>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

remis=zwrot

K 1,2K

kukla

Forum VIP
pewnie tak, w razie remisu policzą po kursie 1,0 ale nie jestem do końca pewien ????
Dokładnie tak jak mówisz.
W razie remisu, zakład jest liczony po kursie 1,00.
Oczywiście jest to &quot;trafiony zakład&quot; ale potencjalna wygrana jest automatycznie mniejsza
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Gra
Jak w temacie ... panowie a jak ktos nie chce zwrotu w przypatku Remisu tylko wygrana co zrobic z takim zdarzeniem ??? Coraz wieksza grupa buków proponuje &#39;&#39; taka promocje &#39;&#39; w meczu 0:0 zwrot kasy ! Jak to obejsc , ktos ma jakies sprawdzone metody ???
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ty chyba sam nie wiesz o co zapytałeś.
O Zakłady systemowe, dnb czy zwroty przy 0:0 jak u bet365.
Spróbuj zadać pytanie jeszcze raz bo aktualnie nic z niego nie wynika
panowie a jak ktos nie chce zwrotu w przypatku Remisu tylko wygrana co zrobic z takim zdarzeniem
A tu odpowiedź jest prosta.
Graj 1 x 2 na 1 lub 2. Zdecydowanie nie będziesz miał zwrotu przy remisie ????
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Ty chyba sam nie wiesz o co zapytałeś.
O Zakłady systemowe, dnb czy zwroty przy 0:0 jak u Bet365.
Kukla chodzi o to ze gram w Bet365 i czesto gesto gram Dokladne Wyniki min. 0:0 , chcialbym sie dowiedziec jak mam zagrac azeby zaklad &#39;&#39; 0:0&#39;&#39; byl wygany ? a nie jak buk daje tylko zwrot kasy . Mam nadziej ze jest to zrozumiale .
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Już wiem o co chodzi ale trudno mi odpowiedź na takie pytanie.
Bet365 (może nie tylko oni) robią promocję (to że trwa non stop to inna sprawa) i dają zwroty za 0:0 żeby zachęcić ludzi do obstawiania trudnego, bądź co bądź rynku dokładnego wyniku w meczu.
Nie słyszałem jeszcze żeby jakiś buk uznawał kupon za wygrany jeśli będzie 0:0 a Ty postawiłeś np. 1:0... i nigdy o tym nie usłyszę.
To byłoby samobójstwo. Jeden taki mecz 0:0 i każdy kto stawia jakiekolwiek DW miałby wygrany zakład. Przecież to niepoważne.
Jeśli chcesz wygrać kasę za 0:0 to po prostu musisz postawić na taką opcję. Tyle
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Kukla dzieki za wszystko , ale w dalszym ciagu sie nie zrozumielismy ! ale spoko cos wymysle . DW jest ciezkim kawalkiem chleba , ale ... jakos powoli ogarniam ... A wracajac do 0:0 ,j ak dolaczysz jeszcze jedno dodatkowe zdarzenie do naszego 0:0 ( nawet za 1.01 ) mamy wtedy Ako. Wiadomo jezeli 2 zdarzenia wygrane , kupon wygrany. I nasze nieszczesne 0:0 wygra i wtedy buk moze nas cmoknac. To jest jasne , ja chce sie dowiedziec czego wiecej - jakie jeszcze inne sposoby lub metody znasz lub slyszales takie aby ten tz. pewniak za 1.01 nie zawalil nam naszego kuponu ? np. tak ????

P.s jak gdzies zobacze temat o pewniakach to równiez polece skan kuponu ponizej
 
Do góry Bottom