>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rewanż: Chelsea FC - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Błędy sędziów jest to &quot;cząstka&quot; futbolowego rzemiosła. Ważne jest to że tym razem udało się nam awansować ???? Choć mam nadzieję że finałowe spotkanie Ligi Mistrzów będzie prowadzone dużo lepiej.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Poza tym...kolejny raz potwierdza sie to,że nie tylko piłkarze decyduja o wyniku końcowym,ale i......sedzia ;)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Błędy sędziów jest to &quot;cząstka&quot; futbolowego rzemiosła.
Jak sobie pomyślę, że drużyna walczy cały sezon, trenuje, pracuje na najwyższych obrotach i na sam koniec odpada, bo &quot;takie jest rzemiosło&quot; to myślę że można się trochę wku...zdenerwować. Błędy to coś co nie powinno mieć miejsca i powinny być napiętnowane.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Tak jak napisał wcześniej kolega: w pierwszym spotkaniu również była masa błędów sędziego (karny + 2 spalone dla Barcy + czerwień dla lalusia Ballacka). Sprawiedliwości stało się zadość i teraz sędzia oddał Barcelonie to, co zabrał pierwszym spotkaniu.
Czerwień dla Abidala była nieporozumieniem, chyba że w dzisiejszych czasach daje się czerwoną kartkę za potknięcie się napastnika o własne nogi..
Taktyka Chelsea, a także nonszalancja w ich poczynaniach zemściły się na nich i odpadli. Essien zdobył bramkę, a w końcówce mógł wybić piłkę ale popełnił błąd, po którym nastąpiło podanie i bramka Iniesty.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jak sobie pomyślę, że drużyna walczy cały sezon, trenuje, pracuje na najwyższych obrotach i na sam koniec odpada, bo &quot;takie jest rzemiosło&quot; to myślę że można się trochę wku...zdenerwować. Błędy to coś co nie powinno mieć miejsca i powinny być napiętnowane.
No tak masz racje ale druzyna walczy caly sezon, trenuje pracuje na najwyzszych obrotach i na sam koniec odpada ...bo Drogba nie potrafi strzelic gola, majac przed soba tylko Valdeza i 8 metrow bramki;)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
i sędzia nie widzi co najmniej 2 pewnych karnych. Ehh, sędziowanie tego dwumeczu to temat na oddzielną debatę.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
dobra już tak nie dywagujcie. stało się co się stało. Gdyby Hiddink miał trochę oleju w głowię pomyślałby, że 1-bramkowa przewaga jest strasznie krucha. i tak też się stało. Sędzia jak to sędzia. niezłe jajca odstawiał ale można powiedzieć gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta . dwóch czyli ( sędzia i Chelsea a trzeci to Barca ). zamiast przewracać się co chwile na murawę bez powodu Chelsea mogło atakować a nie na siłę szukać okazji to szybkiego i łatwego zdobycia bramki (czyt. rzut karny). już po pierwszej kontrowersyjnej sytuacji mogli wyciągnąć wnioski z jakim sędzią mają do czynienia i wziąć się porządnie za atak.
taka prawda!
aha noi to skandaliczne zachowanie Drogby i Ballacka świadczy o tym, że wogóle nie zasługiwali na finał. Osobiście myślałem, że brak odzewu ze strony sędziego podczas darcia się Ballacka skończy się w końcu lewym lub prawym prostym w kierunku Niemca no ale cóż, w każdym razie ja bym nie wytrzymał na miejscu sędziego.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
aha noi to skandaliczne zachowanie Drogby i Ballacka świadczy o tym, że wogóle nie zasługiwali na finał. Osobiście myślałem, że brak odzewu ze strony sędziego podczas darcia się Ballacka skończy się w końcu lewym lub prawym prostym w kierunku Niemca no ale cóż, w każdym razie ja bym nie wytrzymał na miejscu sędziego.
Sędzia chyba pierwszy raz był na takim meczu i za bardzo nie ogarniał co się wokół niego dzało. W lidze norweskiej jednak takich spotkań nie ma.
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Tak to jest jak się gra z jednobramkową przewagą. Chelsea spokojnie awansowałaby do finału, gdyby udało się jej zdobyć gola numer 2. Tak się jednak nie stało. The Blues podjęli obronę cennego 1-0, jednak tym razem musieli zapłacić (zbyt) wysoką cenę za taką taktykę. Gdyby awansowali, wtedy mało kto pisałby o potencjalnych karnych dla Chelsea.
A zachowanie Ballacka w 94 minucie w kierunku sędziego mówi samo za siebie i mimo takiej stawki, &quot;gwiazda&quot; taka jak M. Ballack powinna się zachować bardziej fair.
Respect dla Barcy za grę do samego końca, mimo osłabienia.
Szykuje się naprawdę ciekawy finał:spokodfhgfh:
Pozdrawiam,
Jacek
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Kiedyś technika pójdzie jeszcze bardziej do przodu i Komputery będą sędziować mecze ????
Ale zanim to nastąpi, to warto byłoby wprowadzić możliwość sędziemu obejrzenia powtórki danej sytuacji jeszcze raz. :spokodfhgfh:
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Zgadzam sie z poprzednikami...możliwość powtórek to był by coś bardzo dobrego i na pewno przydatnego :-D a co do poziomu sędziowania w rewanżu to nawet nie bede sie wypowiadał bo szkoda klawiatury :-D denerwuje mnie tylko jedno...czemu pan Guardiola na konferencji prasowej po meczu twierdził ze karnych nie widział :spokodfhgfh: no i zachowanie zawodników Chelsea tez pozostawia dużo do życzenia
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Obiektywna ocena meczu i sytuacji kontrowersyjnych
Ręka Pique - błąd na korzyść Barcelony
Czerwona kartka dla Abidala - błąd na korzyść Chelsea
Jeden z fauli na Drogbie - tutaj sytuacja remisowa tj. gdyby sędzia podyktował karnego to było by Ok ale skoro nie podyktował to nie powinno być z tego afera - czyli tutaj mamy remis
Dwa upadki Drogby w polu karnym - typowe wymuszanie - tutaj należały się żółte kartki dla owego zawodnika - błąd na korzyść Chelsea
Nie podyktowany faul na Anelce przed polem karnym - błąd na korzyść Barcelony
Nie podyktowany faul na Messim przed polem karnym - błąd na korzyść Chelsea
&quot;Ręka Eto&quot; - dobra decyzja sędziego - Ręki nie było
Taniec Ballacka - ???? - za to powinna być kartka - błąd na korzyść Chelsea
Zliczając:
2 błędy na korzyść Barcelony
4 błędy na korzyść Chelsea
oczywiście pomijam już drobne typu faul w środku... tutaj mniej więcej był remis
i piszę to jako obiektywny obserwator ponieważ nie mogę czytać tych waszych bzdur że sędzie kupiony itd
Prawda jest taka, że sędzia był kiepski ale mylił się na niekorzyść obu zespołów.
Ogólnie o meczu można napisać tyle, że Barcelona z przebiegu meczu była zespołem gorszym ale na pewno nie uprzywilejowanym przez sędziego - miała po prostu więcej szczęścia, ale tak bywa...koniec tematu
Pozdrawiam wszystkich - ochłońcie trochę ????
Osobiście cieszę się z awansu FC BARCELONY . :] Zresztą mam nick jaki mam :] hehe
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
FC_BARCELONA Twój sam nick mówi Nam wszystko o Twojej obiektywności.
Ja dodam tylko jedno jako podsumowanie.
Kopiuj- wklej treść podpisu moda michau:
Unbelievable! Lionel Messi tees up Andrés Iniesta on the edge of the area, the midfielder strikes across the ball and Chelsea can only watch heartbroken as it arcs into the top corner. It&#39;s their first shot on goal in the entire contest.
Podobno przegrał antyfutbol. Czyli Chelsea. Tylko gdzie jest ten futbol po stronie Barcy skoro jedyny strzał celny na bramkę widzieliśmy w 3 minucie doliczonego czasu gry...?
Temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom