>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Różne problemy związane z forum

D 0

darek

Forum VIP
Admin ja mam taka prosbe ????
troszeczke irytuje mnie to ze w plci pisze nie okreslono da sie to jakos zmienic :p
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby :wink:
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Zrobione, teraz kazdy moze zaktualizowac plec w swoim profilu ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mam prosbe o naprawieni umozliwienie by jak zaznacze np jaks fragment teksu na kolor np czerwony to mogl zaznaczyc nastepny tez na czerwony . A sienie da musze wtedy zmienic na np darkred i skasowac dark. CHodzi poprostu o zaznaczenie roznych gragmetu tekstów w tym samy kolorze czyli jak zaznacze 1 to tak jak jest na innym forum ktorym siedzie ze automatucznie sie zeruje i znow moge zaznaczyc na czerowne. Jest to troche uciazliwie. Mam nadzije ze zczaicie o co mi chodzi ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Mam prosbe o naprawieni umozliwienie by jak zaznacze np jaks fragment teksu na kolor np czerwony to mogl zaznaczyc nastepny tez na czerwony . A sienie da musze wtedy zmienic na np darkred i skasowac dark. CHodzi poprostu o zaznaczenie roznych gragmetu tekstów w tym samy kolorze czyli jak zaznacze 1 to tak jak jest na innym forum ktorym siedzie ze automatucznie sie zeruje i znow moge zaznaczyc na czerowne. Jest to troche uciazliwie. Mam nadzije ze zczaicie o co mi chodzi ????
Po weekendzie postaram sie zajac ta sprawa, teraz wyjezdzam na kilka dni i raczej rzadko bede na forum.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przypominam o problemie:] jesli nie dokonca zrozumiale to napislem to . Wez sprobuj w jednym topiku zaznaczyc dwa rozne fragmenty teksu na kolor czerwony to bedziecie wiedzilei o co chodzi ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ok, rozumiem ten problem, niestety nie mam na to zadnego wplywu, jest on zwiazany z oprogramowaniem tego forum i zostal on juz zgloszony na forum Przema, autora tej modyfikacji phpBB - moze kiedys doczekamy sie poprawki ????
 
Do góry Bottom