>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie odnosnie HILL

T 0

tomekvince89

Użytkownik
Witam, chce zalozyc konto na W.Hill i wplacic 25f na konto. I mam kilka pytan.
Wplacam 25f ,gram jeden zaklad za 25f ktorego kurs wynosi 1,60 (czy musze zagrac faktycznie jakies dwa mecze za minimum 1,5kurs?). Jezeli wygrywam to mam 40f +25f freebetu. I czy te 65f moge wyplacic? Czy musze zagrac za te kolejne 25f znowu za kurs powyzej 1,5? Co jezeli odrazu przegram te 25f? Do widzenia czy wtedy dostaje freebet za 25f i moge to wyplacic czy musze zagrac tez za to? Bo jezeli przegram raz i bede musial zagrac drugi rowniez z kiepskim rezultatem to mam zero..
Druga sytuacja to mieszkam obecnie w UK jeszcze miesiac wiec czy promocja mnie rowniez obowiazuje?
Z gory dzieki wielkie za odpowiedz!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Raczej Cie obowiazuje bo na anglojezycznej stronie jest ta promocja....Co do wyplaty mozesz od razu wyplacic ale musisz wpierw zweryfikowac konto np skan dowodu.....
 
M 0

mehowski

Użytkownik
Raczej Cie obowiazuje bo na anglojezycznej stronie jest ta promocja....Co do wyplaty mozesz od razu wyplacic ale musisz wpierw zweryfikowac konto np skan dowodu.....
nie no co ty gosciu ???? dostajesz 25 funtow na gre, musisz je iles tam razy pomnozyc grajac za 100% stawki zeby te 25 bylo tak na prawde twoje. radze zapoznac sie z regulaminem zanim bedziesz udzielal pomocy i rad ???? ;)
 
Do góry Bottom