>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie prosze o pomoc

l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Witam mam takie pytanie na stronie jak wybieram zakłady z hokeja to jest taka obcja zwycięzca to chodzi kto awansuje do następnej rundy czy zupełnie coś innego? z góry dziękuje za pomoc
 
B 0

bukmacher1991

Użytkownik
Ja też bardzo proszę o pomoc,postawiłem,że w meczu Liverpool-Sparta Praga będzie mniej niż 3.5 gola - liczą się gole w regulaminowym czasie gry czy regulaminowyczas+dogrywka+ew karne?
 
B 0

bukmacher1991

Użytkownik
Ja też bardzo proszę o pomoc,postawiłem,że w meczu Liverpool-Sparta Praga będzie mniej niż 3.5 gola - liczą się gole w regulaminowym czasie gry czy regulaminowyczas+dogrywka+ew karne?
Już wszystko rozstrzygnięte,Liverpool strzelił bramkę i awansował do następnej rundy.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
mam takie pytanie miałem zakład ze kalla NIE zdobędzie złotego medalu czy dzisiejszy bieg się liczy bo na kuponie nie mam nic napisane na ten temat
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Dziś był sprint drużynowy , a te zakłady są prawdopodobnie sformuowane - czy zdobędzie medal indywidualnie /bez konkurencji sztafet/
a dziś byla sztafeta drużynowa-dwuosobowa , tak że jeżeli w sobotę na 30 km nie wygra to zakład będzie wygrany.
 
Do góry Bottom