>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Real M. (0 - 1) Arsenal 21.02.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
--------------



Kursy Według STS : 1-1.70 X-3.20 2-4.30 1X-1.11 2X-1.83

Analiza :
Pojedynek dwóch równych drużyn choć ostatnio dużo słąbiej gra Arsenal na ostatnie 5 wyjazdów aż 4 przegrali i tylko 1 Wygrali natomiast Real Madryt na ostatnie 5 meczy u siebie wszystkie 5 wygrał dlatego napewno będą chcieli zrobić przed wyjazdowym spotkaniem sporą zaliczke napewno spotaknie będzię emocjnonujące i zobaczymy gre
Roberto Carlos , Iker Casillasa , Beckhama , Zidane czy Ronaldo lub Realu po Drugiej stronie Lehman , Ashley Cole , Fredrik Ljunberg , Reyes czy Henry napewno spotanie przyniesie kibicą sporo raodści mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Realu obie drużyny jeszcze nigdy się nie spotkały ze sobą .[/center]
 
G 0

goleo

Użytkownik
Jeszcze dwa tygodnie temu bym typowal remis jednak teraz Real jest w takim gazie ze jest w stanie pokonac kazda druzyne. Swiadcza o tym ostatnie wyniki. Natomiast goscie ostatnio doluja na dodatek w zespole jest sporo kontuzji jak dla mnie warto postawic na Real. Kurs ostro spada z 1.75 mozemy juz zaobserwowac 1,55 via EXP.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie lubiłem Realu naszpikowanego gwiazdami. Teraz widzę, że młodzierz sobie radzi, przede wszystkim Robinho. Myślę, że Real w obecnej formie, powienien wygrać spokojnie to spotkanie.
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
gusto nie mysl sobie ze wazelinuje ???? ale centralnie sie z toba zgadzam ... :mrgreen: real naprawde byl przesadnie naszpikowany gwiazdami a nic tak naprawde z tego nie mial ( no moze reklamy gileta z bekchamem) .... tez nie przepadam za tym klubem no ale w typowaniu sentymenty trzeba odlozyc na bok dlatego tez zatypuje na zwyciestwo realu :mrgreen: moze kilka tygodni temu bym sie sporo zastanawial ale arsenal ostatnio cieniutko ciagnie a realowi forma wzrosla
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tez dam na Real choc ich nie lubie w ostatnich tygodniach graja naprawde bardzo dobrze.W bardzo dobraj formie jest Cicino (chyba zle napisalem) ktory strzela brameczki grajac na obronie.Za to Arsenal nieprezentuje ostatnio za dobrej formy.
 
grubasek 0

grubasek

Użytkownik
Dam 1, najwyżej stracę. może Aresenal będzie miał jakiś niespodziewany przebłysk formy ???? Oby nie :twisted:
 
mac_synak 0

mac_synak

Użytkownik
Co do meczu to daje 1!! Ale zastanawiam sie czy nie postawic liczbe bramek :? powyzej 3. Obie druzyny nie maja zbyt dobrego i solidnego bloku defensywnego i bardziej nastawione sa na ofensywe. Co sadzicie o tym? Ile wedluga was moze pasc tam goli??
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja uważam że real strzeli szybko 2 gole w czasie 20min a potem nie zaprzestanie atakować.Typuje 1.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Arsenal i Real między sobą jeszcze w historii nie grali. Mecz zapowiada się ciekawie. Ja kibicuje Arsenalowi, lecz o korzystny wynik będzie bardzo ciężko. Real jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Natomiast Kanonierzy dalej są pogłębieni w kryzysie. Gospodarze, w przeciwieństwie do gości, ma więcej doświadczonych zawodników. W drużynie Arsenalu jest dużo młody, niedoświadczonych graczy. Moim zdanie Madrycki Real wygra jutrzejsze spotkanie :/

Mój typ: 1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Analiza: Real jest ostatnio w lepszej formie, Arsenal ma całą liste kontuzjowanych np. Campbell, Cole, a takze niewiadomy jest wysep Adebayora. Wiec uwazam, ze Arsenal, ktoy na 5 wyjazdow az 4 przegra przegra tu znow.

Mój typ: 1
 
beau 1

beau

Forum VIP
Real gra coraz lepiej z meczu na mecz.W sotatnich 5 meczach u siebie wygrał wszystkie strzelajac
15 goli tracąc 5.W swietnej formie jest moim zdaniem Robinho a i Cicinho gra swietnie.Natomiast piłkarze z Highbury
nie zachwycają.W lidze grają przeciętnie ale pamiętajmy ze LM rządzi się swoimi prawami więc mogą sie sprężyc i wydrzeć zwy
cięstwo Realowi.Lecz tak nie będzie

Mój typ:1

p.s to była analiza na TYpy dnia ale spóźniłem się 10 sek :zy3ou:
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Real jest w takiej formie, że aż grzechem byłoby ich nie obstawić. Pewna 1. Do tego można pomyśleć nad overem 2.5. Jeśli Galacticos strzelą szybko bramkę to nie cofną się, tylko będą chcieli rozstrzygnąć wszystko w Hiszpanii.
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
Real odzyskał dawną forme i gra lepiej z meczu na mecz czego nie można powiedzieć o drużynie Arsenalu. Pozatym w wyśmienitej formie jest ostatnio młodziutki Robinho.

Mój Typ - 1
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Pamietam zeszloroczny mecz Juventusu z Realem w Madrycie. I tez wtedy nie byl w swojej szczytowej formie, ale zagrali naprawde wspanialy mecz. Mecz wtedy zakonczyl sie wynikiem 1-0. Teraz Real pokazuje, ze jest w formie. Robinho i Cicinho sa wspaniali. Raul powrocil do teamu. Ostatnie 5 spotkan u siebie wygrali i strzelili przy tym 19 goli. W Realu nie zagra Garcia.Arsenal w tym sezonie gra fatalnie na wyjazdach. Przegrali 7 z 13 spotkan. W tym meczu nie zagraja: Robin van Persie, Dennis Bergkamp, Sol Campbell, Ashley Cole, Gael Clichy, Pascal Cygan, Lauren i Kerrea Gilbert. Niewiadoma jest takze wystep Adebayora. Maja straszne problemy z obrona. Ich obrona bedzie wygladala tak: Flamini, Toure, Senderos i Eboue. I uwazam, ze nie powstrzymaja Ronaldo i Robinho.Uwazam, ze tutaj mozna postawic na Real z handicapem.
 
banji 13

banji

Forum VIP
Podczas losowania dużo zespołów chciało trafić na Real, ponieważ nie byli w formie, ogólnie grali słabo, jednak obecnie Królewscy prezentują się coraz lepiej, Robinho pomału się przestawia na system europejski i zespół zaczyna tworzyć kolektyw. Trener zatrudniony w sumie z &quot;przypadku&quot; umiał poukładać zespół. Arsenal na wyjazdach nie błyszczy w tym sezonie, a z obecnymi kłopotami kadrowymi ich szanse na korzystny wynik na Santiago spadają coraz bardziej.Moim zdaniem zwycięstwo Realu minimum 2 bramkami :wink:
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Buhehe, ale Real dal dupy :mrgreen: I dobrze... Niech Arsenal poprawi im teraz u siebie. Czas skonczyc z elitami wiecznymi... Jutro niech Ajax jeszcze z szokuje wszystkich. ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No ale podejzewam ze Real wtopil duzo kuponow.Z jednej strony sie ciesze a z drugiej nie.Ale teraz widac ze lepiej na Real nie stawiac bo robia niespodzianki.
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Gratuluje tym co postawili na Arsenal za gruba kase ???? Kursy byly rewelacyjne... A ze Real wtopil mnostwo kuponow ? Oj bardzoooo mnostwo pewnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom