>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rewanż: Chelsea FC - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Myślę, że trzeba tutaj zapomnieć o ponownym murowaniu bramki przez Chelsea. Na Nou Camp The Blues przyjechało po bezbramkowy remis - ew. strzelenie jakiejś bramki. Pierwsza sztuka im się udała, druga już nie. Teraz nie będzie grania na 0:0 - bo to nic Niebieskim nie da - a wątpię, by chcieli doprowadzić do rzutów karnych. Poza tym kibice nie dadzą im grać tak zachowawczo ???? . W związku - z czym Chelsea będzie musiało się otworzyć - a co to może oznaczać - pokazał ostatni mecz na Santiago Bernabeu. Z tego co widzę, to w porównaniu z pierwszym spotkaniem w Chelsea nie ma dodatkowych &quot;ubytków&quot; - co więcej, do składu wróci pauzujący w pierwszym spotkaniu za żółte kartki Ashley Cole.
FC Barcelona w sobotę zagrała jedno z najważniejszych spotkań sezonu - mecz z Realem na SB. Co więcej - było to chyba najlepsze spotkanie Barcelony w tym sezonie. Wygrana 6:2 na tak trudnym terenie z takim rywalem robi wrażenie na każdym, kto w choćby najmniejszym stopniu zna się na footballu. Poczynając od Victora Valdesa, który nie miał za dużo do powiedzenia przy bramkach Realu, po linię obrony, na której rządził i dzielił fenomenalny tego dnia Gerard Pique, przez pomoc, na której fantastycznie spisywał się Xavi (CZTERY asysty tego dnia), kończąc na formacji ataku w której klasą samą w sobie był Leo Messi i Thierry Henry - Blaugrana stworzyła kolektyw, któremu nie zdołałby się przeciwstawić żaden klub na świecie.
W porównaniu do spotkania na Santiago, w drużynie z Katalonii zajdzie co najmniej jedna zmiana personalna. Na środku obrony na pewno nie zagra Puyol, który będzie pauzował za kartki. Tutaj trener Guardiola ma kilka opcji. Jedną z nich jest wystawienie obok Pique Martina Caceresa. Inną opcja jest cofnięcie do linii obrony Yaya Toure, a wystawienie w jego miejsce Keity. Jednak najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje sie być przesunięcie na środek obrony Erica Abidala, który na środku gra w reprezentacji, a na lewej stronie zagrałby wtedy Silvinho. Kolejnym problemem dla Guardiola jest uraz Henry`ego. Gazety już wydały wyrok, że Francuz w rewanżu nie zagra, jednak informacja ta nie jest potwierdzona. Jeśli jednak nie zagra, to w jego miejsce powędruje pewnie Iniesta, a jego pozycję zajmie Keita.
Ciekawi mnie także to, czy Guardiola zastosuje manewr przestawienia Leo Messiego na środek boiska, jaki miał miejsce w meczu z Realem - a jak się okazało - wypalił w 100%.
Najprawdopodobniej skuszę się na postawienie w tym meczu na over 3,5 po kursie 3.55 jaki oferuje bwin. I także, tu już trochę &quot;patriotycznie&quot; zagram chyba FC Barcelona -1, po kursie 5.75 ???? .
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No bet. Zdecydowanie. Żadne analizy nie pomogą. Ktoś, kto gra większe pieniądze w tym meczu jest albo jasnowidzem, albo samobójcą. I geniusz Hiddinka ma mało do powiedzenia, i kolektyw Barcelony na niewiele się zda jutrzejszego wieczoru. O wszystkim będzie decydował, uwielbiamy przez typerów, przypadek.
Pewnie, że można takie zdania napisać o każdym meczu i jest to najbezpieczniejsza &quot;analiza&quot;, ale ja nie widzę innej możliwości rozstrzygnięcia tego półfinału. Na Camp Nou mogło być 3:0, ale równie dobrze Drogba powinien wykorzystać tę swoją setkę i wtedy wszyscy jeszcze bardziej żałowaliby biednej Barcelony, która musiała radzić sobie z angielskim antyfutbolem.
Tylko z jednym zdaniem napisanym wcześniej mogę się zgodzić - jeśli Barcelona strzeli szybko bramkę, to na 90% jest w finale. W przypadku Chelsea przewaga jednego gola niczego nie rozstrzyga.
Słusznym wyborem Guardioli będzie wstawienie do składu Keity, który jest jedynym, obok Henriego, zawodnikiem Katalończyków mogącym zdobyć bramkę z dystansu, a przecież widzieliśmy, że to ten element zaważył na rezultacie w Hiszpanii, bo gracze Barcelony mieli momentami idealne sytuacje do oddania strzału z daleka, a mimo to decydowali się na grę kombinacyjną. Nie twierdzę, że Xavi, Messi, czy Iniesta nie potrafią zdobywać goli z dystansu. Po prostu w ich naturze leży inny sposób rozgrywania piłki.
Ja oczywiście nie postawię ani złotówki na żadną ze stron, ale będę gorąco kibicował gospodarzom. Finał to derby Londynu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ale nie zapominajmy ze Hiddink celowo grał w Barcelonie defensywnie żeby nie stracić bramki z 0-0 byl zadowolony więc trzeba się liczyć z tym ze juz wcześniej przygotował cos na Londyn i dopiero juro się przekonamy jak chelsea zagra a Katalończycy pewnie bardzo nie zmienia stylu gry
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Chelsea FC – FC Barcelona
Typ: obie drużyny strzelą – TAK ✅
Kurs: 1,80 bet365

Sprawa jest pozornie prosta. Na Camp Nou Chelsea skutecznie się ‘zamurowała’ i teraz u siebie musi wygrać, bo bramkowy remis premiuje podopiecznych Guardioli. Barca tydzień temu była kompletnie zagubiona, bo w La Liga nie gra przeciwko takim twardym, zdyscyplinowanym defensorom. Blaugrana gole jednak strzelać potrafi co pokazuje ich ostatni ligowy pojedynek, kiedy na Santiago Bernabeu wygrali z Realem aż 2:6! Podopieczni Hiddinka na pewno nie będą grali tylko w obronie, a pójście na wymianę ciosów z Barceloną często kończy się gradem goli. Przyjezdni jutro bez dwóch środkowych obrońców – Marqueza i Puyola. Od początku wystąpią więc Pique i prawdopodobnie Abidal – nominalny lewy obrońca. Mocno osłabiona defensywa na czele z jednym ze słabszych bramkarzy jeśli chodzi o czołowe kluby Europy może mieć bardzo ciężko w pojedynkach z Drogbą, Anelką czy Lampardem. W 4 ostatnich meczach między tymi ekipami na Stamford Bridge tylko raz obie drużyny nie trafiły do siatki rywala. W tej edycji LM Barca zawsze strzelała gola na wyjeździe, a The Blues zawsze zdobywali gola przed własną publicznością.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea-Barcelona
Typ: Chelsea
Kurs: 2.80
Bukmacher: expekt
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/2 finału LM. W 1 meczu było 0-0 w Barcelonie.Teraz Chelsea będzie chciała wygrać spotkanie u siebie i awansować dalej, bo żaden remis(poza ewentualnym bezbramkowym i awansie w karnych lub dogrywce) ich nie zadowoli.
Barcelona słabiej nieco gra na wyjazdach:choćby z Bayernem czy Lyonem, gdzie nie wygrali.Owszem ostatnio w lidze pokazali, że potrafią wysoko gromić na nawet trudnych terenach, ale Real i Chelsea to na tą chwilę innej klasy zespoły. U siebie nie pokonali Cecha, a tu już Chelsea u siebie będzie grała w miarę ofensywną piłkę i będzie rywalom z Hiszpani ciężko.
Barca zagra bez ważnych graczy: Puyola i Marqueza, natomiast Chelsea poza starymi kontuzjami -zdrowa.
Chelsea jest w stanie wygrać nawet z takim rywalem: za Guusa Hiddinka naprawdę potrafią pokonać każdy zespół(już pokonali choćby Liverpool w LM czy Arsenal w FA CUP). Barcelona na Real pośwęciła swoje siły i tu może tych sił im zabraknąc, bo bieganiny będzie więcej niż w Hiszpani(bo Chelsea też będzie utrzymywać się przy piłce).
Stawiam na wygraną i awans Chelsea, bo są w stanie to dokonać !
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Widze tutaj przewage typow na Barcelone.I odrazu przychodzi mi do glowy pierwszy mecz gdzie nikt nie wyobrazal sobie remisu tylko wszyscy ladowali na Barce.Skoro Barca ogrywa wszystkich po koleji to czemu kolejny raz na drodze nie ma jej stanąc Chelsea??
Graja u siebie rowniez sa w znakomitej formie i rowniez wiedza o co grają.Zauważalna jest masowka na Barce a wiadomo jak one sie najczesciej koncza.Nie wiem jak wy ale ja za jakies drobne postawie na awans Chelsea.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Chelsea FC - FC Barcelona (Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?)
Typ: Chelsea FC
Kurs: 2.30
Bukmacher: bwin
Analiza: Jutro o 20.45 (polskiego czasu) na Stamford Bridge w Londynie norweski arbiter Tom Henning Øvrebø rozpocznie rewanżowe spotkanie 1/2 finału Ligi Mistrzów, w którym naprzeciw siebie staną miejscowa Chelsea i ekipa FC Barcelony.
Na Camp Nou zanotowano bezbramkowy remis, a więcej okazji do zdobycia bramki (co jest raczej oczywiste) miała Barcelona, choć i Chelsea miała swoje sytuacje (głównie za sprawą Didiera Drogby).
Gospodarze nie przegrali na Stamford Bridge już 17 kolejnych spotkań w Champions League, a ostatnią drużyną, która tego dokonała, była właśnie Barca (22 lutego 2006 roku). Moim zdaniem powtórki jutro nie będzie i to właśnie The Blues zobaczymy pod koniec maja, obok Manchesteru United, na Stadio Olimpico w Rzymie.
Dla wielu oczywistym faworytem do awansu są podopieczni Josepa Guardioli - zwłaszcza po fenomenalnym występie na Estadio Santiago Bernabeu. Jednak - moim zdaniem - jutro bardzo się zdziwią, gdyż Chelsea to równie klasowy rywal, mający za sobą własną publiczność, a o specyficznej atmosferze na angielskich stadionach nie trzeba chyba przypominać. Kibice niemalże na murawie, fanatycznie dopingujący swoich zawodników...
Uważam, że zobaczymy jutro Barcę w dużo gorszym wydaniu.
Przypuszczalne składy obu drużyn:
Chelsea FC: Cech - Bosingwa, Terry, Alex, Cole - Essien, Ballack, Lampard - Malouda, Anelka, Drogba
FC Barcelona: Valdes - Alves, Caceres, Pique, Abidal - Toure, Xavi, Iniesta - Henry, Messi, Eto&#39;o
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Oglądając ostatni mecz Barcelony z Chelsea byłem pełen podziwu dla obrońców The Blues. Czyścili wszystko. Jednak także i Barcelona nie odpuszczała, przecież to właśnie Blaugrana znacznie dłużej utrzymywała się przy piłce. Wszyscy spodziewali się wielkiego widowiska, zobaczyli... szachy. Mimo wszystko ani jedna, ani druga drużyna raczej nic korzystnego nie wskórała (Chelsea nie zdobyła cennego gola na wyjeździe, zaś Barcelona pomimo szans nie osiągnęła również tego celu).
Ktoś wyżej wspomniał coś o masówce na Barcelonę - no tego to nie byłbym taki pewien, Chelsea gra przecież u siebie, a angielscy kibice potrafią wystraszyć przyjezdnych. Ten dwumecz swą niepewnością typu przypomina mi potyczkę Chelsea - Galatasaray sprzed ponad roku. Po pierwszym meczu nic nie było jasne, dosłownie nic.
Co z tego, że Blaugrana wygrała na wyjeździe z Realem Madryt? To nie będzie miało żadnego znaczenia, bo na Santiago Bernabeu grały między sobą HISZPAŃSKIE kluby! Tu koncepcja hiszpańskiej piłki zmierzy się z twardą, angielską koncepcją gry. Jeśli rzeczywiście coś Guardiola nie zmieni w ustawieniu Dumy Katalonii, to niewiele wskórają.
Jestem kibicem Barcelony, jednak ten mecz to będzie bardzo ciężka przeprawa, zarówno dla mojej drużyny, jaki dla The Blues. Dla mnie no-bet.
 
W 0

wrobson

Użytkownik
Jak dla mnie typ na czysta 2 jest trochę ryzykowny, jednak właśnie taki zagrałęm Barcelona to prawdopodobnie w tej chwil najlepsza drużyna na świecie, teraz kiedy karty w la liga zostały rozdane mogą skupić się trochę bardziej na lidze mistrzów tym bardziej że do wielkiego finału pozostał 1 mecz

ktoś napisał że chelsea wie o co gra, domyslam się że katalończycy również wiedzą o co grają mają oraz wieże że mają piłkarską wyższość nad drużyną the blues.

Nie spodziewam się gradu goli najbardzie prawdopodobne wyniki według mnie to
bramkowy remis oraz czysta 2 ze wskazaniem na drugi typ
 
T 0

tominho

Użytkownik
Jak ogladam forum jak i inne strony to widze ogromna masowke na Barce na ich awans a musze przyznac ze zwycieztwo nad slabym realem 6;2 nie oznacza ze musza wygrac z Chelsea . Wg mnie kupa ludzi dzis starci kase a bukmacherzuy beda swietowac . Chelsea mysle ze wygra roznica 1 gola nie chce opisywac dokladnego wyniku bo bedzie on zalezec w duzej mierze od wydarzen na boisku 2;1 lub 3;2 najprawdopodbniej wygladaja napewno bedzie to swietny mecz ktory warto obejrze . Ogladajac rowniez statystyki mozna zauwazyc ze w Lidze Mistrzow wiece jdruzyn wansuje majac w rewanzu mecz u siebie .
 
sliwek69 0

sliwek69

Użytkownik
No nie ma innej opcji, jak awans Barcelony. Chociażby po to żeby w finale zmierzyła się z Manchesterem. W końcu by się wyjaśniło kto jest lepszy w tym sezonie. :p Poza tym uważam, że powtórka finału z przed roku byłaby trochę nudna. ; )
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Podobnego meczu jak ostatnio raczej nie ma się co spodziewać. Chelsea gra u siebie to bardziej będzie musiała się otworzyć. Barca wiadomo jak zagra - do przodu gdyż inaczej nie potrafią. Ale to Chelsea, a nie słabiaki z PD czy Real bez formy, także Barca bedzie miała bardzo trudno. Co z tego, że grają efektowny futbol, miły dla oka, skoro liczy się awans? Wszyscy chcą by Barca awansowała za przepiękne akcje, ale piłka nożna nie polega tylko na tym... Defensywa również jest bardzo wazna, lecz niestety już nie tak dostrzegalna przez wszystkich... A obrona to słabszy element Blaugrany, ponadto nie zagra Marquez i Puyol. Guus człowiek zagadka, nie wiadomo co wymyśli, a różne elementy pokazał, po overowe wyniki jak i wymęczone 1:0. Tu jest przewaga graczy z Chelsea. Myśle, że awansuje Chelsea i siła ofensywna Barcy nic nie da, mimo że wolałbym, aby finał był ManU - Barcelona, ale niestety szykuje się powtórka finału z przed roku i nudny finał,gdyż jedno spotkanie = zero ryzyka oraz zero z tyłu...
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Jak ogladam forum jak i inne strony to widze ogromna masowke na Barce na ich awans a musze przyznac ze zwycieztwo nad slabym realem 6;2 nie oznacza ze musza wygrac z Chelsea . Wg mnie .
jak real jest słaby to kto jest dobry?? Malaga? Getafe?
wczoraj też widziałęm sporo napinaczy co twierdzili że kurs na arsenal sporo przesadzony, że arsenal u siebie jak sie zmobilizuje to czyni cuda a tu Man Utd rozgromił ich, nie było innej możliwości jak awans Man Utd tak samo jak dziś nie ma innej możliwości jak awans do FINAŁU LIGI MISTRZÓW NAJLEPSZEJ DRUŻYNY ŚWIATA czyli FC BARCELONY, więc sie nie napinać bo i tak barce czeka finał, awans Barcy jak najbardziej do obstawienia
pozdro
 
