>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

racebet - 10pln

P 0

protoplast

Użytkownik
Dołączył
03/2009
Posty
26
to daj znać potem ile ukręcisz z tych pozostałych 30-dziestu, a potem życze powodzenia przy wypłacie:jezora:
jakich pozostałych 30? użyłem tylko 1 kuponu promocyjnego.
100 już wysłałem na mbank. Aktualnie mam 164 na racebet.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Dołączył
02/2008
Posty
109
Miasto
Kraków
Bony RaceBets
Podłączam się do tej rozmowy:cool:. Ma ktoś jeszcze bony na RaceBets w nominale euro? Może komuś przyszły na poczte a chciałby rozdać - jestem chętny. Jeśli mógłby ktoś przesłać mi kod chociażby na 5 euro będę bardzo wdzięczny. Proszę o kontakt na gg: 1653886
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
107
Miasto
LasVegas
Podłączam się do tej rozmowy:cool:. Ma ktoś jeszcze bony na RaceBets w nominale euro? Może komuś przyszły na poczte a chciałby rozdać - jestem chętny. Jeśli mógłby ktoś przesłać mi kod chociażby na 5 euro będę bardzo wdzięczny. Proszę o kontakt na gg: 1653886
To i ja sie podłącze ;-)

gg 2483701
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Dołączył
10/2008
Posty
33
Hehe, fajna sprawa z tymi konikami ???? Wszystko git, 10zł na koncie... po woli się zbiera i już 30 zł wypłacone ???? Tylko może mi ktoś powiedzieć ile może wypłata iść? W środę wypłaciłem, ale dzisiaj nie ma, mogę się spodziewać w poniedziałek?

Podpowiem wam jak najlepiej obstawiać by zarobić ;) Bo tak jak napisałem wyżej 30zł już leci ;)
W zamian kodzik na PW ????
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Dołączył
01/2006
Posty
82
ja zleciłem w środę wypłatę o 14 i do teraz kasy nie mam, poczekam do wtorku-środy i bede interweniował, wypłacałem na mBank a widziałem ze mieliście na drugi dzień, nie wysyłali mi prośby o skany dowodów itd.
Też wysłałem we środe koło 15 do Mbanku widocznie cos z naszym bankiem nie tak ???? bo we czwartek o 15 pytałem supportu i powiedział mi koles ze wysłali rano i to teraz zalezy od mojego banku kiedy zaksięguja mówił ze maksymalnie moze to potrwac 5 dni i zebym sie nie martwił bo pieniadze napewno beda ???? miły support naprawde ????
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Dołączył
10/2008
Posty
33
Też wysłałem we środe koło 15 do Mbanku widocznie cos z naszym bankiem nie tak ???? bo we czwartek o 15 pytałem supportu i powiedział mi koles ze wysłali rano i to teraz zalezy od mojego banku kiedy zaksięguja mówił ze maksymalnie moze to potrwac 5 dni i zebym sie nie martwił bo pieniadze napewno beda ???? miły support naprawde ????
Dobrze wiedzieć, dzięki ????
 
P 0

protoplast

Użytkownik
Dołączył
03/2009
Posty
26
Ehh te koniki to loteria. Zacząłem dzień z 165zł a zostalo mi teraz 7,51, dobrze że wczoraj 100 wyplaciłem.