>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Quiz piłkarski :)

popiol 0

popiol

Forum VIP
Z tego co się orientuję i szukałem to takiego tematu jeszcze nie było. Chyba kazdy domyśla się na czym ma polegać ta zabawa, gdyż jest już popularna, co prawda na inne tematy, ale jest w innych działach forum. Wielu forumowiczów na pewno jest fanami piłki nożnej, a tu będą mogli sprawdzić swoją wiedzę. Zasady rozgrywki są proste osoba zadaje pytanie, a ten kto na nie odpowie ten zadaje następne i tak dalej. Piłka Nożna jest jednak bardzo szeroko pojętą dyscypliną więc proszę, aby pytania nie były zbyt szczegółowe i nie dotyczyły tylko polskiej &quot;orange ekstraklasy&quot;. Mam nadzieję, że zabawa ta spodoba się podobnie jak inne quizy forumowiczom i zachęcam do udziału. Jesli chodzi o pytania to niech zada je osoba zainteresowana tematem, pierwsza, która uzna, ze ma dobre, lub nie pytanie.
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Wiec ja zaczne od prostego pytanka ????

Co łaczy C.Ronaldo, Raula, Larssona, Schevcenko i Luisa Figo? I od razu mówię, że nie chodzi o ofensywny styl gry
 
L 45

laha

Forum VIP
Według mnie to ze wszyscy zostali gwiazdami w bardzo młodym wieku

Dlaczego najlepsi zawodnicy (zazwyczaj) na koszulce mają nr. 7 lub 3
 
D 0

darek

Forum VIP
Łączy ich wiele, gra w piłkę, miłość do futbolu itd

Ale Popiolowi zapewne chodziło o numer na koszulce ;)

7
 
L 45

laha

Forum VIP
Jako ze Darek się niekfapi do tego ja zadam ????

Dlaczego najlepsi zawodnicy (zazwyczaj) na koszulce mają nr. 7 lub 3

Pomoc-coś z wiary zydów
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Dlaczego najlepsi zawodnicy (zazwyczaj) na koszulce mają nr. 7 lub 3
Z 7 się zgodzę, ale najlepsi przeważnie noszą jeszcze numery 9, 10 i 11, 3-jkę zaś spotyka sie sporadycznie na plecach &quot;gwiazd&quot;...
 
zoledz 0

zoledz

Użytkownik
Kazdy z nich strzelil co najmniej po 4 bramki na MS. Milla 4, Stoiczkow 6, Ronaldo 8, Ronaldo i Stoiczkow byli krolami strzelcow odpowiednio w &#39;94 i &#39;04 (Stoiczkow chyba z jakims z ZSRR) - na tym ma wiedza sie konczy 8)
 
zoledz 0

zoledz

Użytkownik
Ja zadam 2 pytania - jedno prostsze, drugie zdziebo trudniejsze:

1&gt; Co łaczy Lewandowskiego, Adamskiego i Majaka?

2&gt; Ile razy Kazimierz Gorski wystepowal w reprezenatcji Polski, w jakim meczu debiutowal?

Tak na szybko ulozone :wink:
 
Do góry Bottom