>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ratujmy 5 Card Draw

Status
Zamknięty.
5 0

5carddraw_pl

Użytkownik
Witam wszystkich miłośników pokera.
W imieniu serwisu 5carddraw.pl chciałbym zaprosić wszystkich czytelników forum będących jednocześnie fanami pokera na freeroll organizowany przez nas wraz z Betsonem w ramach akcji &quot;Ratujmy 5carddraw&quot;. Freeroll odbędzie się w w niedzielę, 17 lutego o godzinie 20.00

Na pewno dla wielu z Was (tak jak dla nas) pierwszą odmianą pokera jaką poznaliście był poker dobierany (inaczej zwany pięciokartowym lub z &quot;amerykańska&quot; 5carddraw). W internecie najczęsciej spotykaną formą jest texas holdem, choć i naszą ulubioną odmiane na szczęście można spotkać coraz częsciej. Chcielibyśmy aby ta odmiana zyskała na jeszcze większej popularności stąd pomysł na akcje &quot;Ratujmy 5card draw&quot;.
Może teraz kilka słów o samej akcji. Dzieki wsparciu m.in znanego pokerowego miesięcznika CardPlayer możemy ufundować kilka nagród dla osób przyczyniających się do promowania pokera dobieranego. Mamy nadzieje że i Wy pomyślicie jeszcze z sentymentem o pierwszych grach pokerowych z kolegami na ławce czy z koleżankami w &quot;rozbieraną&quot; wersje i pomożecie nam uratować 5card draw od zapomnienia.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału we freerollu oraz wsparcie dla akcji &quot;Ratujmy 5card draw&quot;.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
powiedzcie coś o tym, jaka była pula i jak się gra, bo ja kocham zwykły poker, ale niestety dopiero teraz tu zajrzałem ???? ???
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Endriu ludzi było niecałe 300 głów. Grało się dosc fajnie. Obecnie zostało ok 30 ludzi. Ja odpadłem 40 mimo że na breaku byłem 18. A w puli było 100$.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
kurcze, ja dla samej przyjemności bym pograł, ale w tego pokera jestem nawet, nawet dlatego żałuję okropnie ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
Ja sobie tak nie wiem skad odpadne przed platnymi jakims grubym rozdaniem i stało sie kolor A high na AK high... i zwała :p 43 miejsce ???? a mialem predyzspozycje na pierwsze ;d
 
J 0

jotespol

Użytkownik
Piekny poker ten 5draw jeszcze w wojsku grywałem w niego na zapałki.Nieraz gram na Unibecie ale co troche chipsów zdobedę to prędko je tracę.Musze chyba popracować nad taktyką.Bo nad szczęściem to chyba nie da rady.Zobaczymy w czwartek na Betssonie jak to bedzie.Dzięki za link z hasełkiem.
 
5 0

5carddraw_pl

Użytkownik
A pewnie, ze piekny. Co do szczescia, to podobno sprzyja lepszym - ale zgadzam sie z Toba, lepiej popracowac na umiejetnosciami. Bo poker to nie tylko szczescie... Zapraszam we czwartek!
 
5 0

5carddraw_pl

Użytkownik
wybaczcie, ze pisze post pod postem, ale sytuacja zmusila... Zmiana daty freerolla - nie 6 marca, a 11 marca (wtorek) o 20.00. Przepraszam za zamieszanie i zapraszam do gry!
 
5 0

5carddraw_pl

Użytkownik
Maraton W Dobieranego!!! 4 Turnieje Z Rzędu!!!
Witam ponownie. Zapraszam wszystkich na freeroll w pokera pieciokartowego. Maraton zaczynami już jutro (20 marca) o godzinie 20.00 i tak przez 3 następne czwartki. Więcej informacji na http://www.5carddraw.pl Powodzenia !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom