>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Real Madryt - Atletico Madryt, Copa del Rey - rewanż 1/8 finału 15 styczeń 2015

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Copa del Rey
Rewanżowe starcie 1/8 finału

Czwartek 15.01.2015 godz 20:00

VS

REAL MADRYT - ATLETICO MADRYT
1,55 - 4,20 - 6,00


Już w czwartek na Santiago Bernabeu czeka nas rewanżowy mecz 1/8 finału Copa del Rey. Atletico broni zaliczki 2:0 z Vicente Calderon, ale zarazem Atletico jest po niedzielnej porażce z Barceloną 1:3 na Camp Nou gdzie nie miało nic do powiedzenia. Gola honorowego zdobył co prawda z rzutu karnego Mandzukić, ale po faulu, którego nie było i został podyktowany przez beznadziejnie prowadzącego mecz Undiano Mallenco, który pomylił się nie tylko w tej sytuacji !
Czy Real jest w stanie odrobić straty ? Nowy Rok trzeba przyznać, że nie zaczął się dla nich najlepiej. Porażka z Valencią, potem z Atletico, a wcześniej była jeszcze towarzyska porażka z Milanem więc po serii ponad 20 zwycięstw Real zaczął ciągnąć kolejną serię bo były na koncie 3 porazki z rzędu, ale w sobotnie popołudnie pewnie odprawili z kwitkiem Espanyol 3:0.
Jak oba zespoły spiszą się w najbliższy czwartek? Czy Real wygra, a jeśli tak to czy da to im awans ?

Zaprszam do dyskusji ! ;)
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Mój post z tematu o pucharze króla, myślę, że warto rozważyć:

Real Madrid vs Atletico Madrid
15.01.2015 20:00

Za drobne zagram awans Realu. Atletico jest jak najbardziej do ogrania, co pokazała, w La Liga, dzisiaj, w zasadzie wczoraj, Barcelona, która jak czytam wszędzie, jest w potężnym kryzysie. Jak się potoczy mecz nie wiadomo. Wiadomo, że Real nie odpuści bo oni walczą o wszystkie trofea. Simeone, po tak dobrym wyniku z pierwszego meczu, raczej też nie odpuści jak to się &quot;podobno&quot; zdarzyło w poprzednim sezonie. Atletico świetnie broni i potrafi grać z kontry. Może się zdarzyć, że atakujący całym zespołem Królewscy ten mecz nawet przegrają. Ale grzech nie zagrać po takim kursie awansu Realu, który po serii słabych meczy (podobnie jak wczoraj Barcelona), odpali. Szybka bramka w pierwszej połowie, oczekiwanie na atak Atletico, 2:0 z kontry gdzieś w 70 minucie i może dogrywka. Tak mi się to widzi. Zakład na awans, więc bezpieczniejszy niż czyste zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować.

Awans Real Madryt @ 4.260 Pinnacle (1/10)
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Zakład na awans, więc bezpieczniejszy niż czyste zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować.
Źle coś zrozumiałem czy się po prostu pomyliłeś? Jakim cudem granie awansu Realu jest bezpieczniejsze niż granie wygranej Realu? :p Przecież tylko wygrana i to nie byle jaka da im awans i Tobie plus...
 
M 2

marimo

Użytkownik
Proponuje pograć coś na kartki. Atletico mając przewagę z pierwszego meczu będzie ładnie kartkowała. Można się spodziewać nawet czerwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Troche przemawia przeze mnie miłość do Realu i postawie solo bet &quot;Awans Realu po dogrywce&quot; kurs 12 na Fortunie. Wielu na pewno się ze mną nie zgodzi. Fakt Real zagrał słaby pierwszy mecz, z resztą jak 2 wcześniejsze z Milanem i Valencia. Pytanie czy pierwszy mecz mógł się ułożyć inaczej? Oczywiście, strzał głową w pierwszych minutach meczu, bodajże Ramosa, potem minimalny spalony Bale przy dośrodkowaniu. Gdyby podopieczni Włocha uzyskali prowadzenie na samym początku to moim zdaniem na 80% nie przegraliby tego spotkania. Teraz mają mecz przed własna publicznością, bardzo wymagającą, więc wycisną z siebie wszystko co mają, a mają sporo. Od pierwszej minuty zagra na pewno CR7, który uskrzydlony Złotą Piłką jest w stanie pociągnąć cała drużynę. Poza tym kiedyś trzeba przełamać niemoc w spotkaniach z podopiecznymi Simeone. Na ten moment tyle bo rano trzeba wstać do roboty, jutro może coś doskrobię. ????⛔⛔
Dodatkowe bety:
CR7 strzeli ✅
Over 10.5 Rożnych dla Realu ⛔
Real większe posiadanie piłki ✅
Over 6 żółtych kartek ✅
Czerwona karta w meczu ⛔
 
M 2

marimo

Użytkownik
Linia na kartki została ustalona na 8. Jednak i tak myślę,że spokojnie zostanie pokryta. Sam Simeone powiedział,że spodziewa się niespokojnego meczu. Dodatkowo arbitrem będzie Antonio Miguel Mateu Lahoz,który sędziował wrześniowe derby na SB. Pokazał wówczas aż 11 żółtych kartek. Teraz stawka i ciśnienie będzie większe niż ostatnio.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Źle coś zrozumiałem czy się po prostu pomyliłeś? Jakim cudem granie awansu Realu jest bezpieczniejsze niż granie wygranej Realu? :p Przecież tylko wygrana i to nie byle jaka da im awans i Tobie plus...
Na zakłady na wygraną (np. -2.5), dającą awans królewskim kursy są w granicach 4.4. Mój kurs jest niższy (był bo teraz oscyluje w granicach 3.8) ale przy 2:0 po 90 minucie, jestem dalej w grze. Dogrywkę z finału LM chyba pamiętasz. Zagrasz -2.5 lub nawet -2.25 po podobnym kursie i w przypadku dogrywki tracisz całą a w przypadku 2.25 połowę, kasy. Jak Real wyjdzie na prowadzenie i będzie rozsądnie prowadził grę to na końcu może i tak dostać karnego z &quot;kapelusza&quot;. Zakład tak czy siak za drobne, i dobrze, bo jest jakiś konflikt na linii Bale - Ronaldo i istnieją podejrzenia, że nie zagrają razem.
 
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
Problem w tym, że opisałeś to w taki sposób jakby awans Realu był pewniejszy od czystego zwycięstwa nie biorąc pod uwagę handi :cool: Czytając ten post miałem takie same odczucia jak kolega milkoutd
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
- Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla zespołu Atletico. Dość nieoczekiwany rezultat i dzięki temu, dzisiejszy mecz zapowiada się arcyciekawie.
- Gospodarze dość w kratkę w ostatnim czasie. Przebudzili się jednak w konfrontacji z Espanyolem, wygrywając 3:0. Real kończył ten mecz w dziesiątkę. Czerwoną kartkę ujrzał Coentrao.
- Atletico natomiast przegrało swój ostatni mecz ligowy. Grali na Camp Nou z Barceloną i ulegli 1:3. Zespół z Katalonii był lepszy.
- Kadry na dzisiejszy mecz są bardzo silne. Bez poważniejszych osłabień z obu stron.
- H2H w ostatnim czasie na korzyść... Atletico. Goście wygrali trzy mecze z rzędu przeciwko Królewskim.
Dzisiejsze starcie na Santiago Bernabeu zapowiada się naprawdę emocjonująco. Real będzie musiał ruszyć mocno ofensywnie od samego początku spotkania. Straty jak najprędziej muszą zostać odrobione. Ronaldo, Bale, Benzema są w stanie szybko wyrównać bilans dwumeczu. Diego Simeone nie będzie stawiał na zdecydowaną defensywę, autobus. Stąd wybraliśmy takie typy na ten pojedynek:
Powyżej 2.5 gola, 1.666 SportingBet ✅ 2:2
Pierwszy gol - Real, 1.363 SportingBet ⛔

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Starcie gigantów hiszpańskiej piłki nożnej. Do Madrytu na Santiago Bernabeu przyjeżdża mistrz Hiszpanii Atletico Madryt żeby rozegrać rewanż w CdR. Wynik pierwszego meczu 2-0 dla Materacy stawia Real w ciężkiej sytuacji, gdyż do awansu potrzebują wygrać i to w stosunku minimum 3 bramkami nie tracąc przy tym bramki lub 3 bramkami gdyby Atleti coś ukłuło. Składy optymalne Real wyjdzie prawdopodobnie once de gala, Atletico również w najmocniejszym zestawieniu wraca Miranda, niepewny jest występ Mandzukica, który miał gorączkę wczoraj, Caniego i Ansaldiego zabraknie w dzisiejszym meczu. Typ jaki zdecydowałem się zagrać w tym meczu będą to ruty rożne a mianowicie linia hc -4,0 w stronę Los Merengues. Real wiatr na skrzydłach Bale&#39;a i Ronaldo wspierani przez bocznych obrońców więc będzie dużo rajdów obiema flankami co sprzyja rzutom rożnym. Dodatkowo Isco James Kross czyli można spodziewać się strzałów z dystansu, po których również powinni nabić kilka rożnych. No i najważniejsze wynik czyli, który Real chcą awansować musi gonić. Atleti cofnięte czekające na kontrę i Real prowadzący grę, w czym nie jest najlepszy, stawrzać będzie dużo okazji do nabicia rożnych przez drżunę gospodarzy. W pierwszym meczu gdzide Real również gonił wynik było 8-3 dla Ronaldo i spółki w rożnych. Myślę, że tym razem Real zrobi ich jeszcze więciej i spokojnie pokryje handi. Przy rózniy 4 rożnych na korzyść Realu zwrot. Powodzenia
Real Madryt - Atletico Madryt
rożne -4.0 @ 1,800 b365
10-4 ✅
 
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Ja również spodziewam się dużej ilości rzutów rożnych.
Real grając u siebie z przymusem odrobienia straty powinien od początku rzucić się do huraganowych ataków. Drużynie Simeone w to graj. Oni uwielbiają grę z kontry, kiedy nie muszą &quot;męczyć&quot; się atakiem pozycyjnym a mogą bronić i wyprowadzać szybkie kontrataki. Taki obraz gry sprzyja rzutom rożnym. Dodatkowo obydwie drużyny są mocne przy stałych fragmentach gry, obydwie upatrują w nich duże szanse na zdobycie bramki, ba momentami mogą wręcz do nich dążyć (chodzi mi o przykładową sytuację kiedy np piłkarz Barcy jest przy linii końcowej to wycofuje piłkę do tyłu a tutaj raczej nie będą się wzbraniać przed nabiciem rożnego). Powinien to być mecz walki więc kartki też do rozważenia.

Przewidywane składy:
Real Madryt: Navas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Isco, Kroos, James; Bale, Benzema, Cristiano.
Atlético: Oblak; Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira; Tiago, Mario Suárez; Raúl García, Koke; Griezmann, Mandžukić/Torres

