>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Różne różności

N 71

nba3

Użytkownik
Typy z LVBet, jak coś będzie innego to będę pisał. Statystyki co jakiś czas, co miesiąc bankowo, może częściej, wyjdzie w praniu. Sporty różne, jak mnie najdzie.
#1
Panthers Wrocław vs Lowlanders Białystok (+16.5) 1.80
Tychy Falcons vs Warsaw Mets (+7.5) 2.02
Wilki Lodzkie (+34.5) vs Seahawks Gdynia 1.85
AKO: 6.73
10 PLN


#2
Tychy Falcons vs Warsaw Mets (+7.5) 2.02
25 PLN
#3
Panthers Wrocław vs Lowlanders Białystok (+16.5) 1.80
Wilki Lodzkie (+34.5) vs Seahawks Gdynia 1.85
Artego Bydgoszcz (Kobiety) vs Ślęza Wrocław (Kobiety) 1.41
Sportowa Politechnika Gdanska (Wom) vs MKK Siedlce (Kobiety) 1.33
AKO: 6.24
10 PLN

#4
Artego Bydgoszcz (Kobiety) vs Ślęza Wrocław (Kobiety) 1.41
TS Wisła Kraków (Kobiety) vs CCC Polkowice (Kobiety) 1.44
AKO: 2.03
15 PLN

#5
Panthers Wrocław vs Lowlanders Białystok (+16.5) 1.80
15 PLN

#6
TS Wisła Kraków (Kobiety) vs CCC Polkowice (Kobiety) (-4.5) 1.85
15 PLN

Dobra to na szybko, bo nie mam czasu, z kosza proste sprawy. CCC powinno miękko siąść, mają lepszą i przede wszystkim szerszą kadrę niż Wisła, w której dziewczyny muszą grać ostatnio bardzo długie minuty. Artego ze Ślężą powinno lekko wygrać, paka bardzo doświadczona, Morrison + Stankovic gwarantują jakość pod koszem. Polibuda z Siedlcami, które bez importów już, więc będzie lekko.
Co do futbolu to tak, Łódź nie powala, ale Seahawks po masie zmian, nowy coach po wielu latach, nowy QB, który wg mnie nie jest tak dobry jak inni imporci w lidze. Ich siłą z pewnością nowy LB, który w Austrii wymiatał, ale nie spodziewałbym się, że w ataku nawrzucają tyle punktów, żeby wygrać +35. Wygrają pewnie luźno, ale raczej +14, +21, coś w tych rejonach.
Panthers z pewnością po finale i przegranej żądni pogromu, zwłaszcza, że to Lowlanders ich pokonali o mistrza. Dużo zmian, dużo dodatków, stary znajomy coach z Devils. Ale Lowlanders też nie próżnowali i nie sądzę, że tutaj będzie taki pogrom, po prostu wg mnie przesadzony kurs, bo na moje to mecz na granicy jednego TD będzie.
Tychy z Mets to tutaj w sumie nikt nie wie czego się spodziewać po Mets. Nowy twór, masa hajpu, jak to Warszawa, ale Tychy też konkretnie wzmocnione, bo wrócili twórcy sukcesów, ostatnio pojawił się news, że dodali Bednarczyka, który uzupełni braku w linii spowodowane transferami do Panthers. Myślę, że mecz raczej defensywny, z racji bardzo dobrej defensywy Falcons i raczej wyrównany, po prostu widzę to nieco ineczej niż buk, ale mówię, Mets to trochę niewiadoma.
 
N 71

nba3

Użytkownik
Wczoraj futbol trochę nie poszedł tak jak się spodziewałem. Warszawa okazała się słabsza niż się zapowiadało, Panthers pokazali, że zeszłe play-offy to jednak tylko wypadek, a Łódź no to szkoda słów. Seahawks nie grali nic specjalnego tutaj, a roznieśli Wilki masakrycznie. Na dziś spróbuję znów, zobaczymy co będzie:
#7
Wataha Zielona Gora vs Armia Poznań 1.50
GiroLive-Panthers (Wom) vs Herner TC (Kobiety) 1.26
AKO: 1.89
15 PLN

Wataha ze wzmocnieniami z Poznania, Poznań z połączenia drużyn różnych. No zobaczymy co będzie, ja skłaniam się lekko ku Zielonej Górze. Na dokładkę Puchar Niemiec w kosza kobiet, Herner to lider 1 ligi, Pantery to ekipa drugoligowa, różnica spora, powinno nawet niewielkim nakładem sił lekko wejść.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#8
Lattes Montpellier (Kobiety) vs Basket Landes (Kobiety) (+14.0) 1.82
15 PLN

Liga francuska. Montpellier jedna z moich ulubionych ekip, są tutaj faworytem, to się zdecydowanie zgodzę, ale nie zgodzę się z handicapem. Nie spodziewam się aż tak sporej różnicy punktowej. Poprzedni mecz wyrównany, tutaj wielkich różnic w składach nie ma, tylko w BLMA Dabovic zamiast Malashenko. Landes to doświadczona ekipa, z Dummerc na rozegraniu, a to jest duży atut, więc spodziewam się kontroli tempa tak by utrzymywać Landes możliwie najdłużej w grze. Wg mnie linia postawiona jakieś 5-6 punktów zbyt wysoko. Atutem Landes z pewnością większa aktywność na desce w ataku.
#9
ZKK Zagreb (Wom) vs ZKK Tresnjevka 2009 (Wom) (-8.5) 1.85
Alvik BBK (Wom) (-9.5) vs IK Eos Lund (Wom) 1.85
Norrkoping Dolphins (Wom) vs Telge Basket (Wom) (+3.5) 1.85
AKO: 6.33
5 PLN

Taki tam składak ze Szwecji i Chorwacji. Wszystko kosz kobiet.
#10
ASD Geas Basket (Kobiety) (-6.5) vs Techmania Battipaglia (Wom) 1.85
20 PLN

#11
AS San Martino (Kobiety) vs Reyer Venezia Mestre (Kobiety) (-8.0) 1.85
10 PLN

I dwa mecze z Włoch, kosz kobiet. Pierwszy mecz wg mnie łatwo wchodzi, Sesto to całkiem spoko ekipa, dość równa, z kilkoma opcjami w ataku, nie oparta na jednej zawodniczce. Battipaglia ostatnio znów straciła Brown, której strzeliło to samo kolano co w grudniu, a to była czołowa zawodniczka tam. Myślę, że tutaj nie będzie większych problemów, raczej spokojna wygrana, zwłaszcza, że Sesto ostatnio niewiele ustępowało Schio, gdzie bardzo dobry mecz zagrała Gruda. Battipaglia z kolei z Ragusą zupełnie odwrotnie, a poziom przeciwniczek podobny bardzo. Venezia wg mnie mocniejsza, nie bez powodu są liderkami, uciekają przed Schio, któe dziś z pewnością wysoko wygra z Empoli.
#12
Grindavik - Stjarnan -5 1.86
20 PLN

Tutaj Islandia, męski kosz. Grindavik gra 5-osobową rotacją, co jest mega słabe. Kilku co wchodzą na małe minuty nic właściwie nie daje, więc bazują tylko i wyłącznie na piątce. Stjarnan ma szerszą rotację i te minuty odpoczynku dla piątki są zdecydowanie lepiej wykorzystywane w ich wypadku. Ostatnio było tak blisko, bo strasznie dali im poszaleć na deskach, aż 15 zbiórek w ataku, przez co aż 21 rzutów więcej oddał Grindavik. Dwa tygodnie temu gdzie lepiej zabezpieczyli deskę było 91:73 i myślę, że ten wynik jest bliższy prawdziwego stanu rzeczy.
#13
Thor Thorl vs UMF Tindastoll 2.25
10 PLN

Kosz, Islandia.
#14
Alvik BBK (Wom) vs IK Eos Lund (Wom) 1.17
ZKK Zagreb (Wom) vs ZKK Tresnjevka 2009 (Wom) 1.22
GiroLive-Panthers (Wom) vs Herner TC (Kobiety) 1.26
Artego Bydgoszcz (Kobiety) vs Ślęza Wrocław (Kobiety) 1.34
AS San Martino (Kobiety) vs Reyer Venezia Mestre (Kobiety) 1.23
ASD Geas Basket (Kobiety) vs Techmania Battipaglia (Wom) 1.31
Grindavik vs Stjarnan 1.42
AKO: 5.51
10 PLN

I takie AKO dla zabawy.
#15
Panionios BC (+25.5) vs Olympiacos Piraeus BC 1.83
20 PLN
 
N 71

nba3

Użytkownik
#16
ZKK Buducnost Podgorica (Kobiety) vs Beroe SZ (Kobiety) 2.55
15 PLN

Przeszacowane te kursy są wg mnie. Ok, rozumiem, że w grupowej 2 wygrane Beroe, ale bardzo niskie, w granicach handicapu niemalże. Do tego za Beroe wczoraj cięższy mecz, w którym do samego końca walczyły o finał. Mają też nieco krótszą rotację. Myślę, że po prostu kursy powinny być nieco bardziej wyrównane tutaj.

1 punkt przegrana i 1/17 za 3
 
N 71

nba3

Użytkownik
#17
Maccabi Ramat Hen (Wom) vs Maccabi Bnot Ashdod (Kobiety) (-1.0) 1.85
20 PLN

#18
Elitzur Ramla (Kobiety) vs Elitzur Holon (Wom) 2.01
20 PLN

Tak mi wyszło jak sobie poczytałem i popatrzyłem.
#19
Espoo Basket Team (Wom) vs Catz Lappeenranta (Wom) -1.5 1.85
20 PLN

#20
Espoo Basket Team (Wom) vs Catz Lappeenranta (Wom)
under 135.5 1.85
15 PLN

Tutaj ciekawe starcie się zapowiada. Catz prowadzą 2:0 w serii do 3 wygranych, bo po prostu defensywnie niszczą w tej serii Espoo. Ogólnie są drużyną lepszą defensywnie, wymuszają sporo strat i grają kontrolowaną koszykówkę, przez co mało tracą piłek. Nie są najlepszą ekipą na deskach, ale potrafią bronić. Na 8 kwart w ćwierćfinale 3 razy zatrzymały Espoo na 5, 7 i 8 punktach. Myślę, że dziś tutaj powinny lekko wygrać, dzięki swojej defensywie. Do Espoo wraca Aaltonen dziś co prawda, która jest niezłym wsparciem, ale wciąż stawiam na dobrą obronę i lepsze zgranie Catz. No i dodatkowo też over, bo Catz raczej nie będą chciały wypuścić z rąk tej szansy i dalej powinny grać swoje w obronie.
#21
Kouvot Kouvola (Wom) vs Forssan Alku (Wom) +9.5 1.85
10 PLN
#22
Kouvot Kouvola (Wom) vs Forssan Alku (Wom) 4.25
5 PLN

#23
Hyvinkaan Ponteva (Wom) vs Helmi Basket (Wom) +15.5 1.85
10 PLN

Tutaj po prostu nie widzę takich pogromów, a Forssan nawet może tutaj zaskoczyć i wygrać mecz.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#25
SBS Ostrava (Kobiety) vs Chance U19 (Wom)
SBS over 87.5 1.72
10 PLN

Ogólnie jeden z meczów o 9 miejsce w lidze czeskiej. Mecz powinien obfitować w punkty, choćby z tego tytułu, że SBS ma najzwyczajniej w świecie znaczną przewagę wzrostu. Najwyższe zawodniczki mają po 188, 185 i 185 wzrostu, a rywalki mają jedną dziewczynę, która ma 180 ledwo i w dodatku gra małe minuty. Te co grają najwięcej mają po 170-172 cm, a to robi różnice. Ogólnie SBS powinno skakać im po głowach. Handi całkiem spore, bo prawie 30 punktów, niby można spróbować, ale nie wiadomo czy przypadkiem się nie trafi pogrom, bo Chance to w większości młodziutkie zawodniczki, także różnie to może być. Over też jakoś mnie tak mocno nie przekonuje, więc tak lekko spróbuję over na SBS.
#26
Valur (Kobiety) vs UMF Snaefell (Kobiety)
Snaefell under 67.5 1.94
30 PLN
#27
Valur (Kobiety) -17.5 vs UMF Snaefell (Kobiety) 1.97
30 PLN

Islandia kobiet. Do brania mocno wg mnie. Ogólnie sytuacja wygląda tak, że to ostatnia kolejka, Valur jest i będzie pierwszy, ale po prostu tutaj jest różnica kolosalna. Dwa mecze temu z drużyny Snaefell odeszła Amerykanka, która rzucała 28.8 PPG, robiła 14.0 RPG (3.5 w ataku), miała 6.0 APG, 4.2 SPG i 1.0 BPG. Jedynie w blokach nie była najlepsza w drużynie, jej koleżanka ma 1.1 BPG. Nie licząc jej punktów, dziewczyny nigdy nie przekroczyły 64 punktów w meczu (tylko raz, tak to najwięcej 59). Oczywiście, część rzutów powędruje teraz do innych dziewczyn, tak jak w ostatnich 2 meczach, gdy rzuciły 71 i 76 punktów, ale to ekipom z 7 i 6 miejsca, a nie z 1. Bez Amerykanki jest mniej ponowień, mniej przechwytów, no ogólnie po prostu mniej akcji. Także przy obronie Valuru, tutaj wszystkie dziewczyny ze Snaefell musiałyby zagrać swojego maksa, a tego to raczej nie widzę. Ogólnie Valur właściwie w każdej statystyce prowadzi w lidze. Mają świetną Amerykankę, no i chyba najlepszą koszykarkę z Islandii - Helene Sverrisdottir, znaną również z Euroligi czy z PLKK. Mają przewagę wzrostu, więc obstawiam 15+ zbiórek w ataku Valuru. Snaefell ma bardzo krótką rotację, do tego jeszcze skróconą ostatnio, a dziewczyny lubią tam faulować, więc pojawią się pewnie mocne rezerwy. Przykładowo, w ostatnim starciu 2 dziewczyny ze Snaefell skończyły mecz wcześniej za faule. Wg mnie Valur tutaj na koniec sezonu regularnego po prostu zmiecie Snaefell. Tutaj wyniki Valuru od ostatniego starcia, wygranego 80:65, 24 lutego:
89:59 Skallagrimur, 7 miejsce,
85:55 Haukar, 6 miejsce,
98:57 KR, 4 miejsce,
95:70 Breidablik, 8 miejsce,
80:68 Keflavik, 2 miejsce,
90:68 Stjarnan, 3 miejsce.
Także leją każdego, handicap niepokryty tylko z Keflavikiem, ale to zupełnie inna półka. 67.5 punktu rywalek przekroczone 3 razy, ale żadna ekipa nie była tak osłabiona jak Snaefell.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#28
KR Reykjavik (Kobiety) vs Keflavik (Kobiety) -4.0 1.85
15 PLN

Mecz 4 z 2 drużyną ligi. Ostatnio wzmocnienia trochę chyba przed PO, w KR wróciła do gry Jonsdottir po kontuzji, do Keflaviku dołączyła Hinriksdottir. Moim zdaniem wzmocnienie Keflaviku lepsze, Hinriksdottir będzie mocnym punktem tej ekipy pod koszami i tutaj myślę, że pomoże przesądzić wynik na korzyść swojej ekipy.
#29
Breidablik (Wom) vs Stjarnan (Kobiety)
Breidablik under 70.5 1.85
10 PLN
#30
KR Reykjavik (Kobiety) vs Keflavik (Kobiety) -4.0 1.85
Breidablik (Wom) vs Stjarnan (Kobiety) Breidablik under 70.5 1.85
Valur (Kobiety) vs UMF Snaefell (Kobiety) Snaefell under 67.5 1.94
SBS Ostrava (Kobiety) vs Chance U19 (Wom) SBS over 87.5 1.72
Audentese SG/Noortekoondis (Wom) vs Audentese SK (Wom) 1.79
AKO: 20.44
5 PLN

To już tak zabawowo.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#31
Stelmet - Toruń 5.00
5 PLN
#32
Stelmet - Toruń +11 1.85
15 PLN

#33
Catz Lappeenranta (Wom) vs Espoo Basket Team (Wom)
Catz over 69.5 1.85
10 PLN

O poprzednim meczu z tej serii wyżej było, nadal podtrzymuję swoje zdanie, no i nie wierzę, że znów będzie 3/23 za 3.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#34
Forssan Alku (Wom) vs Kouvot Kouvola (Wom) 2.01
20 PLN
Powtórka z poprzedniego meczu.

Był wolny na wygranie meczu 13 sekund przed końcem i dupa. Były po tym wolnym jeszcze 2 ofensywne zbiórki i też dupa. Tak czy siak no value dobrze wyłapane, bo było naprawdę fest blisko. A ostatecznie po dogrywce w dupe.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#35
BK Slovan Bratislava (Kobiety) vs BKM Junior UKF Nitra (Wom) -12.5 1.85
15 PLN

#36
SKP 08 Banska Bystrica (Kobiety) vs BAM Poprad (Kobiety) -7.5 1.85
15 PLN

Dwa mecze ze Słowacji, gdzie powinno być wysoko.
#37
Hogsbo Basket (Wom) vs Lulea BBK (Kobiety)
under 153.5 1.85
15 PLN

Szwecja, aż za dobrze im ostatnio szło rzucanie, także wg mnie tutaj nie dobiją tym razem do 150 punktów.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#39
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) -1.5 vs Pallacanestro Vigarano (Wom) 1.85
25 PLN

#40
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) vs Pallacanestro Vigarano (Wom)
Vigarano under 71.5 1.95
25 PLN

Vigarano bez Fitzgerald od 2 spotkań i to widać, bo automatycznie spadły zdobycze punktowe, ona miała 18.5 PPG, oddawała najwięcej rzutów w drużynie - prawie 12 na mecz, do tego 3.6 APG - najwięcej w drużynie. Ogólnie dyrygowała tą ekipą. Teraz, bez niej, wciąż nie ma balansu w drużynie. No i po ostatnim meczu z Broni dziewczyny z Vigarano z lekkimi urazami, także tutaj nie będą w pełni sił zapewne, co przy ich niezbyt dużej rotacji nie wróży rewelacji. Empoli ostatnio wpierdol od Schio, ale to było wkalkulowane, więc nawet nie było jakichś dużych minut. Z Fitzgerald bym tego bankowo nie grał, a tak to jestem dość zdecydowany. No i under na Vigarano tak samo, ciężko jest nagle po całym sezonie przestawić ofensywę po stracie takiej zawodniczki.
#41
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety) -4.5 1.85
30 PLN
#42
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety)
Battipaglia under 65.5 1.79
25 PLN
#43
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety) 1.43
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) vs Pallacanestro Vigarano (Wom) 1.71
AKO: 2.45
20 PLN

O Empoli wyżej, a o Sesto pisałem ostatnio, gdzie też grały z Battipaglią:
&quot;Sesto to całkiem spoko ekipa, dość równa, z kilkoma opcjami w ataku, nie oparta na jednej zawodniczce. Battipaglia ostatnio znów straciła Brown, której strzeliło to samo kolano co w grudniu, a to była czołowa zawodniczka tam. Myślę, że tutaj nie będzie większych problemów, raczej spokojna wygrana, zwłaszcza, że Sesto ostatnio niewiele ustępowało Schio, gdzie bardzo dobry mecz zagrała Gruda. Battipaglia z kolei z Ragusą zupełnie odwrotnie, a poziom przeciwniczek podobny bardzo. &quot;
Skończyło się 67:47 dla Sesto, dziś może bez aż takiego pogromu, ale +10 wg mnie powinno lekko siąść.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#44
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) vs Pallacanestro Vigarano (Wom) Vigarano under 71.5 1.95
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety) Battipaglia under 64.5 1.91
AKO: 3.72
15 PLN
 
N 71

nba3

Użytkownik
#45
Basket Gdynia (Kobiety) -9.5 vs AZS UMCS Lublin (Kobiety) 1.85
30 PLN

Gdynia wciąż może i powinna wygrać 2 ostatnie spotkania, no i liczyć (na co spore szanse), że Energa wygra ze Ślężą i Gdynia zaczyna PO na swoim parkiecie. Są dużo lepsze niż Lublin, zwłaszcza pod koszem. No i Kiesel złapała kontuzje 2 mecze temu w Gdańsku, ostatnio nie grała, wczoraj co prawda pojechała do Gdyni z drużyną, ale nie ma pewności, że zagra. Tak czy siak, Lublin bez względu na wszystko skończy na 8 pozycji, będzie grał z CCC w PO, więc logiczne, że więcej minut dostaną młodsze zawodniczki.
#46
Stal Ostrow Wielkopolski (Wom) vs Sportowa Politechnika Gdanska (Wom) -15.5 1.85
25 PLN
Po prostu widzę różnicę między tymi ekipami. Ostrovia jest przesłaba, bez Amerykanek, Ossowska rzuca 30 punktów, ma 13 zbiórek i 7 asyst, a one przegrywają z Poznaniem. Rotacja krótka bardzo i do tego dość słaba, Politechnika pełnym składem, dziewczyny chcą powalczyć jeszcze o wygrane na koniec, tak mówią. Myślę, że na luzie totalnie bez spiny wygrana +20.
#47
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Kobiety) vs ENEA AZS Poznań (Kobiety) +16.5 1.85
15 PLN
#48
Techmania Battipaglia (Wom) vs ASD Geas Basket (Kobiety) -4.5 1.85
USE Rosa Scotti Empoli (Wom) -2.5 vs Pallacanestro Vigarano (Wom) 1.85
Stal Ostrow Wielkopolski (Wom) vs Sportowa Politechnika Gdanska (Wom) -15.5 1.85
Basket Gdynia (Kobiety) -9.5 vs AZS UMCS Lublin (Kobiety) 1.85
AKO: 11.71
10 PLN
 
N 71

nba3

Użytkownik
#49
Stal Ostrow Wielkopolski (Wom) vs Sportowa Politechnika Gdanska (Wom) -15.5 1.85
20 PLN
Dokładka.
#50
Stal Ostrow Wielkopolski (Wom) vs Sportowa Politechnika Gdanska (Wom)
Ostrovia under 62.5 1.94
30 PLN
 
N 71

nba3

Użytkownik
Statystyki:
Kupony: 50
Trafione: 23
Zwroty: 0
Stawki: 815 PLN
Bilans: -3.1 PLN
Yield: -0.38%
No nie jest idealnie lekko mówiąc, byłby dziś świetny dzień gdyby nie Polibuda, miało nie być Ossowskiej, a tu niespodziewajka. Tylko dziś dwa bety przegrane 1 punktem, bo Ostrovia rzuciła 63, a Empoli wygrało +1. Forssan miał rzut wolny na wygranie meczu 13 sekund przed końcem i dupa. Były po tym wolnym jeszcze 2 ofensywne zbiórki i też dupa. To tylko z dziś. Kilka innych typów też przegranych jednym rzutem. No, ale to świadczy, że jestem blisko, więc nie jest tak źle.
No i na samym koszu prawie 10% yieldu, trochę futbol zawiódł, pierwsza kolejka i sporo zaskoczeń.
No nic, lecimy dalej do przodu.
 
N 71

nba3

Użytkownik
#51
Maccabi Bnot Ashdod (Kobiety) vs Maccabi Ramat Hen (Wom)
Ramat Hen over 66.5 1.76
15 PLN
#52
Elitzur Holon (Wom) vs Elitzur Ramla (Kobiety)
over 129.5 1.78
15 PLN

#53
Sparta and K Vidnoye (Kobiety) vs Dinamo-GUVD Novosibirsk (Kobiety) 3.40
5 PLN
#54
Sparta and K Vidnoye (Kobiety) vs Dinamo-GUVD Novosibirsk (Kobiety) +7.5 1.85
15 PLN

#55
Spartak Noginsk (Kobiety) vs Jenisiej Krasnojarsk (Kobiety) -13.5 1.85
25 PLN
 
N 71

nba3

Użytkownik
#56
Kouvot Kouvola (Wom) vs Forssan Alku (Wom) +4.5 1.85
20 PLN
Znów w to wchodzę.
#57
Fortuna Klaipeda (Kobiety) vs Vilkmerge (Wom) 2.16
10 PLN
 
N 71

nba3

Użytkownik
#58
Herner TC (Kobiety) vs Eintracht Braunschweig (Wom) +19.5 1.85
15 PLN
#59
TSV 1880 Wasserburg (Kobiety) vs Eisvogel USC Freiburg (Kobiety)
over 138.5 1.85
10 PLN
 
Do góry Bottom