>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reklamy....

M 0

majordomus

Użytkownik
Witam przymierzam się do gry w BAH dlatego ze rodzic ma konto w banku BPH, niska wpłata i wogóle, lecz chciałem się zapytać czy przysyłają reklamy pocztą (pocztą polską ???? do skrzynki) do domu ?
 
domel 49

domel

Forum VIP
Witam przymierzam się do gry w BAH dlatego ze rodzic ma konto w banku BPH, niska wpłata i wogóle, lecz chciałem się zapytać czy przysyłają reklamy pocztą (pocztą polską do skrzynki) do domu ?
ehhe nie spotkalem sie z takim czyms wiec mozesz smialo zaczynac grac ????
 
M 0

majordomus

Użytkownik
Początek taki jak mój.. Najpierw expekt, potem bedzie BAH. Grając w expekcie wpłaciłem 50 zł i zarobiłem progresją 8,23,69 - 45 zł na czysto w 2,5 tygodnia. Na III stopniu mając 95 zł wszystko szlag trafił. Morał z tego taki, że progresja wymaga cierpliwości, wytrwałości i anielskiego spokoju ???? . Potem przeniosłem się do B&amp;W, nie wpłacałem forsyi mam reklamy w skrzynkach z bonusem na powrót do bet and win :? .
 
domel 49

domel

Forum VIP
Potem przeniosłem się do B&amp;W, nie wpłacałem forsyi mam reklamy w skrzynkach z bonusem na powrót do Bet and win .
ja z BAW dostalem jaden list tez z bonusem jesli wplace 40zl drugie 40 dostane za free ???? ale nie wyslalem bo nie lubie BAW
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
heh, ja od nich jeszcze zadnego maila chyba nie doastalem, ale tez juz ich nie lubie, bo za duzo tam przegralem... ????
 
M 0

majordomus

Użytkownik
heh, ja od nich jeszcze zadnego maila chyba nie doastalem, ale tez juz ich nie lubie, bo za duzo tam przegralem... ????
Mówimy o reklamach takich prawdziwych, roznoszonych w kopertach przez listonoszów a dokładniej przez Pocztę Polską ????
 
M 0

majordomus

Użytkownik
nom... ja tez juz ich nie lubie... uwazam ze cos dobrze zareklamowanego ma jakiś szwindel i poza tym jest do (odbytu). Ciągną suwite prowizje i w ogóle walić B&amp;W w kapsko ????
 
Do góry Bottom