>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reakcje bukmcherów na newsy w portalach

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ciekawi mnie czy newsy w portalach www (np. dzisiaj w onecie ze blackburn bedzie oslabiony bo pomocnik piłkarskiej reprezentacji Irlandii i Blackburn Rovers Steven Reid z powodu kontuzji naderwania mięśni grzbietu nie zagra przez cztery miesiące) maja wplyw na zmiane kursu dla meczu ?
Czy wogole istotne dla kursu meczy jest wyzej opisane zdarzenie?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale skoro buki zmienieją kursy im bliżej do danego spotkania, to musi mieć to związek z wydarzeniami dotyczącymi tego meczu. Nie wiem tylko, czy czytają oni newsy w portalach, czy może np, mają jakiś swoich informatorów :wink:
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
buki raczej maja swoich informatorow i nie czytaja &quot;onetu&quot; czy &quot;wp&quot; i kurs sie raczej znacznie nie zmieni z powodu jednej czy dwoch kontuzji. A wiadomo ze kursy czesto sie zmieniaja z niewiadomych przyczyn. Takie jest moje zdanie
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Kurs zależy od częstotliwości stawiania na daną drużynę. Jeśli np. dużo ludzi będzie stawiało na wygraną Chelsea w jakimś tam meczu to automatycznie kurs na ich (Chelsea) zwycięstwo maleje.
 
B 0

boniek-007

Użytkownik
Kurs zależy od częstotliwości stawiania na daną drużynę. Jeśli np. dużo ludzi będzie stawiało na wygraną Chelsea w jakimś tam meczu to automatycznie kurs na ich (Chelsea) zwycięstwo maleje.
no dobra jesli tak jest to jest taki program by nam to pokazal?? np wiadomo ze te lepsze ligi maja kursy wczesnie i je ludzie graja wiec kurs spada pod koniec tygodnia wiec moze grac te spotkania tylko potrzebny nam jest taki program ktory nam to pokaze bo tak to za duzo porownywania pozdrawiam
 
Do góry Bottom