>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
pilchu 0

pilchu

Użytkownik
zrobiłem zdjęcia dowodu osobistego i karty debetowej telefonem, ale są w miarę czytelne. ile czasu muszę czekać na aktywację konta w expekt?

e: po 20 minutach już wszystko śmiga i to w niedzielę, nieźle ????
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Witam, otóż chciałbym wpłacić 150zł na konto w expekcie, tylko mam pewnien problem. Czy jezeli np wpłace te 150zł i dostane te 150zł bonusu (bo tak to chyba działa), i potem na pierwszym kuponie jezeli postawie za 300zł i wygram po kursie 4 (czyli 1200zł) to bede mogl wypłacic odrazu ta czesc nie bonusowa czyli 4 x 150zł = 600zł? Albo jesli po prostu wpłace 150 zł i bede miał bonus to czy moge spowrotem wypłacic te 150 a zostawic bonus na koncie? Wiem, ze troche pogmatfane ale mysle ze sie da zrouzmiec. Czekam na odp:-D
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
czyli jezeli zagram za 300, a potem za 600 to juz moge wypłacac? sory za glupie pytanie ale wole wiedziec dokładnie.

a i czy na expekcie jest cos takiego jak konto goscia, czy cokolwiek, z czego ktos by mogl mi wysłac fałszywego screena kuponu (nie biorac pod uwage zadnych fotomontazy)?
 
P 0

pavlis

Użytkownik
Byłem dziś w Banku Pekao, wpłaciłem pieniądze, zaś babka kazała mi bulić 4 zl prowizji. Mowie jej, że expekt ma konto w tym banku i płacić raczej nei powinienem, to ona dalej swoje, mówiąc, że takie są procedury i nie puści przelewu gdy nie zapłacę.
WTF??
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
jeśli mam konto w USD na pokerze w expekt i będę chciał wypłacić do polskiego banku (ING) to będzie jakaś dodatkowa prowizja? Czy normalnie przewalutowanie po kursie średnim dziennym i już? Konto mam w PLNach
 
M 0

matthew90

Użytkownik
Czesc przed chwilą zalozylem konto na expekt.com i mialem wplacić 40zl ale pomylilem się i wplacilem 10zl i mam pytanie czy teraz musze wplacic jeszcze 30zl zebym mógł grać czy te 10zl juz przepadlo i musze wplacić całą kwote 40zl ? prosze o szybka odpowiedz
 
R 0

rafcioo

Użytkownik
Witam!
Właśnie założyłem konto w Expekcie
Przed wpłatą muszę przesłać skan dowodu(przód, tył)? Czy mogę już teraz przelać kwote i z niej korzystać? a skan z czasem zuploadować?
 
travism 190

travism

Forum VIP
Witam!
Właśnie założyłem konto w Expekcie
Przed wpłatą muszę przesłać skan dowodu(przód, tył)? Czy mogę już teraz przelać kwote i z niej korzystać? a skan z czasem zuploadować?
wyslij im skan dowodu jak o to poproszą, jezeli narazie nie chca o sie nie wychylaj ????
 
B 2

batik

Użytkownik
witam mam pytanie mam zamiar wplacic do expa kase juz ktorys raz i moje pytanie brzmi czy tez bede musial brac udzial w tej promocji?? czy moge miec normalnie kaske taka jaka wplacilem bez dodawania zadnych bonusów?? po prostu zaden mnie nie interesuje..
prosze o szybkie info
 
R 0

rafcioo

Użytkownik
wyslij im skan dowodu jak o to poproszą, jezeli narazie nie chca o sie nie wychylaj ????
Zgodnie z przepisami i zabiezpieczeniami Twojego konta gracza, prosimy Cię o dostarczenie nam poniższych dokumentów.
• Potwierdzenie tożsamości.
Kopia paszportu/dowodu osobistego ze zdjęciem
• Potwierdzenie metody płatności.
Czytelna kopia Twojej karty kredytowej/debetowej (tylko przód)
LUB
Screenshot (zrzut ekranowy) Twojego konta Moneybookers/NETELLER/ClickandBuy/WebMoney z widocznym depozytem dokonanym do expekt.com.
• Potwierdzenie adresu
Kopia wyciągu bankowego/jakiegokolwiek rachunku, potwierdzającego dane personalne, adres zamieszkania i numer konta.
Proszę zauważ, że do czasu przesłania do nas wyżej wymienionych dokumentów i potwierdzenia ich otrzymania, depozyty na Twoim koncie nie będą akceptowane.
czyli jak wkońcu?
 
I 0

imeusz

Użytkownik
Jaka jest minimalna wypłata? Są jakieś opłaty przy wypłatach? Mogę wypłacić pieniądze na inny numer konta niż konto jest na kogo innego? Proszę o odpowiedź
 
C 0

cezardr

Użytkownik
Witam. Szanowny Panie Expekt Expercie proszę się wypowiedzieć w temacie &quot;Expekt-oszustwo&quot;. Niecierpliwie czekam na Pana wyjaśnienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom