>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytanie odnośnie wpłaty w PLN

Status
Zamknięty.
nbanhl 0

nbanhl

Użytkownik
Zamierzam założyć konto i wpłacić 300 zł do pinnaclesport. Z tego co czytałem tutaj na forum, to po wysłaniu maila do supportu, powinni mi zmienić walutę na polskie złotówki. Mam jednak pytania:
1. Czy na ich konto mam wpłacić w dolarach i wtedy dopiero zmienią mi na złotówki, jeśli wyśle do nich maila?(zaznaczam, iż jeżeli musiałbym wpłacać kasę w dolarach/euro to rezygnuje z zakładania tam konta)
2. Czy na ich konto mam wpłacić od razu w złotówkach, i wtedy zmienią mi właśnie na nie ( zakładam że po wpłacie mojej kasy mogą uznać to za dolary/euro?? i potem gdy okaże się że to złotówki to będzie problem.)
3. Znając już odpowiedź na pierwsze dwa pytania, chciałbym wiedzieć jak będzie rozwiązana kwestia bonusu. Czy będzie on w złotówkach jeżeli będzie możliwa sytuacja zawarta w pkt 2.
4. Chcę grać głównie NHL i NBA, czy prócz pinnacle polecacie jakiegoś innego buka

Z góry dzięki za informacje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak zakładasz konto to zaraz możesz wybrać PLN. Nie musisz wysyłać maila itd.
1 i 2- przewalutowanie masz tylko wtedy jak posiadasz inną walutę. Jak będziesz miał w złotówkach to przewalutowania Ciebie nie dotyczą.
3- Dostaniesz tyle bonusu w PLN ile byś dostał w USD.
4- domyślam się, że chodzi Ci o ofertę i kursy dobre.
Bwin- często najlepsze kursy na dogi w reg. czasie w NHL.
bet365 bogata oferta na handicapy w NBA jak nigdzie. Bogaty livebetting NBA i NHL.
Betfair - bogaty livebetting NBA i NHL.
A na koniec...
Po co zakładałeś nowe konto dla zadania pytań?
Nie mogłeś napisać tego z konta Szachista???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom