>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reklama

popiol 0

popiol

Forum VIP
Na stronie profesionala jest miejsce na reklame.Warto by tam zamiescić reklame tego forum.Nie wiem jakie są koszty takiej reklamy,ale można by było np. zrobić ze my zamiescimy ich reklame na naszym forum a oni forum na swojej stronie.Co wy nato ;&gt; napewno zwiekszyła bys ie liczba uzytkowników forum i by sie forum rozwineło...to pytanie racze jest do K@mila i Lucasa...
 
L 45

laha

Forum VIP
Heh Profesjonal na to sie nie zgodzi w 100%
Tak. A wiesz Popiol dlaczego ?? bo nieoferua zakładów w necie :| i to jest główny powód.Ale myśle ze można by wymienic sie banerami lub linkami z takimi serwisami jak premiership.pl,seriea.pl,primieradvision.pl,kadra.pl,ligapolska.pl i kilka innych. Z tego co wiem wymiana nic niekosztuje... a pozatym myśle ze kilka zł by sie znalazło w kieszenia naszych mikołajów ... tfu Adminów. ????


Pozdrawiam
 
D 0

dawids

Użytkownik
Na Mojej stronie też jest miejsce na darmową reklame ???? I nawet nie musicie umieszczać mojego bannera na tym forum.Zrobie to w ramach grzeczności ???? .Tylko zapodajcie tego bannera bo nie wiem skąd mam go wytrzasnąć!!!!!!!
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Na Mojej stronie też jest miejsce na darmową reklame ???? I nawet nie musicie umieszczać mojego bannera na tym forum.Zrobie to w ramach grzeczności ???? .Tylko zapodajcie tego bannera bo nie wiem skąd mam go wytrzasnąć!!!!!!!
Rajpierw to dopracuja nad grafika....;) A pozniej mozemy porozmawiać o reklamie ????
 
D 0

dawids

Użytkownik
Na Mojej stronie też jest miejsce na darmową reklame ???? I nawet nie musicie umieszczać mojego bannera na tym forum.Zrobie to w ramach grzeczności ???? .Tylko zapodajcie tego bannera bo nie wiem skąd mam go wytrzasnąć!!!!!!!
Rajpierw to dopracuja nad grafika....;) A pozniej mozemy porozmawiać o reklamie ????
Sorry że tak mówie ale chyba nie zrozumiałem tego co chciałeś mi przekazać ???? Napisałeś nie poprawnie
 
D 0

darek

Forum VIP
Damian chciał Ci przekazać, że Twoja strona jest jedną z najlepszych w Polsce, Ba! Na świecie!

I chętnie podejmniemy z Tobą współpracę. Tylko Ile musimy Ci zapłacić, żeby umieściłeś nasz baner na Twojej jakże cudownej stronie?

Pozdrawiam!



8)
 
D 0

dawids

Użytkownik
Damian chciał Ci przekazać, że Twoja strona jest jedną z najlepszych w Polsce, Ba! Na świecie!

I chętnie podejmniemy z Tobą współpracę. Tylko Ile musimy Ci zapłacić, żeby umieściłeś nasz baner na Twojej jakże cudownej stronie?

Pozdrawiam!



8)

Super!!!!! No nie ???? Darek ty i tak bys lepszej strony nie zrobił :wink:

A po za tym jak nie chcecie tej reklamy to nie ????
 
Do góry Bottom