>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rakieta do tenisa

C 0

cr7

Użytkownik
Witam. Ostatnio tenis stał sie moją pasja i zaczołem ostro trenowac ???? Ale nie mam rakiety, tzn mam ale taka lipna i chcialem sobie kupic lepsza. Nie mówie tu o jakims zaje.. sprzęcie ale moze cos takiego do 200zł. Na początek wystarczy bo nie wiadomo jak długo ta moja pasja potrwa. JA sie za bardzo na tych rakietach nie znam wiec licze na wasza pomoc. Cos tam np słyszałem ze rakiety aluminiowe sie gną ale czy to prawda to nie wiem. Wiec pomóżcie panowie ...

Mi sie te podobają ale czy sa dobre to nie wiem ....

http://allegro.pl/item395400601_rakieta_babolat_power_game_2008_wysylka_gratis_.html

http://allegro.pl/item394569811_head_titanium_3000_cena_jakosc_model_2008.html
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja jakoś super się nie znam na rakietach, ale wiem, że firmy, tych rakiet, które pokazałeś, tj. HEAD i Babolat to już jest gwarancja jakości. Więc chcesz kupić sobie rakietę do rekreacyjnego grania to raczej takie Cię nie zawiodą.
 
sarev 0

sarev

Użytkownik
nie znam sie za bardzo na rakietach, ale z racji tego, ze zaczalem trenowac tenis kupilem sobie rakiete na allegro i niestety zaluje wyboru, juz mowie dlaczego.
Nie wiem, jak silne masz uderzenie, ale te 2 rakiety sa moim zdaniem bardzo lekkie, co mi przeszkadza w grze. Jesli masz silne uderzenie, proponowalbym kupienie ciezszej rakiety.
 
C 0

cr7

Użytkownik
nie znam sie za bardzo na rakietach, ale z racji tego, ze zaczalem trenowac tenis kupilem sobie rakiete na allegro i niestety zaluje wyboru, juz mowie dlaczego.
Nie wiem, jak silne masz uderzenie, ale te 2 rakiety sa moim zdaniem bardzo lekkie, co mi przeszkadza w grze. Jesli masz silne uderzenie, proponowalbym kupienie ciezszej rakiety.
Dlaczogo??
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja sie na tym nie znam, ale mi sie zdaje ze jak masz silne uderzenie to lzejsza moze wypasc z reki lub sie polamac, a ciezsza bedziesz lepiej &quot;czul&quot; i wykorzystasz jej potencjal ????
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Jesli jestes początkującym to waga ok 280 - 300gr będzie idealna. Główka takze powinna byc dosc - co poprawi komfort uderzenia.

Za taką cene odradzam wszelkiego typu Wilsony.
 
C 0

cr7

Użytkownik
Poczytałem. Ale wiesz ja jestem amatorem i raczej nie będę chodził i szukał rakiety aby była idealna do mojego uderzenia itp. Nie jestem zawodowcem żeby na to taką uwagę poświęcać. Szukam rakiety dobrej czyli wytrzymałej, ładnej i odpowiedniej dla początkującego. Jakieś propozycje?
Co do połamania rakiety to nie sądzę, że mam takie uderzenie żeby ją połamać ???? Przynajmniej narazie.
 
C 0

cr7

Użytkownik
Dzieki Nowak za podpowiedzi.

A moze wogule powiecie czy szukac na alegro czy moze w sklepach? w sklepach widziałem ze drozsze sa ale lepiej sie wybierze odpowiednia rakiete. Co myslicie?
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Dzieki Nowak za podpowiedzi.

A moze wogule powiecie czy szukac na alegro czy moze w sklepach? w sklepach widziałem ze drozsze sa ale lepiej sie wybierze odpowiednia rakiete. Co myslicie?
Oczywiscie ze lepiej w sklepach ;) Ja miałem juz 6 rakiet i tylko jedną zakupiłem przez neta i załuje tego. Rakiete trzeb wziąsc do ręki zobaczyc czy &quot;pasuje&quot; czy dobrze lezy w dłoni. Kiedy wezmiesz do reki naprzykład rakiete Heada i Babolata poczujesz róznice i zoabczysz która Tobie lepiej pasuje ;) Zdecydowanie lepiej kupowac jest w sklepie ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Czy może orientujecie się ile kosztuje budowa kortu (naw. cegła). Nie licząc żadnych ogrodzeń itp.
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
http://allegro.pl/item391452985_rak_ten_babolat_magic_game_gratis_.html

Polecam tego Babolata. Nizszy model, dla początkujacych graczy ???? duza głowa, nie jest ciezka, dobrze nauczysz sie poprawnych ruchów ????

Ja gram Babolatem ale AeroPro Drive(troche droższa bo niecałe 700zł:p)
Nie polecam Ci ciezkich rakiet ani małych główek
Mysle ze Magic Game bedzie dobry, ale upewnij się idąc do sklepu i trzymając ją w ręku ????

Widze że Bourne500 jesteś zawansowanym tenisistą. Polecam również tą rakietę. Jest lekka a dla poczujątkującego to rzecz podstawowa.Najpierw trzeba się nauczyć techniki a potem mocnych uderzeń.

I jeżeli od niedawna grasz to polecam rakietę używaną. Kto wie czy ci ta pasja nie obrzydnie.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Czy może orientujecie się ile kosztuje budowa kortu (naw. cegła). Nie licząc żadnych ogrodzeń itp.
Znajomy robił właśnie niedawno se swoim sasiadem kort i nawet cegłe konkretnie. Mówił że ich to wyszło 18k...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzieki Nowak za podpowiedzi.
A moze wogule powiecie czy szukac na alegro czy moze w sklepach? w sklepach widziałem ze drozsze sa ale lepiej sie wybierze odpowiednia rakiete. Co myslicie?
A Ty grasz tak sobie tj. wypożyczasz kort i grasz czy trenujesz w jaki? Bo jak trenujesz pod opieką fachowca to najlepiej spytać się jego. A nawet jak nie to w sklepie też powinni Ci fachowo poradzić ...
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
A Ty grasz tak sobie tj. wypożyczasz kort i grasz czy trenujesz w jaki? Bo jak trenujesz pod opieką fachowca to najlepiej spytać się jego. A nawet jak nie to w sklepie też powinni Ci fachowo poradzić ...
w tych sklepach to wcale nie bardzo bo najczęsciej sprzedawcy nie znają sie zbyt dobrze na rakietach ????
 
Do góry Bottom