>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reklamowanie bukmacherów a ustawa hazardowa

B 0

beskid09

Użytkownik
tak przegladałem temat i mam pytanie. Mam na swojej stronie (http://www.beskid.xn.pl) reklamy z programow partnerskich (3 bannery) ale strona jest na darmowym zagranicznym serwerze, ale przekierowanie jest z aliasu .pl Czy w zwiazku z tym powinienem usunac bannery?
 
V 0

veb213

Użytkownik
tak przegladałem temat i mam pytanie. Mam na swojej stronie (http://www.beskid.xn.pl) reklamy z programow partnerskich (3 bannery) ale strona jest na darmowym zagranicznym serwerze, ale przekierowanie jest z aliasu .pl Czy w zwiazku z tym powinienem usunac bannery?
bez żartów. o takiej małej stronce to nawet nikt nie pomyśli ????
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Ja bym tam mimo wszystko nie ryzykował beskid i usunął banery. Bo właśnie malućkich najłatwiej skazać, chociażby &quot;dla przykładu&quot; i wystraszenia reszty.
 
B 0

beskid09

Użytkownik
no tak, ale strona jest na zagranicznym serwerze, a nie w PL...
chyba jednak usune reklamy...nie bede ryzykowac, aczkolwiek bede sie przygladac innym stronom. dzieki za sugestie...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
czyli to rozporządzenie ma jakieś luki prawne i dlatego bukmacherzy nadal się reklamują albo

co do wczorajszych skoków to może sponsorzy maja podpisaną umowę z FIS i dlatego były reklamy może było było to na tej zasadzie że jakby Real przyjechał do polski grać to mógłby bwin reklamować
 
P 0

paveleks

Użytkownik
Mój partner afilacyjny napisał mi że ;] nie mamy się co śpieszyć z usuwaniem reklam, ponieważ ta ustawa jest niezgodna z prawem UE ;]
Ale poczekam na dalsze wyjaśnienia ????
Ale ja mam serwer w Holandii więc ;] bez stresu
 
E 0

erazmusz

Użytkownik
No to jak kary dla organizatorow PŚ w Zakopanym nie bedzie, to nic nam nie pozostaje jak tylko ponownie dodac reklamy na swoje strony!
 
dafy 10

dafy

Użytkownik
Może zamiast po prostu gadać i gdybać spokojnie zaczekamy?
Póki nie ma konkretów, póki UE nic nie ogłosiła - nie ma co panikować. Ba, skoro nawet w konkursie skoków narciarskich pojawiły się reklamy bukmachera. Czas pokaże ????
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Mój partner afilacyjny napisał mi że ;] nie mamy się co śpieszyć z usuwaniem reklam, ponieważ ta ustawa jest niezgodna z prawem UE ;]
Czysta hipokryzja. A spytaj go czy jeśli jednak będziesz miał sprawę w sądzie to zasponsorują ci oni chociaż dobrego prawnika? no bo przecież tacy pewni są, żeby nie usuwac reklam.
Ale ja mam serwer w Holandii więc ;] bez stresu
To już było tu omawiane. Sam serwer za granicą nie wystarczy. Musisz miec jeszcze firmę zarejestrowaną za granicą i tam płacic podatki. Do tego, jeśli aktualizujesz stronę www reklamami z terenu Polski to tutaj Cię będą ścigać bo tu prowadzisz nielegalna praktykę.

No to jak kary dla organizatorow PŚ w Zakopanym nie bedzie, to nic nam nie pozostaje jak tylko ponownie dodac reklamy na swoje strony!
Faktycznie. Jeśli w najbliższych dniach nasze organy ścigania nie ukarzą bet-at-home za reklamę na PŚ w Zakopanem to pozostali reklamodawcy powinni wrócić do reklamowania bukmacherów. Nie ma równych i równiejszych!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To jest tylko kwestia kiedy komuś pierwszemu walną grzywnę i ktoś poleci do Strasbourga. Ustawa jest niezgodna z prawem unijnym, ale póki co UE nic nie robi. Chociaż były głosy, że jakiś tam komisarz czegoś tam w UE (nie kojarzę) ma się tym zająć.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
jezeli ktokolwiek przyczepi sie do reklam buków i sprawa zostanie skierowana do sadu firma składa apelacje do Brukseli, tam wygrywa a skarb panstwa musi pokryc wszystkie koszty, dlatego nikt nie bedzie zdejmowal reklam, za ktore placili grube pieniadze. mam znajomego w unibet polska, ktory mowi ze tak skonstruowana ustawa nic zlego bukmacherom nie zrobi, a gdyby np. TP S.A. zablokowała dostep do serwisow bukmacherskich zaplaciliby grube miliony odszkodowania z tytulu złamania swobody przeplywu towarów i usług na terenie UE. jak znacie jakiegos prawnika to sie spytajcie co tak naprawdę ta ustawa zmienia. według mnie - NIC
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
jezeli ktokolwiek przyczepi sie do reklam buków i sprawa zostanie skierowana do sadu firma składa apelacje do Brukseli, tam wygrywa a skarb panstwa musi pokryc wszystkie koszty, dlatego nikt nie bedzie zdejmowal reklam, za ktore placili grube pieniadze. mam znajomego w unibet polska, ktory mowi ze tak skonstruowana ustawa nic zlego bukmacherom nie zrobi, a gdyby np. TP S.A. zablokowała dostep do serwisow bukmacherskich zaplaciliby grube miliony odszkodowania z tytulu złamania swobody przeplywu towarów i usług na terenie UE. jak znacie jakiegos prawnika to sie spytajcie co tak naprawdę ta ustawa zmienia. według mnie - NIC
Tak? A spytałeś znajomego dlaczego w takim razie onet.pl , wp.pl, sport.pl i inne duże portalu zdjęły reklamy bukmacherów z dniem 1 stycznia?
 
N 3

navson

Użytkownik
Bo to jest mniej wiecej tak jak z abonamentem telewizyjnym. Jedni płaca, inni nie. Jedni zdejmują reklamy buków, inni mają to w d.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jezeli ktokolwiek przyczepi sie do reklam buków i sprawa zostanie skierowana do sadu firma składa apelacje do Brukseli, tam wygrywa a skarb panstwa musi pokryc wszystkie koszty, dlatego nikt nie bedzie zdejmowal reklam, za ktore placili grube pieniadze. mam znajomego w unibet polska, ktory mowi ze tak skonstruowana ustawa nic zlego bukmacherom nie zrobi, a gdyby np. TP S.A. zablokowała dostep do serwisow bukmacherskich zaplaciliby grube miliony odszkodowania z tytulu złamania swobody przeplywu towarów i usług na terenie UE. jak znacie jakiegos prawnika to sie spytajcie co tak naprawdę ta ustawa zmienia. według mnie - NIC
rozumiem że do grania może i nie można się przyczepić, ale do reklam to mi się wydaję że można, np. w tv niema reklam alkoholi wysoko procentowych ,a piwo po 20, co do TP to nie oni są od blokowania stron, oni tylko pośredniczą przy dostawie internetu i to też nie wszystkim go dostarczają,

nie jestem prawnikiem ale myślę że reklamowanie buków, łamie prawo jeśli w ustawie jest to przewidziane, wszyscy mówicie że firma składa apelacje do UE, no i co z tego jak Bruksela jeszcze nie powiedziała NIE tej ustawie i przepisy są obowiązujące (nie wiadomo też czy nie da zielonego światła nowym przepisom, wątpię żeby byli zadowoleni z świetnie rozwijającego się internetowego hazardy ,którego nie normują przepisy)

wydaje mi się że firmy będą dalej się reklamować ,a kary po prosu będą wliczać w koszty
 
Do góry Bottom