>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reklamacja.

I 739

indianin

Użytkownik
Sprawa dotyczy jednego z buków.
Wystawia zdarzenia na mecz FC Bayern Munich II - Nuremberg II oraz Fc Bayern Munchen II - 1. Fc Nurnberg II.
Oferta jest live. I tak mecz sobie leci,zawierać można zakłady. Obstawiam duble,na zdobywcę następnego gola. Kursy na te zdarzenia nie są takie same. Pod koniec meczu bukmacher anuluje jedno z tych zdarzeń,cofa wypłaty i minusuje konto. Czy są podstawy prawne,aby dochodzić reklamacji? Bo jak widać w opisie podanym przez buka plus kursy,mówimy o dwóch różnych zdarzeniach.
Dziekuje z góry za pomoc.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Forbet? :unsure: on ma w zwyczaju takie podwójne mecze wystawiać. Będzie ciężko... skorzystaj z jakiejś porady prawnej online, jak prawnik wyczuje $ to się sprawą zainteresuje. Tutaj to dostaniesz tylko nic nie znaczącą opinie. Łatwiej byłoby jakbyś podał buka albo jego regulamin i politykę dotyczącą zwrotów w takich przypadkach... Różne buki mają różne punkty regulaminu w przypadku błędnie wystawionej oferty...
 
I 739

indianin

Użytkownik
Betfan. Rozumiem,że oni podpinają to pod to samo wydarzenie,jednak tutaj jest inne nazewnictwo i nawet inne kursy.
Post automatycznie złączony:

A gdy Forbet,wystawia te podwójne mecze,to później nie ma problemu z wypłatą i rozliczeniem?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Betfan. Rozumiem,że oni podpinają to pod to samo wydarzenie,jednak tutaj jest inne nazewnictwo i nawet inne kursy.
Post automatycznie złączony:

A gdy Forbet,wystawia te podwójne mecze,to później nie ma problemu z wypłatą i rozliczeniem?
Jest i robi zwroty. Nie wiem czy zawsze, nie gram podwójnych spotkań. Była kiedyś sprawa innego nazewnictwa meczów i gość się wykłócał, że postawił źle opisany mecz przez buka (chodziło o mecz hokejowy, on stawiał, że nie będzie remisu). W meczu był remis a gość się bronił tym, że mecz był inaczej opisany a na prawdę był to mecz derbowy i gdyby o tym wiedział to nie postawiłby tego... sąd przyznał mu rację. Nie mogę znaleźć tego tematu. Reklamacja jest po to, żeby uwierzytelnić to, że bukmacher ma rację a Ty się mylisz... to w ogóle nie działa i jest skonstruowane tak, żebyś nie szedł do sądu i miał wrażenie, że nie masz szans na wygraną (sam tak kiedyś myślałem sęk w tym, że ja zawsze zakładam, że mam rację i się mylę jednocześnie...). Ogólnie prawo w Polsce jest tak skonstruowane, żeby działać przeciwko obywatelowi. Nie jestem w stanie znaleźć tego tematu, przeszukałem chyba 6 działów, ale historia taka miała miejsce. Tak czy siak polecam iść do prawnika, skorzystać z porady darmowej online, tam są ludzie którzy znają się na prawie i mają interes w tym, żeby Tobie pomóc.

edit: chodziło o bukmachera sts albo fortuna już nie pamiętam dokładnie.
 
Ostatnia edycja:
I 739

indianin

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź. Wątpię,aby ok 1.5 k było warte zachodu i płacenie prawnikowi bądź chodzenie po sądach. Szkoda,ze nawet jak buk się myli,to i tak my wychodzimy na tym zle. Co najlepsze w tym samym meczu/meczach zakłady z 1 połowy,zdążyłem wypłacić.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź. Wątpię,aby ok 1.5 k było warte zachodu i płacenie prawnikowi bądź chodzenie po sądach. Szkoda,ze nawet jak buk się myli,to i tak my wychodzimy na tym zle. Co najlepsze w tym samym meczu/meczach zakłady z 1 połowy,zdążyłem wypłacić.
no to teraz będziesz wiedział co grać w takich wypadkach ;) też mi kiedyś jeden buk cofnął zakłady grane na mecz a do przerwy rozliczył normalnie ;) Jak się nie zapytasz prawnika albo chociaż nie założysz tematu na jakimś forum przedstawiając swój punkt widzenia i m.in. argumentacje, którą napisałem (dotycząca błędnych nazw i czym się kierowałeś podczas obstawiania - tym, że to dwa różne spotkania) to się nie dowiesz 🤷‍♂️ Zawsze lepiej coś wiedzieć niż czegoś nie wiedzieć.
 
I 739

indianin

Użytkownik
przez buka opisane różnie,a więc jest podstawą prawna,aby dowodzie swoich racji. Wszakże niby jedno spotkanie,ale każde opisane inaczej z innymi kursami. Zobaczymy,co odpowiedzą. Najwyżej odpisze,że uzgodnię to z prawnikiem,bo może masz rację,że warto spróbować. To ich błąd,a nie mój.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie, nie ma tak, że to ich błąd... i ich wina... masz przekonać sąd do swoich racji i kłamać... nie pisz publicznie, że to ich błąd... ;) nie masz rozumieć, że to ich błąd... Ty to zagrałeś, bo myślałeś, że to dwa różne spotkania ;) i tyle nic więcej o błędach nie gadaj... chyba że prawnikowi, bo jego obowiązuje tajemnica ;)
Post automatycznie złączony:

za darmo prawnikowi możesz zadać pytanie... w pierwszej kolejności taką opcje wykorzystaj... nie płać za coś co możesz mieć za darmo jakby co...
Post automatycznie złączony:

"ponad wszelką wątpliwość" to się wykorzystuje chyba w takich sprawach przed sądem ;) masz zasiać wątpliwości xD
Post automatycznie złączony:

ja nie takie nr robiłem jak mnie policja haltowała xD grunt to wiedzieć co powiedzieć xD
 
Ostatnia edycja:
I 739

indianin

Użytkownik
Dokladnie. Masz rację. Tym bardziej,że czarno na białym mam dwa różne spotkania. Są inne podpisy,a no są? No to,o czym mowa? :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tak samo ten gość robił... miał inaczej opisane spotkanie i nie szło wywnioskować, że to derby... do końca trzymał się swojego scenariusza. Tylko jak mówię, nie wiem czy się uda, ale jak za darmo to warto spróbować... ja wielu rzeczy próbuje, jestem tak głupi, że nie wiem co jest niemożliwe ;)
Post automatycznie złączony:

tutaj pisał non stop, że nie ma takich drużyn... czy coś w tym stylu, bo złe tłumaczenie było (zależy od dostawcy meczu, bo czasem widziałem te same spotkanie a jedno cyrylicą xD) i jak sprawdzał to nie było a to zależało od tłumaczenia, pod to też się można podpiąć (jedno jest z angielskiego drugie z niemieckiego).
Post automatycznie złączony:

udowodnił tym, że to bukmacher wprowadził go w błąd ;)
 
I 739

indianin

Użytkownik
Napisali do mnie maila,że w związku z ujemnym stanem konta po rozliczeniu zakładów,mogą zawiesić mi konto ,a nawet wystąpić na drogę sadowa zgodnie z zasadami kodeksu cywilnego jeśli nie ureguluje tego debetu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/ujemne-saldo.158157/

były takie tematy, różnie buki to traktują. Jedni olewają takie sprawy inni zwracają kasę bukmacherowi. Nie ma dwóch takich samych przypadków.
 
Do góry Bottom