Over 10,5 rzutów rożnych (azjan) 1,8 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Ciężkie zadania czeka dzisiaj Real. Porażka 2:0 na Calderon i teraz trzeba odrabiać straty. Trzeba przyznać, że Real w pierwszym meczu zagrał po prostu słabo. Atleti też nic wielkiego nie grało, ale karny + bramka z główki po rożnym dały im solidną zaliczkę przed rewanżem. Ancelotti postawi dziś na Navasa w bramce, a w polu zagra w najsilniejszym na ten moment zestawieniu. Simeone też nie będzie oszczędzał swoich najlepszych graczy. Do gry wraca Miranda, jednak nie wiadomo co z Mandzukiciem, który zmagał się z gorączką. Real, chcąc awansować do kolejnej fazy musi pójść na całość i atakować od początku. Atletico na pewno będzie się mądrze broniło i czekało na swoje okazje z kontry. Podopieczni Simeone świetnie ustawiają się w obronie, bardzo dobrze zagęszczają przestrzenie przed polem karnym i w samej &#39;szesnastce&#39;. Przez to Realowi będzie ciężej przedostać się pod bramkę rywali przez środek. Powinni w większym stopniu wykorzystywać skrzydła, otwierać przestrzenie do wejścia dla Marcelo z lewej, czy Carvajala z prawej strony. Królewscy będą atakowali, tego możemy być pewni. Zapewne oddadzą sporo strzałów, będą atakować skrzydłami, co da im sporo okazji do zdobycia rzutów rożnych (w pierwszym meczu mieli ich 8). Obie ekipy mają wielu świetnie grających głową zawodników, więc pewnie będą też dążyć, żeby te rożne nabijać. W Realu jest taki jeden gość, który szczególnie potrafi znaleźć się w polu karnym rywala i uderzyć głową- Cesarz Sergio Ramos. Potrafi strzelać arcy ważne bramki, każdy chyba pamięta jego gola w doliczonym czasie gry w ostatnim finale LM. W pierwszym meczu, na Calderon, już na samym początku meczu miał doskonałą okazję na zdobycie bramki, jednak na wysokości zadania stanął Oblak. Moje propozycje na ten mecz:
Real over 7,5 rożnych @1,90 ónibet ✅
Sergio Ramos strzeli bramkę @7,00 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Real - Atletico
Real -3.5 rożnego 1.87 ✅
Real race to 11 5@ ⛔ 10 :razz:
Betano
Nie wiem jaki będzie wynik, nie wiem kto awansuje dalej. Wiem natomiast, że Real ma dwie bramki do odrobienia i od początku będzie cisnął ostro. Nawet w ostatnim wyjazdowym meczu na Atletico w rożnych była spora przewaga Realu. Real ogólnie nabija sporo cornerów bo ma ku temu argumenty. Świetne skrzydła, sporo okazji do strzałów oraz dośrodkowań z rzutów wolnych. Atletico będzie dzisiaj grać byle awansować dalej, są dobrze zorganizowani przy stałych fragmentach gry i rożne same w sobie nie stanowią dla nich problemu aby mieli ich jakoś specjalnie unikać. Dla mnie dobra propozycja, zakłady dostępne również w WH.
 
M 30

mar123

Użytkownik
Puchar Króla – Copa del Rey, czwartek, 15 stycznia, godz. 20:00

Real Madryt – Atletico Madryt, Typ: Poniżej 2,5 gola w meczu, kurs 2.10 bet365


Atletico prowadzi w dwumeczu 2:0 i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak musi zagrać, żeby awansować do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Jeszcze tydzień temu sympatycy Realu mogli czuć się zadowoleni z faktu, że drugi mecz odbędzie się na Santiago Bernabeu. Wystarczyło nie zawalić pierwszego starcia i po swojemu zagrać w rewanżowym. Rzeczywistość okazała się jednak mniej przyjazna i po pierwszych 90 minutach rywalizacji to Atletico z czystym kontem prowadzi różnicą dwóch bramek.

A na Królewskich akurat Diego Simeone ma jakiś patent, bo od pełnego dramaturgii finału Ligi Mistrzów Real nie był w stanie pokonać lokalnego rywala w czterech kolejnych potyczkach. Trzy z nich padły łupem Atletico, a jedna zakończyła się remisem.

Zespół Carlo Ancelottiego przegrał z Los Indios także ostatni mecz ligowy i to właśnie na Santiago Bernabeu, gdzie gospodarze w pięciu ostatnich, bezpośrednich konfrontacjach tylko raz zdołali odprawić Atletico z kwitkiem. Cristiano Ronaldo zgarnął Złotą Piłkę, ale jego drużyna przegrała 3 z 4 kolejnych meczów (wliczając towarzyskie spotkanie z Milanem) i po wygraniu 22 spotkań z rzędu złapała małą zadyszkę.

Żeby odpaść z Copa del Rey goście musieliby dziś przegrać różnicą trzech bramek, a to im się jeszcze w tym sezonie nie zdarzyło. Priorytetem będzie więc utrzymanie przewagi z pierwszego pojedynku, co nie jest dobrą informacją dla kibiców, bo powinno to poskutkować mało spektakularnym widowiskiem, w którym nie nie zobaczymy zbyt wielu bramek.

Typ: Poniżej 2,5 gola w meczu, kurs 2.10 bet365
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Real Madryt over 7.5 rzutów rożnych | @2.00 | Bet365 ✅
Popieram typ maximusa w stronę rożnych Królewskich. Do odrobienia 2-bramowa strata. Real na pewno (nawet jeśli nie awansuje) będzie chciał wygrać. Od początku rzucą się na rywala, który zamknie się na własnej połowie i będzie chciał ukąsić z kontry. Skoro na Vicente Calderon padło 8 kornerów dla Realu, to na Santiago Bernabeu jest to jeszcze bardziej realne. Przede wszystkim przez sytuację, w której znajduje się Real. Kibice nie wybaczą im kolejnej porażki w Derbach Madrytu, więc Real od początku narzuci swoje tempo i będzie chciał wygrać ten mecz. Osiem rożnych jest w zasięgu Realu, a kurs 2.00 ostatecznie przekonał mnie do grania.
 
beeercik 62

beeercik

Użytkownik
Popieram kolegów wyżej jeśli chodzi o rzuty rożne. Real będzie gonić wynik więc jestem pewien, że nabije ich sporo, pewnie nawet więcej niż ostatnio (8).
Ciężko się tutaj rozpisywać gdyż wyżej zostało wszystko napisane. Real na pewno będzie walczyć i nie będzie uciekać od nabijania cornerów. Obie drużyny (szczególnie Atletico) są niezwykle groźne ze stałych fragmentów więc będą do nich dążyć. Atleti raczej nie nabije ich dużo, bo pewnie znów będą się ostro bronić i wyczekiwać na kontry ale coś na pewno dorzucą.

Według mnie &#39;pewniaki&#39; na dzisiejszy wieczór:
Powyżej 10rr @1,80 ✅ bodaj 64 minuta. Razem -14
Real powyżej 7,5rr @2,00 ✅ Tak jak wyżej. Razem - 10
Multicorners powyżej 25,5 @1,83 ✅ 8 x 6 = 48
Rzuty rożne handicap azjatycki (-3,5) Real Madryt @1,80 ✅ 10 - 4

bet365

4/4 :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Znalazłem ciekawy zakład na Fortunie w ofercie specjalnej.Kurs wybitnie przesadzony ????
Mianowcie - Atletico wygra 1 połowe 1-0 a przegra całe spotkanie 3-2.Kurs wynosi 250 ???? Tak w skrócie widząc przebieg meczu Atleci są w stanie ustrzelic cos w pierwszej połowie a i sami zamurowani jakoś ją przetrwać z czystym kontem , na drugą połowe Real już pełnym atakiem nie mając nic do stracenia i obrona Atletico może kompletnie się posypać a i sami coś ukąszą 3-2 druga bramka gwózdz do trumny ????
Bardzo mało prawdopodobne żeby taki scenariusz się sprawdził ale w moim odczuciu szanse są sporo większe niż zasugerowany kurs 250.Trudno jakieś szacowania robic no ale niech wynosi &quot;mój&quot; kurs na to zdarzenie około 40-50 ???? także jest różnica i to znaczna ????
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Real - Atletico
Więcej żółtych kartek? Atletico @ 1,50 / Marathonbet
Przeglądając typy na to spotkanie wpadł mi głęboko w oczy ten typ. Gdy go zobaczyłem przestałem szukać innych typów w tym meczu. Dlaczego postanowiłem grać ten typ? Drużyna Atletico ma dwu bramkową przewagę, więc jestem pewny że będą starać się bronić wyniku, a dla Realu dwu bramkowa przewaga jest na pewno w stanie do odrobienia więc od początku spotkania będą groźnie atakować - tak więc spodziewam się dużej ilości faulów ze strony gości i co za tym idzie spoko żółtych kartoników.
Ilości żółtych kartoników w ostatnich spotkaniach:
Atletico - Real 6:4
Real - Atletico 4:7
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie będę oryginalny ????
gram Real -3,5 rożnego 1.8 bet365
typ po prostu ze względu na logikę i to co powinno się dziać na boisku.
no więc przy stanie 0:2 Real musi atakować, kim nie wyjdą będą atakować.
do derby kibice tego od nich oczekują, ale i normalnie tak właśnie grają.
u siebie są zawsze bardzo niebezpieczni.
ciężko stwierdzić kiedy bramkę zdobędą, czy w ogóle zdobędą, ale dla mojego typu wielkiego znaczenie to nie ma, nawet jeśli szybko to i tak oni dalej powinni atakować, przeważać itd...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom