>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanko o zawodników z tylko serwisem

jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Możecie mi napisać którzy zawodnicy opierają swoją grę głównie o serwis poza tym nie prezentując nic wielkiego jak np. Ivo Karlovic (interesuje mnie zarówno ATP jak WTA)
 
D 570

duff999

Użytkownik
Clijsters... Błagam Trzymajcie mnie ... :-|
Moźesz napisac Amanmuradova czy jesli juz podpinac pod S&amp;V Martinez Sanchez ,ale gdzie do cholery tutaj Clijsters?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Z dobrego serwisu znani są także:
Mężczyźni:
Ljubicic
Karlovic
Cilic
Berdych
Kobiety:
Siostry Williams
Samantha Stosur
może jeszcze
Petkovic
Goerges
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Kolega wyraźnie napisał, że chodzi mu o zawodników, którzy z głębi kortu nie prezentują nic wielkiego.

Tak wybiórczo:
na pewno wielu zawodników grających serve&amp;volley czy też zbliżających się często o siatki czyli m.in Llodra, Brown, Lopez, Mahut
poza tym serwismani słabo grający z głębi kortu to m.in:
John Isner
Dominik Meffert
Daniel Brands
Jerzy Janowicz
Kevin Anderson
Michał Przysiężny
Andis Juska

Cilic, Berdych, Legenda, Soderling, Querrey? ????
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Przemo z tym Roddickiem to trochę jednak pojechałeś, nie jest może jakimś wirtuozem z głebi kortu ale ale nie można powiedzieć, że poza serwisem nic nie prezentuje
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Z tym Soderlingiem to jakaś kpina. Jak można pisać, że Robin jest drewniakiem, skoro dwukrotnie doszedł do finału turnieju Wielkiego Szlema na nawierzchni, gdzie serwis ma o wiele mniejsze znaczenie niż na przykład na trawie czy hardzie. Do tego jako jeden z nielicznych pokonał Nadala na kortach Rolanda Garrosa, przerywając jego zwycięską passę. Mierzy 1,93 m i trudno, by poruszał się jak nie wiadomo kto, ale przecież serwis to nie wszystko, co potrafi. Ma piekielnie mocny forehand i gra bardzo dobrze z głębi kortu.
Poza tym autor tematu wyraźnie zapytał, o zawodników, którzy swój tenis opierają na mocnym podaniu, nie prezentując przy tym niczego wielkiego. Idealnie tutaj pasuje Karlovic, bo on proste piłki wyrzuca na 5 metrowe auty, ale nie Soderling, nie żartujcie.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
A co Roddick prezentuje na mączce?!
Serwis na tej nawierzchni już tak nie pomaga, a z głębi kortu nie potrafi nic zrobić, by wygrać spotkanie z grajkiem pokroju Flavio Cippola.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Duzo ludzi uważa, iż jak ktoś ma super serwis to jest drewniakiem i nic wiecej nie potrafi. Na forum aż się roi od takich wpisów, typowym drewniakiem jest dla mnie Karlovic. Poza nim każdy potrafi utrzymać wymiane itp zaczynając na Isnera kończąc na Andersonie.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
To, że ktoś nie potrafi grać na mączce nie oznacza, że nie potrafi grać z głębi kortu. Fakt serwis tu mniej pomaga ale też ma spore znaczenie, Roddickowi nie leży ta nawierzchnia, na szybszych z głębi kortu jest groźny. Nie powiesz mi, że Roddick tyle osiągnął samym serwisem.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Zawodnicy, których gre determinuje serwis, z głębi kortu bardzo nieregularni, to m.in: Arlidge, Wolmarans, Smit, Semjan, Venus, Vemic, Brydolf, Emmrich, Marx, van der Duim, Sadecky, Moser, Semrajc, Coco, Capkovic, Struvay, Hizak, Kontinen, Brown, Muller, Yessenbenkov, Kudryavtsev, Vico, Chikhladze, Eaton, Lejnieks, Reix, Renavand, Skupski, Pavic, Borvanov, Koning, King-Turner, Oswald, Krkoska, Niemeyer, Walter, Fransen, Feeney, Stolt, Brunstrom, Brdaric, Ryderstedt, Goodal, Kedryuk, Gambill, Ciric,Mankad itd.

Zapisać, bo ściągawka pod kątem futuresów i challangerów bardzo pożyteczna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom