>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie totomix

panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jak masz wygrany kupon w toto mix, to dodajesz go do wydruku na swoim konice, idziesz do punktu z tym hasłem które Ci się pokazało na stronie interetowej, tam kolektor drukuje ten kupon i musisz powiedzieć czy: chcesz otrzymać gotówkę do ręki czy chcesz aby pieniądze z wygranej zostały w całośći przelane na Twoje konto (oczywiście bez tych groszy na konto, jak np masz wygraną: 95,20, to wtedy zostanie Ci przelane na konto 95 zł, a 0,20 g dostajesz do ręki ). Innej możliwości przelewania wygranej nie ma (kiedyś była możliwość przelewania jej bezpośrednio gdy byłeś zalogowany, bez konieczności udawania się do punktu, ale jest już dawno usunięta ).
 
R 0

rogerio

Użytkownik
To znaczy że w toto mixie można grać przez internet czy źle zrozumiałem? Czy to prawda że teraz stacjonarni pobierają 12% podatku?
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Tak jest możliwość gry przez net. Idź do najbliższej kolektury i wszystko Ci fajnie wyjaśnią, założą kartę, wpłacisz hajs i grasz ???? Tak we wszystkich bukach płaci się 12% (dzięki MF;))
 
K 0

kolega11

Użytkownik
A jak wplace np. 50 zl. Obstawie troche meczy i dajmy na to na tym kontcie bede mial 100. To moge isc do zakladu i wyplacic 50 zl do reki?
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Że zacytuję klasyka...

jak masz wygrany kupon w toto mix, to dodajesz go do wydruku na swoim konice, idziesz do punktu z tym hasłem które Ci się pokazało na stronie interetowej, tam kolektor drukuje ten kupon i musisz powiedzieć czy: chcesz otrzymać gotówkę do ręki czy chcesz aby pieniądze z wygranej zostały w całośći przelane na Twoje konto . Innej możliwości przelewania wygranej nie ma.
 
Do góry Bottom