>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rakieta do tenisa

C 0

cr7

Użytkownik
A Ty grasz tak sobie tj. wypożyczasz kort i grasz czy trenujesz w jaki? Bo jak trenujesz pod opieką fachowca to najlepiej spytać się jego. A nawet jak nie to w sklepie też powinni Ci fachowo poradzić ...
W sklepach to raczej za bardzo sie nie znaja. Przyjanmniej w tych co byłem. Ja gram tylko tak dla siebie. Wyporzyczamy kort z kumplem i gramy sobie. Moze jak odkryje w sobie talent to zaczne na seriio trenowac ????
 
A 0

almighty

Użytkownik
nie czuje sie ekspertem w dziedzinie doboru rakiet, ale troche swojego czasu o tym czytalem i rozmawialem z ludzmi, ktorzy sporo wiedza na ten temat.

jezeli chcesz zaczac grac, troche sie pobawic, ale tez troche nauczyc to polecam rakiete &quot;lekko rozwojowa&quot; tzn. nie za duzo glowe (100-105&#39;&#39;) i balans neutralny (wazone na glowe sa latwiejsze na poczatku i wybaczaja bledy, ale tez mniej dokladne. z kolei wazone na raczke sa dla bardziej zaawansowanych graczy). jezeli chodzi o pozostale parametry to zwroc uwage na ciezar - mysle, ze na poczatek 270-280g, nie wiecej.

pozostale parametry nie powinny miec dla ciebie wiekszego znaczenia.

nie chce oceniac rakiet, ktorymi nie gralem, wiec napisze tylko o modelu, od ktorego kiedys zaczynalem: Dunlop EVO 260. Mi ta rakieta bardzo odpowiadala i wydaje mi sie lepszy wyborem niz Babolaty (ale byc moze kwestia gustu). Wilson i Heat maja bardzo dobre rakiety, ale raczej na wyzszym poziomie umiejetnosci (i ceny).

Wszystkie modele Roger Federer, Rafa Nadal itp to najczesciej pomylka i zwykly chwyt marketingowy, bo z dobra rakieta ma to niewiele wspolnego..
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
nie kupuj rakiety na allegro. Jedź sobie do sklepu i tam Ci doradzą.
Ja moją pierwszą rakiete kupiłem na allegro, troche pograłem i rozwaliłem bo mnie wkurzała. Wilsona są do dup... . Posłuchaj mnie nie będziesz żałować. Tylko w sklepie- allegro sucks.
 
pablo190688 0

pablo190688

Użytkownik
a ja polecam DUNLOP F6 PLUS koszt 300zł mam takie 2 więc drugą moge sprzedać jak ktoś zainteresowany to pisać rakieta jest nowa z futerałem i zapasową owijką na rączke
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Jak kupowac rakiete to tylko wykonana z grafitu, nie tam zadne stopy grafitu z aluminium itp.
Jakas rakieta z firmy Pro&#39;s Pro na poczatek bedzie dobra.
 
Do góry Bottom