>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytanie odnośnie wypłaty

radomt 7

radomt

Użytkownik
Witam, mam konto na bwinie. Przelałem tam kiedyś pieniądze, przegrałem jednak wszystko, więc nie potwierdzałem wtedy moich danych skanem dowodu. Ostatnio wróciłem znów na bwin, pieniądze na to konto zostały przelane z 2 kart kredytowych, a dane na 1 karcie nie zgadzają się z tymi na które mam założone konto na bwin. Wpłacona kwota została obrócona kilka razy, a dzisiejszego dnia bwin zaakceptował skan mojego dowodu osobistego. Mogę więc zlecać wypłatę(na moje konto bankowe), bez obaw, iż bwin przyczepi się do wpłaty z 2 innych źródeł? Bwin zaakceptował mój skan, a więc chyba wszystko powinno być ok?
Pozdrawiam, i czekam na odpowiedź.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
nikt przecież nie zabroni mieć 2 kart kredytowych i z nich dokonywać wpłat - pod warunkiem ze na twoje dane ????
 
D 0

darecki44

Użytkownik
kiedys bwin dopuszczal wplate na konta z kart innych osob (chyba jedyny taki buk) nie wiem jak jak jest teraz ale najlepiej wplacac ze swojej karty to nie bedzie problemow a wogole pytanie chyba bardziej do supportu bwin niz na forum
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Wie ktoś czy Bwin ma jakiś support live, gdzie można sobie z nimi na czacie pogadać? Lub przynajmniej jakiś bezpośredni e-mail, na który można do nich napisać, nie przez formularz?
 
Do góry Bottom