesuporcie ile razy musisz obrocic kase tam szybko ci powiedza wszystko co musisz wiedziec ;-)

pozdro
 
Do góry Bottom