>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Race track

H 0

hohner

Użytkownik
Witam, jestem początkujacym graczem. Jeżeli pomyliłem działy to przepraszam.
Chodzi mi o dodatkowe pole na płutnie czyli Race track, w ktorym wystepuja anonse: Mała Serie , Duza Serie, Orfeleny (Sieroty) oraz 0 spiel.

I przykładowo, jeżeli bym chciał obstawić Małą serie, i stawka minimalna wynosi 5zł. to musze polożyć po 5zl na 6splitów:
5/8 10/11 13/16 23/24 27/30 33/36.
i teraz moje pytanie, obstawiam te splity na Race Tracku czy na Zakładach wewnetrznych? Dla uproszczenia, na ktorym polu mam położyć żetony? i Czy jakas sie komende mowi Krupierowi?? ????
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Pisz po polsku to po pierwsze ???? Płótno a nie płótno bo nie wiedziałem o co chodzi na początku. Generalnie w kasynie naziemnym kładziesz krupierowi żetony i mówisz mała seria, on sam kładzie to na race tracku. Jak dasz np. 50zł to na zakład pójdzie 30 (mała seria) a 20zł ci zwrócą. Stali bywalcy też kładą sami na racetracku, ale generalnie zawsze mówią co , typu &quot;17&quot; z sąsiadami, itp.
 
V 0

velvetka

Użytkownik
Możesz sam obstawić te splity lub jak powiedział marasking położyć 6 zetonow i ich wielokrotnosć na Race tracku ;) lub zaanonsowac to krupierowi ;)
Możesz nawet dać przykładowo 50zł i powiedzieć, że zwrot z małej serii np. na 0 spiel ;)
w tym przypadku zarówno mała seria zagra po 5, jak i spiel po 5 ;)
 
Do góry Bottom