>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Radio o wyścigach konnych

esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Witam,
kiedyś używałem radia betfair ale po minucie zawsze mi się zacinało i trzeba było od nowa włączać. Czy jest jakieś inne radio o tej samej tematyce, nadające na żywo.
Do ponownego słuchania radia nakłoniła mnie dzisiejsza gonitwa w Lingfield o 17:10 czasu polskiego, na której straciłem 80 €. Normalnie nie wierzyłem w to co widziałem. Kurs na faworycie, &quot;Crazy Parachute&quot; z 3,80 uciekł do poziomu 9,6, a następnie po minucie zaczął spadać do kursu 6,0. Dodam, że to wszystko było w czasie przed wyścigiem. Czy ktoś kto handlował wtedy na tym wyścigu i wie dlaczego kurs aż tak skakał?
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Witam,
kiedyś używałem radia betfair ale po minucie zawsze mi się zacinało i trzeba było od nowa włączać. Czy jest jakieś inne radio o tej samej tematyce, nadające na żywo.
Do ponownego słuchania radia nakłoniła mnie dzisiejsza gonitwa w Lingfield o 17:10 czasu polskiego, na której straciłem 80 €. Normalnie nie wierzyłem w to co widziałem. Kurs na faworycie, &quot;Crazy Parachute&quot; z 3,80 uciekł do poziomu 9,6, a następnie po minucie zaczął spadać do kursu 6,0. Dodam, że to wszystko było w czasie przed wyścigiem. Czy ktoś kto handlował wtedy na tym wyścigu i wie dlaczego kurs aż tak skakał?
William hill ma takie radio.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Wielkie dzięki Zbiniu. Właśnie o to mi chodziło.
perliczka, świetna odpowiedź:;/:. Po co w ogóle ludzie piszą jak nie wiedzą o co chodzi:;/: Mogłeś/aś już sobie darować tą bardzo rozbudowaną wypowiedź
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Heh a wiesz ze takze trejdowalem na owym biegu z tym ze wygralem dosc sporo. Kurs lecial w gore i w dol z wielu czynnikow. Podstawowy to oczywiscie presja jakichs grubych ryb, ale wiele mialo do rzeczy takze to ze forma Moore byla znakiem zapytania. W ogole ciekawostka bylo ze stawiano go jako faworyta w tak wyrownanej stawce. Niechce odkrywac za duzo niuansow, ale moge dodac ze wygral on juz wczesniej wyscig a i w ostatnim takze byl faworytem.
 
Do góry Bottom