T 0

tominho

Użytkownik
jak real jest słaby to kto jest dobry?? Malaga? Getafe?
wczoraj też widziałęm sporo napinaczy co twierdzili że kurs na arsenal sporo przesadzony, że arsenal u siebie jak sie zmobilizuje to czyni cuda a tu Man Utd rozgromił ich, nie było innej możliwości jak awans Man Utd tak samo jak dziś nie ma innej możliwości jak awans do FINAŁU LIGI MISTRZÓW NAJLEPSZEJ DRUŻYNY ŚWIATA czyli FC BARCELONY, więc sie nie napinać bo i tak barce czeka finał, awans Barcy jak najbardziej do obstawienia
pozdro
Jestem fanem Realu a Barca moze gra ladnie ale nawet smaku finalu nie zazna wiec Twoja teoria ze nie ma innej mozliwosci zostanie rozwiana dzis wieczorem . Wynik 6;2 byl dlatego tylko bo Real musial sie otworzyc a Chelsea nie musi dzis zobaczymy Barce pod presja a to nie wrozy im dobrze .
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Wg mnie Barcelona awansuje, wszystko dlatego, że Chelsea w pierwszym meczu może i zremisowała ale przypominam, że grała sześcioma obrońcami. Obrońcy Chelsea są bardzo silni i lepiej zbudowani od drobnych piłkarzy Barcy. Ale dziś, żeby awansować muszą otworzyć się i wyjść do ataku, bo utrata chociaż jednej nawet przypadkowej bramki może ich wykluczyć z rozrywek. A nie ma co liczyć na bezbramkowy remis, i na to że Cech wygra konkurs rzutów karnych. Co prawda do składu wraca Ricardo Carvalho i jeszcze jakiś obrońca ale stawiam na awans barcy bo sam wynik ciężki jest w ocenie.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
bombelkszo, Ty z takim podejściem zostawiasz pewnie każdą kasę u buka :|
kibicujesz Barcelonie, ok tylko spójrz na ten mecz obiektywnie jeżeli możesz. Chelsea wywalczyła cenny remis na CN co było dla nich priorytetem. Pokaż mi jakąś drużynę co ostatnimi czasy wywalczyła remis albo w meczu Barca nie strzeliła gola na CN ? Hmmm ciężko będzie, więc widać potencjał Chelsea. Cała liga hiszpańska to typowa liga ofensywna, więc Barca gromi każdego na swojej bo posiada niekwestionowanie najlepszy atak na świecie..aaa obrona kuleje. Chelsea słynie natomiast z rewelacyjnej defensywy co pokazała na CN, a do tego londyńczycy umieją połączyć defensywę z ofensywą co jest cholernym atutem z ich strony. Dalej, grają dzisiaj u siebie, a wszyscy wiedzą jacy są kibicie angielscy... zero tolerancji. Jeżeli Chelsea nie będzie maiła pomysłu roznieść Barcelonę, to kibice im pomogą ???? Wczoraj MU więc dzisiaj Chelsea i mamy potwierdzenie kolejny rok z rzędu która liga jest najlepsza na świcie.... zero rywalizacji :|
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Ale nie zapominajmy ze Hiddink celowo grał w Barcelonie defensywnie żeby nie stracić bramki z 0-0 byl zadowolony więc trzeba się liczyć z tym ze juz wcześniej przygotował cos na Londyn i dopiero juro się przekonamy jak chelsea zagra a Katalończycy pewnie bardzo nie zmienia stylu gry
oby nie przygotowal tego samego... dzisiaj słyszalem wypowiedz Hiddinka w ktorej twierdzil, ze glownie skupia sie na obronie. Jak bedzie zobaczymy, ale wydaje mi sie, ze Chelsea znowu sie moze cofnac i czekac na kontry bo wiedza, ze Barca bedzie atakowac

zero rywalizacji :|
a moim zdaniem Barca bardzo dzielnie walczy z koalicja angielska i oby dzisiaj utarla nosa pewnym siebie fanom angielskiej pilki
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a moim zdaniem Barca bardzo dzielnie walczy z koalicja angielska i oby dzisiaj utarla nosa pewnym siebie fanom angielskiej pilki
heh, tylko to działa w drugą stronę ???? powiedz, czy ktoś w ogóle myślał, że na CN Chelsea tak powalczy i Barca nie wygra, ba! na dodatek nie strzeli gola? Wątpię... angielska widownia jest specyficzna, u nich kibicowanie miejscowej drużynie to tradycja i podstawa a przede wszystkim honor. Inne kraje mają pełną swobodę i nawet Katalończycy nie muszą kibicować Barcelonie.

( jak Chelsea wejdzie do finału to już deklaruję grę na nich w finale przeciwko MU)
a ja deklaruje, że cisnę 3/5 mojego depozytu na MU ????
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dla mnie faworytem rewanżu jest Chelsea , jako argument jest mocny zgrany skład + wybitny trener na ławce , który odmienił tę drużynę ( czyt. inaczej zachciało się grajkom znowu grać bo do sezonu przygotowywał ich Scolari) + bardzo duża dziura na środku obrony Barcy , a to stwarza idealne warunki do stałych fragmentów gry lub prostopadełek na Drogbę. Swoje boisko , niesamowity doping , przewaga fizyczna bijąca na głowę Hiszpanów to powinno wystarczyć do awansu. Jedyna argument przeciw to fenomenalny wynik Barcy w Madrycie....naprawdę czapki z głów...........więc albo awans Chelsea albo Over ( przy overze raczej pierwszy typ mi nie wejdzie)
to tyle - wieczorkiem do telewizorów ( jak Chelsea wejdzie do finału to już deklaruję grę na nich w finale przeciwko MU)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom