>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PYTANIE

I 0

igorinho

Użytkownik
MAM PYTANIE JESTEM ZAINTERESOWANY WPŁATĄ DO TEGO BUKA, GDYZ PRZYSŁALI MI NA POCZTĘ IŻ OD PIERWSZEGO DEPOZYTU PODWAJAJĄ KASE. LECZ ZANIEPOKOIŁO MNIE TO IŻ NIEMAJĄ KONTA W POLSKIM BANKU , WIĘC CZY BYŁO BY TO WOGÓLE OPŁACALNE WPŁACIĆ 5 EURO(OKOŁO 20 ZŁ)BO CZYTAŁEM COS O PRZEWALUTOWANIU ŻE SIĘ ZA TO PŁACI , CZY TO PRAWDA???
 
I 0

igorinho

Użytkownik
a wypowiedź jednego z uzytkowników,, Faktycznie jaja sobie robią. Jak będe teraz wysyłał przez Moneybookers bo zdecydowanie mniejsze koszty (2 zł + 3,50 przelew (z banku) razem 5,50 vs przewalutowanie ok. 30 zł! + przelew 3,50). Troszke mnie zdziwli tym sposobem ale może założa spowrotem konto w Polskim bank&#39;&#39;
pisze że przewalutowanie ok 30 zł!!!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Polecam taki sposób wpłat do GB

I. Wpłata do Moneybookers, potem do GB

II. Jak masz konto w banku na swoje imię i nazwisko (jesteś jego właścicielem) to możesz zrobić przelew za pomocą neta, a konkretnie kartą debetową/kredytową.
W zależności od banku to VISĄ dokonasz czegoś takiego na 100%, VISĄ ELECTRON raczej nie (zależy jaki bank, mój nie pozwala).

Wystarczy że zrobisz skan karty debetowej i dowodu osobistego oraz napiszesz oświadczenie i masz wpłaty i wypłaty w 2 minuty ????

bo niestety jak zamknęli konto w Polsce to niesamowicie sobie utrudnili życie z klientami z Polski ????

Jeszcze tak nie dawno był to idealny buk a teraz niestety przez te wpłaty 3 czerwone kartki ????
 
Do góry Bottom